Jump to content
Dogomania

Rozliczony 110 zl Dziekuje Serca! Wyczarowany malenki Kubusiowi i drugiemu biedakowi Boryskowi U naszej mari23 2.02


Nadziejka

Recommended Posts

  • Nadziejka changed the title to Za 2dni konczymy Wielka obnizka! U naszej mari kolejny biedun ktory przezyl ... pieklo ..Wyczarowany malenki Kubusiowi drugiemu biedakowi od naszej mari23 Przedluzam do 2.02

Niestety,  już wydałam 3300 i to nie koniec ale wydam ile będzie trzeba żeby tylko mi jeszcze pożyła w dobrym zdrowiu. Na razie daję radę bo na takie niespodziewane wydatki mam konto oszczędnościowe, na które sobie co miesiąc odkładamparę groszy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2022 o 16:39, dwbem napisał:

Niestety,  już wydałam 3300 i to nie koniec ale wydam ile będzie trzeba żeby tylko mi jeszcze pożyła w dobrym zdrowiu. Na razie daję radę bo na takie niespodziewane wydatki mam konto oszczędnościowe, na które sobie co miesiąc odkładamparę groszy.

       Me you GIF - Find on GIFER

            Tulam pooozdrawiam sercem calem 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2022 o 16:39, dwbem napisał:

Na razie daję radę bo na takie niespodziewane wydatki mam konto oszczędnościowe, na które sobie co miesiąc odkładamparę groszy.

Oby sunia wróciła szybko do zdrowia i niespodziewane wydatki nie były potrzebne. 

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Jutro konczymy Wielka obnizka! U naszej mari kolejny biedun ktory przezyl ... pieklo ..Wyczarowany malenki Kubusiowi drugiemu biedakowi od naszej mari23 Przedluzam do 2.02

Emi czuje się coraz lepiej, już wrócił apetyt i chęć jedzenia, dzisiaj już nie leży na podłodze tylko dała radę wskoczyć na kanapę. Oby badania histopatologiczne były dobre no i serducho. Znajomy anestezjolog pocieszył mnie, że taka reakcja serca na narkozę wziewną się zdarza więc może to też było jednorazowe. Jeszcze raz wszystkim dziękuję za pocieszanie i wsparcie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...