Jump to content
Dogomania

Rozliczony 60 zl Pieknie Dziekuje! Bombka Milka pelna slodkosci dokladam! Wyczarowany Calem Sercem Dla Michu 2.02


Nadziejka

Recommended Posts

Moja zaprzyjaźniona lekarka ludzka pocieszyła mnie, że to serce mogło być reakcją na narkozę wziewną i oby miała rację bo na razie sunia zachowuje się normalnie i nic nie wskazuje na chore serce. Ale po badaniu kardiologa się okaże co to było. Jeszcze raz bardzo wam wszystkim dziękuję.

Dobrze, że mam konto oszczędnościowe, na które sobie odkładałam po parę groszy bo Emi jak dotąd kosztuje mnie już 3300 a to jeszcze nie koniec.Ale ja nigdy nie oszczędzałam na psach trylko najwyżej na sobie ale na razie daję radę więc to tylko informacyjnie a nie prośba o pomoc.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2022 o 11:06, elik napisał:

A dla Radka herbatka   🙂   

 

 

Dziękuję. 

Dnia 31.01.2022 o 14:02, dwbem napisał:

Emi była dzisiaj na kontroli, dostała kroplówkę i zastrzyki, pooperacyjny brzuszek w porządku ale podobno w czasie narkozy anestezjolożka ratowała jej życie bo coś nie tak było z sercem. W piątek może uda się dostać do kardiologa. Ale na razie Emi czuje się i zachowuje normalnie, zaczęła nawet jeść choć daję ostrożnie po tygodniowej głodowce.

Dziękuję za wsparcie i kciuki.

Jak je, to idzie ku dobremu. Dalej nie przestaję zaciskać kciuków. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2022 o 16:17, dwbem napisał:

Moja zaprzyjaźniona lekarka ludzka pocieszyła mnie, że to serce mogło być reakcją na narkozę wziewną i oby miała rację bo na razie sunia zachowuje się normalnie i nic nie wskazuje na chore serce. Ale po badaniu kardiologa się okaże co to było.

Ważne, że operacja się udała i sunia powoli  powraca do zdrowia. Życzę, żeby i serduszko okazało się ok.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2022 o 16:17, dwbem napisał:

Moja zaprzyjaźniona lekarka ludzka pocieszyła mnie, że to serce mogło być reakcją na narkozę wziewną i oby miała rację bo na razie sunia zachowuje się normalnie i nic nie wskazuje na chore serce. Ale po badaniu kardiologa się okaże co to było. Jeszcze raz bardzo wam wszystkim dziękuję.

Dobrze, że mam konto oszczędnościowe, na które sobie odkładałam po parę groszy bo Emi jak dotąd kosztuje mnie już 3300 a to jeszcze nie koniec.Ale ja nigdy nie oszczędzałam na psach trylko najwyżej na sobie ale na razie daję radę więc to tylko informacyjnie a nie prośba o pomoc.

                 ♡      ♡      ♡        26 images about Tatty teddy 💝 on We Heart It | See more about tatty teddy,  bear and me to you ♡      ♡      ♡      

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Obnizeczkowo!Dzis konczymy Bombka Milka pelna slodkosci dokladam! Wyczarowany Calem Sercem Dla Michu 2.02 Zapraszam Dobreduszki
Dnia 24.01.2022 o 00:27, Perełka1 napisał:

3i 12 kt

 
Perelka1 kup teraz 
num 3 ksiazka,,Regula 1,, 7 zl
num 12 ksiazka,,Poza kontrola,, 9 zl 
 
                 Dziekuje Pieknie pieniazki juz przybyly 
Pozdrawiam i prosze o potwierdzonko jak sie podobaja fantuski?
 
 
 

Marina Fedotova | Representing leading artists who produce ...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2022 o 00:11, elik napisał:

Ja też się tam już wybieram więc życzę wszystkim

indeks.jpg.c2b55ec1f77b1b39a9475abc0bdddc4b.jpg

 

Dnia 1.02.2022 o 23:30, Radek napisał:

Dla mnie czas pod kołdrę. 

 

Dnia 1.02.2022 o 20:13, GatoNegro22 napisał:

Hop hop   

 
                          Spokojnej cieplutenkiej nocy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2022 o 00:41, Nadziejka napisał:
 
Perelka1 kup teraz 
num 3 ksiazka,,Regula 1,, 7 zl
num 12 ksiazka,,Poza kontrola,, 9 zl 
 
                 Dziekuje Pieknie pieniazki juz przybyly 
Pozdrawiam i prosze o potwierdzonko jak sie podobaja fantuski?
 
 
 

Marina Fedotova | Representing leading artists who produce ...

Dziękuję, wszystko ok

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...