Jump to content
Dogomania

Problem z psem


Jomaho

Recommended Posts

Mam taki problem z psem

Suczka ma od paru dnie cieczkę ona śpi zawsze na dworze w budzie natomiast mój pies którego mam od 4 lat zawsze śpi w domu i od kąd suczka ma cieczkę pies ją pilnuje i śpi na dworze jak go próbowałem zanieść do domu to mnie ugryź w rękę czego nigdy nie zrobił na wołanie nie reaguje wcale od paru dni nic nie je i nie pije i cały się trzęsie nie chce przyjść do domu tylko siedzi obok suczki i ją pilnuje co zrobić w takiej sytuacji

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2022 o 22:41, dwbem napisał:

Wysterylizować oba psy. I dlaczego suczka jest w budzie a pies w domu. Ona też zasługuje na bliski kontakt z człowiekiem.

Ona jest już stara zawsze spała na dworze i jest nie przyzwyczajona do spania w domu a jakieś porady co zrobić z psem?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2022 o 23:23, Jomaho napisał:

Ona jest już stara zawsze spała na dworze i jest nie przyzwyczajona do spania w domu a jakieś porady co zrobić z psem?

Jeśli masz oba psy 4 lata,to przecież nie pierwsza taka sytuacja.Najlepiej byłoby wysterylizować oba psy,bo natury nie oszukasz i w końcu doczekasz się szczeniaków,pies zawsze znajdzie sposób,żeby dostać się do suki z cieczką.

p.s - piszesz bardzo niestarannie,nie używasz znakow przestankowych,robisz błędy.Zainstaluj sobie program poprawiający pisownię,skorzystasz i Ty i adresaci. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2022 o 23:44, bou napisał:

Jeśli masz oba psy 4 lata,to przecież nie pierwsza taka sytuacja.Najlepiej byłoby wysterylizować oba psy,bo natury nie oszukasz i w końcu doczekasz się szczeniaków,pies zawsze znajdzie sposób,żeby dostać się do suki z cieczką.

p.s - piszesz bardzo niestarannie,nie używasz znakow przestankowych,robisz błędy.Zainstaluj sobie program poprawiający pisownię,skorzystasz i Ty i adresaci. 🙂

Co ma pisanie do tematu chce tylko pomocy co zrobić z psem żeby znowu spał w domu bo boje się że coś mu się stanie, nigdzie nie napisałem że oba psy mam 4 lata tylko napisałem "mój pies którego mam od 4 lat"

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2022 o 01:32, Jomaho napisał:

"mój pies którego mam od 4 lat"

 

Dnia 31.03.2022 o 23:44, bou napisał:

Ona jest już stara zawsze spała na dworze

Z tego wynika,że są razem od 4 lat,bo sunia jest chyba dłużej,skoro "jest już stara zawsze spała na dworze" - mylę się?

Pytasz o radę...masz przecież jasną odpowiedź (a nawet dwie)- wykastruj psa,albo izoluj go (to i tak się nie uda) wtedy,kiedy sunia ma cieczkę.Co tu jest niejasne,NIE MA innej rady,czy Ci się to podoba,czy nie,ale Ty to ignorujesz i wściekasz się.

A "co ma pisanie.." - a to,że jest to oznaka szacunku,lub jego braku - wobec odbiorcy.

Tyle ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...