Jump to content
Dogomania

Nie radzę sobię z nią


Recommended Posts

Proszęo pomoc chodzi o to że mam 7 misięczną suczkę owczarka niemieckiego długowłosego . Ma charaker i wogule mnie nie słucha leci tylko na smaczek ciągnie jak nie wiem ( nie chcę zakładać jej kolczatki) nie słucha się  w takim  sęsię wołam ją nie idzie karze jej usiąśc nie siada najwyżej raz za czas jak smaczka pokarzę . 
czy mogli byście mi coś poradzić na poniższe temety 
- posłuszeństwo
_chodzenie przy nodze 
przywoływanie 
- nie robienie wszystkiego na smaczka 

dodam tylko żę jak np ma śmiecia to mówię jej fe i zabieram z buzi a ona się na mnie żuca i gryzie to też jest uciążliwe czy na to teżcośporadzicię ? mieliście już tak 

planuję jeszczę szkułkę ale na razie telefou nie odbierają 

Link to comment
Share on other sites

Błagam,ile masz lat ,ze piszę z tak okropnymi błędami ortograficznymi, w szkole nie nauczyli?

A w sprawie wychowywania szczeniaka trzeba poczytać, jest wiele dobrych książek na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bella.owczarek.niemiecki napisał:

planuję jeszczę szkułkę ale na razie telefou nie odbierają 

Szuksj wskazówek w necie,szukaj trenera i szkółki - nie jest przecież jedna.Pies za chwilę będzie bardzo trudny do ogarnięcia,i nie dasz sobie rady,a widać,że nie masz pojęcia jak sie zabrać za wychowywanie go.Tu,na forum - nikt nie poprowadzi Cię za rękę,bo przecież to niemozliwe...

https://psy24.pl/wychowanie-szczeniaka,ac126/wychowac-szczeniaka-rozmowa-z-zofia-mrzewinska,2586

https://nosem.pl/

jest mnóstwo informacji o wychowaniu szczeniaka,czytaj i szukaj.

p.s - zainstaluj sobie program poprawiający błędy,to bardzo pozyteczne,szczególnie w przypadku dyslektyków,tak podstawowe błędy ortograficzne to brak szacunku dla odbiorcy.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bella.owczarek.niemiecki napisał:

Proszęo pomoc chodzi o to że mam 7 misięczną suczkę owczarka niemieckiego długowłosego . Ma charaker i wogule mnie nie słucha, leci tylko na smaczek ciągnie jak nie wiem ( nie chcę zakładać jej kolczatki) nie słucha się  w takim  sęsię wołam ją nie idzie karze jej usiąśc nie siada najwyżej raz za czas jak smaczka pokarzę . 
czy mogli byście mi coś poradzić na poniższe temety 
- posłuszeństwo
_chodzenie przy nodze 
przywoływanie 
- nie robienie wszystkiego na smaczka 

dodam tylko żę jak np ma śmiecia to mówię jej fe i zabieram z buzi a ona się na mnie żuca i gryzie to też jest uciążliwe czy na to teżcośporadzicię ? mieliście już tak 

planuję jeszczę szkułkę ale na razie telefou nie odbierają 

sama popatrz...warto mieć taki program,o którym wspomniałam wyżej....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...