Jump to content
Dogomania

Populacja Basenji w Polsce


Basenji

Ile może być basków w Polsce?  

912 members have voted

  1. 1. Ile może być basków w Polsce?



Recommended Posts

To miło z Twojej strony, że Ci się chciało. Dzięki.
I jednoczesnie witaj w "świecie V grupy - psy ras pierwotnych".
Poniewaz hoduje basenji, napisz mi proszę, co to za psiak i z jakiej hodowli. Na pewno nie jest to szczeniak ode mnie, bo w ostatnim sezonie w mojej hodowli urodzily się 2 suczki i obie są już w domach poza W-wą.
Jeżeli możesz, pomóż w ustaleniu tych danych. Bardzo proszę.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak tylko zobaczyłam psiaka to od razu pomyślałam o Twojej hodowli - oto moc Dogomanii :lol: :wink:
Szczeniak jest tuż po kwarantannie, ale z wrażenie nie zapytałam skąd jest - spróbuje to nadrobić, chociaż z rozmowy z właścicielem wywnioskowałam, że on sam też zagląda na dogo, bo nawet cytował mi wypowiedzi o basenji z naszego forum. Nie wiem tylko czy w charakterze gościa czy użytkownika.
Poza wszytskim pies niesamowity, kilka razy położył mojego Gringulca na łopatki :evilbat: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Miło mi, że jeśli myślisz "basenji", to myślisz "Asiaczek". Dzięki za tak miłe słowa.
I ponawiam moją prośbę o "rozpoznanie" tego malucha, co to Twojego psiaka powalił na łopatki. Baski - wbrew swojej posturze - technikę obalania wroga na łopatki mają we krwi... :lol: Są zwinne i bardzo szybkie. A w zabawie nie mają sobie równych. To naprawdę sama przyjemność patrzeć na zabawy i harce basków razem z innymi psiakami. Zreszta sama się o tym przekonałaś.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Miło mi, że jeśli myślisz "basenji", to myślisz "Asiaczek". Dzięki za tak miłe słowa.
I ponawiam moją prośbę o "rozpoznanie" tego malucha, co to Twojego psiaka powalił na łopatki. Baski - wbrew swojej posturze - technikę obalania wroga na łopatki mają we krwi... :lol: Są zwinne i bardzo szybkie. A w zabawie nie mają sobie równych. To naprawdę sama przyjemność patrzeć na zabawy i harce basków razem z innymi psiakami. Zreszta sama się o tym przekonałaś.
Pzdr.[/quote]
Asiaczku, wiesz ja to chętnie zobacze takie zabawy u siebie w hodowli :D tylko nie wiem kto bedzie biegł szybciej siberian czy basenji...no coz nie da sie ukryc oba szybkie, choc baski zwinniejsze :evilbat:
Pzdr!
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No, ale musisz jeszcze trochę poczekać na te zabawy. Na razie możesz o nich poczytać i uruchomić swoją wyobraźnię...
Pzdr.[/quote]
z wyobraźnią kiepsko ale mam nadzieje że zobacze takie zabawy, jak przyjade w odwiedziny do Asiaczka, o ile moge? :evilbat:
Pzdr!
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanita']Witam,

Permanentnie przesiaduje na pozostałych terierach z racji posiadania foksa, ale zajrzałam tutaj, zeby się z Wami podzielić wydarzeniami dzisiejszego wieczornego spaceru 8) . Otoż pod moim blokiem spotkałam młodziutkiego basenji. Od tygodnia wychodzi na dwór dopiero i jest fajowskim maluchem, a ja jestem w szoku, że tak rzadka rasa zwitała na moje osiedle :D .
Psiaki bawiły się super a z tego co wiem maja podobne temperamenty i poziom odwagi :evilbat: :wink:
Zatem mam nadzieje, że mój Gringulec nabył dziś nowego kumpla do harców :wink:
Pozdro[/quote]

A gdzie dokładniej to miało miejsce?
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='Asiaczek']No, ale musisz jeszcze trochę poczekać na te zabawy. Na razie możesz o nich poczytać i uruchomić swoją wyobraźnię...
Pzdr.[/quote]
z wyobraźnią kiepsko ale mam nadzieje że zobacze takie zabawy, jak przyjade w odwiedziny do Asiaczka, o ile moge? :evilbat:
Pzdr!
Villarica Siberians[/quote]
Zaproszenie jest nadal aktualne! Tylko z tym terminem trochę kiepsko, ale nie tracę nadziei, że już niedługo przyjedziesz do nas.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanita'][quote name='Basenji']A gdzie dokładniej to miało miejsce?
Zdrówko[/quote]

W Warszawie, na Jelonkach 8)
Od tamtej pory psiaka nie zoczyłam, ale może pogoda nieodpowiednia na dłuższe spacery, bo przymrozki :evilbat:[/quote]
Nie zapominaj o nas i o naszej ciekawości, co to za psiak. Bardzo prosimy.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Nie zapominaj o nas i o naszej ciekawości, co to za psiak. Bardzo prosimy.
Pzdr.[/quote]

Oczywiście, tym bardziej, że ja też jestem bardzo ciekawa pieska :D
Mieliśmy się nawet umawiać z właścicielem na wspólne spacery :wink:

Link to comment
Share on other sites

wiatm wszaystkich serdecznie, to ja jestem wlascicielem tego jelonkowego basenji. piesek pochodzi z hodowli stellanova, oto jej adres [url]http://www.stellanova.webpark.pl/[/url]

oczywiscie jest najwspanialszy na swiecie:)

wlasnie sie tu zarejestrowalem i bede na pewno odwiedzal to forum.
jesli ktos chce dowiedziec sie czegos o moim piesku z checia odpowiem na wszystkie pytania, ale ostrzegam, sam pewnie zadam 2x tyle:)

pozdrawiam

Michal


ps - czy jest jakis sposob zeby umiescic tu zdjecie psiaka, ktore nie jest umieszczone nigdzie w internecie? niestety nie mam gdzie wrzucic a chetnie bym zaprezentowal to cudo calemu swiatu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nale']wiatm wszaystkich serdecznie, to ja jestem wlascicielem tego jelonkowego basenji. piesek pochodzi z hodowli stellanova, oto jej adres [url]http://www.stellanova.webpark.pl/[/url]

oczywiscie jest najwspanialszy na swiecie:)

wlasnie sie tu zarejestrowalem i bede na pewno odwiedzal to forum.
jesli ktos chce dowiedziec sie czegos o moim piesku z checia odpowiem na wszystkie pytania, ale ostrzegam, sam pewnie zadam 2x tyle:)

pozdrawiam

Michal


ps - czy jest jakis sposob zeby umiescic tu zdjecie psiaka, ktore nie jest umieszczone nigdzie w internecie? niestety nie mam gdzie wrzucic a chetnie bym zaprezentowal to cudo calemu swiatu:)[/quote]
Witaj [b]Nale[/b]! Bardzo cieszymy sie, że dobił do nas jeszcze jeden maniak i fan basków. Pytań zadawaj, ile chcesz. Na pewno każdy z nas, tu obecnych, odpowie na nie z dużą chęcią.
Co do sposobu zamieszczania zdjęć - pytaj o to [b]Basenji[/b] lub [b]Baskomaniaka[/b]. Myślę, że Ci pomogą.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nale']...
ps - czy jest jakis sposob zeby umiescic tu zdjecie psiaka, ktore nie jest umieszczone nigdzie w internecie? niestety nie mam gdzie wrzucic a chetnie bym zaprezentowal to cudo calemu swiatu:)[/quote]

[b]Witam sympatyka rasy basenji, spieszę czym prędzej z pomocą.[/b]

Zanim wkleisz zdjęcie zapoznaj się z [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=15516][b] TYM[/b][/url] tematem.

Jeśli nie poradzisz sobie lub coś nie jest dla Ciebie jasne,
to przyślij mi zdjęcie na mail'a,
a ja Ci go przygotuję do wstawienia do postu.
W razie potrzeby wykonam drobne korekty, wykadruję
i zmniejszę rozmiary do wymogów regulaminowych.
Gotowe zdjęcie umieszczę na serwerze, a zwrotnym mail'em
odeślę Ci gotowy do wstawienia do postu link.
Mój mail:
[email][email protected][/email]
[size=2](dla ułatwienia dopisz mi swój nick i jakieś ewentualne wskazówki) [/size]

[b][color=green]A jakby co, to jest...[/color][/b]
[URL=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=17735&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=52612a3dd155bf37f3bd5f6ef7caceed][img]http://pageperso.aol.fr/Ewelinea/images/Efekty/DPG.jpg[/img][/URL]
[size=2][color=green]...wystarczy kliknąć powyższy banerek
nie musisz brnąć przez cały ten topik, jak masz problem techniczny opisz go,
a spróbujemy Ci pomóc.[/color][/size]

Pozdrawiam.
:D

Link to comment
Share on other sites

dzieki pomocy baskomaniaka, za ktora bardzo dziekuje, moge dokonac prezentacji:)

[img]http://img174.echo.cx/img174/842/pies6ep.jpg[/img]
[img]http://img174.echo.cx/img174/5092/pies21zs.jpg[/img]

piekny Urwis, prawda?;)

Link to comment
Share on other sites

No moj prywatny! od kilku lat chcialem koniecznie basenj i no i mam:) nazywany Urwisem badz Cypisem.

nie wiem co pisac... hmmm... z hodowli stellanova, to juz bylo tu powiedziane, rodzice to Flagharty's Adam'San i Flower Ypsylon Anaty.
urodzony w sylwestra. umaszczenioe czerwono biale. nie wiem co wiecej pisac, pytaj konkretnie to odpowiem, popros zebym opowiedzial cos o nim to.... kiedys skoncze pisac pewnie;)

w temacie 'pogaduchy o basenji' w pytaniach opisalem pewnien ulamek jego zachowan, moze to troche o nim powiedziec, na przemian spi i rozrabia, zrobiony jest z cukru co poznac mozna w czasie spaceru kiedy pada deszcz, nie sprawdzil jeszcze co to strach i nie ma pojecia co to agresja, nie rozpoznaje jej tez u innych psow zupelnie, takie chyba przywileje mlodego wariata.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ależ już ten zaprezentowany opis Twojego pupila jest super!!! Szalenie podoba mi się określenie, że basek "jest z cukru". Moje też!
Natomiast co do agresji, to już poznały ten fragment swojego życia. Niestety.
Jak nazywa się ta psia piękność?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...