Jump to content
Dogomania

Rozliczony 52 zl Dziekuje Pieknie Dobrodzieje Maluni dla Rewuni 8.02


Nadziejka

Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani przepraszam, ja dzisiaj jestem bardzo zajęta. Rano pojechaliśmy na działkę, żeby uzupełnić  kotkom karmę, bo w tym tygodniu nasza kolej. Wróciliśmy po 13-tej. Spacer z psami, obiad. Za chwilę znowu musimy  wybyć z domu i powrót dopiero koło godz. 19-tej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.02.2022 o 17:35, Radek napisał:

Mnie czeka wypad na działkę po niedzieli. 

My tak co drugi tydzień jeździmy, wymieniamy się z sąsiadką. My w jeden tydzień, ona w drugi. Nie wiem, jak te koty nas wyczuwają, ale zawsze jak przyjedziemy to zbiegają się, bo wiedzą, że będzie ciepła wątróbka, albo konserwa i ciepła woda. No i nowe pokłady żarełka suchego.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.02.2022 o 21:56, elik napisał:

Nie wiem, jak tek koty nas wyczuwają, ale zawsze jak przyjedziemy to zbiegają się, bo wiedzą, że będzie ciepła wątróbka, albo konserwa i ciepła woda. No i nowe pokłady żarełka suchego.

Mądre stwory 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.02.2022 o 22:20, elik napisał:

Może odgłos silnika jest im znajomy? W zimie nikt tam nie przyjeżdża więc nie maja problemów z rozróżnieniem  🙂

Z dźwiękiem silnika to może być dobry trop. Kiedyś mój tata miał mądrą sunię ONkę. Rozpoznawała bezbłędnie, kiedy tata jechał. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.02.2022 o 22:32, Radek napisał:

Z dźwiękiem silnika to może być dobry trop. Kiedyś mój tata miał mądrą sunię ONkę. Rozpoznawała bezbłędnie, kiedy tata jechał. 

Moje psiaki też wcześniej wiedzą, że mąż przyjechał, zanim stanie pod drzwiami, ale to psiaki  🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2022 o 13:40, dwbem napisał:

Moje psy też rozpoznawały dźwięk silnika samochodu, którym przyjeżdżali do nas rodzice, na inne samochody nie reagowały.

Zwierzaki mają doskonały słuch i pamięć.

Nasze wszystkie rozpoznawaly i rozpoznaja bezblednie juz na godz przed , czy na pol godzinki , ze ida ida mlodzi dzieciaczki ze nadjezdzaja  i w okienku caly czas, i w drzwiach juz pilnuje z usmiechem , i na powrot na kanape i w ookienko wypatruje 
 Zwierzunie wiedza wczesniej czuja wczesniej kilometry cale 
              Najcudowniejsze istoty swiata

                      

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2022 o 13:40, dwbem napisał:

Moje psy też rozpoznawały dźwięk silnika samochodu, którym przyjeżdżali do nas rodzice, na inne samochody nie reagowały.

Zwierzaki mają doskonały słuch i pamięć.

Psy to niesamowite stworzenia. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...