Jump to content
Dogomania

Tęczowa biżuteria na naprawę paszczy czarnej Kizi do 13.06. godz. 20.00 - Zakończony


Koki-99

Recommended Posts

Kizia już po zabiegu, zniosła go dzielnie. Straciła znów 3 ząbki. Mamy leki na kolejne 4 dni i założony wenflon w razie czego, np. jakby nie chciała jeść. Potem do kontroli. W poście rozliczeniowym wkleję później paragony od weta.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Koki-99 changed the title to Dziś kończymy - Tęczowa biżuteria na naprawę paszczy czarnej Kizi do 13.06. godz. 20.00
  • Koki-99 changed the title to Tęczowa biżuteria na naprawę paszczy czarnej Kizi do 13.06. godz. 20.00 - Zakończony

Serdecznie dziękuję za pomoc i wsparcie dla Kizi. Dziękuję odwiedzającym, podnoszącym i przede wszystkim kupującym. Bez Was byłoby mi ciężko. Kizia czuje się już dobrze. Je prawie normalnie, a to znaczy, że w pysiu jest porządek i nic nie boli. Do następnego razu niestety. Problem pewnie za rok się powtórzy.

Mam nadzieję, że wszyscy będą zadowoleni ze swoich świecidełek. Jutro przesyłka pójdzie do teresaa118, a zaraz napiszę pw do wtatara.

Napiszcie proszę jak przesyłki dojdą. Jeszcze raz bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za potwierdzenie, że przesyłki doszły. 

U Kizi niestety problem z pysiem się powtarza. Podobno to ze względu na skład śliny,  taka jej uroda. Juz trzeci rok z rzędu czyli tyle ile jest u mnie, leczymy co się da, mając nadzieję na poprawę. Problem w tym, że ona kompletnie nie daje sobie nic dobrowolnie w pysiu robić, drapie i gryzie. Ja odpuszczam w końcu,  a za rok jest to samo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...