Jump to content
Dogomania

Cynka z zamojskiego schroniska też dostała szansę na prawdziwy dom i czułą rodzinę. Cynka straciła dom we Wrocławiu, ale znowu ma rodzinę i koleżankę do towarzystwa:):):) Zamieszkała w Lwówku Śląskim.


Tola

Recommended Posts

Dnia 19.12.2021 o 22:12, mari23 napisał:

Też bym chciała zrobić ogłoszenie, choć ostatnio usunięto mi ogłoszenie Runo 😞 mam nadzieję, że nie znalazłam się "pod lupą" moderatorów OLX 😞

Maryś, zrób jak możesz, może na Poznań...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.12.2021 o 12:27, Poker napisał:

OK. Czekam. Przerobię go trochę i jazda.

Dziękuję Ci bardzo.

Ja nic teraz nie zrobię, moja Zulcia umiera, być może to kwestia  dni lub nawet godzinbeksa_V6_orig.gif

 

Tak była ogłaszana Cynka. teraz pan napisał, że waży 13 kg, wiek - 4 lata.

Otwarta i rozmerdana Cynka do adopcji

Cynka jest niedużą, bardzo radosną suczką o rewelacyjnym charakterze, która szuka nowego domu już na zawsze.
Wcześniej w jej życiu nie zawsze działo się dobrze, ale wszystko co złe jest już za nią.
Cynka jest łagodna, bardzo przyjacielska; kocha wszystkich, a nade wszystko uwielbia kontakt z człowiekiem i wciąż domaga się pieszczot, bo jest pieszczochem nr 1:)
Bez problemu odnajdzie się zarówno w domu z ogrodem jak i w mieszkaniu w bloku; jest posłuszna, zachowuje czystość, potrafi chodzić na smyczy i nie ma choroby lokomocyjnej.
Jej łagodny charakter sprawia, że bez problemu może zamieszkać w domu z innym psem; toleruje też koty.
Suczka ma 3 lata, waży 11,50 kg, ma aktualną książeczkę zdrowia, jest  zaszczepiona, zaczipowana,  wysterylizowana.
Teraz czeka na swojego człowieka i na swój dom już na zawsze; jest młoda, przed nią całe życie, które może spędzić ze swoją rodziną.

 

Przed wydaniem suczki do nowego domu chcemy porozmawiać z przyszłym opiekunem w miejscu zamieszkania i podpisać umowę adopcyjną.
W razie potrzeby istnieje możliwość pomocy w transporcie do nowego domu

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.12.2021 o 23:01, Tola napisał:

Czy udało się wstawić ogłoszenie Cynki?

udało się, żeby "zmylić" OLX zmieniłam jej imię na Cyntia 😉 dodałam też starsze zdjęcia, ogłosiłam na Poznań (wybrałam "Ogrody", nie znam kompletnie tego miasta) 

czekam na akceptację moderatora, jak zaakceptuje, to wyróżnię, martwi mnie, że tak długo sprawdzają 😞

https://www.olx.pl/d/oferta/mlodziutka-radosna-cyntia-szuka-czlowieka-do-pokochania-na-zawsze-CID103-IDNbsOT.html?bs=olx_pro_listing

edit:  ufff..... zaakceptowane, wypromowane na miesiąc. Po raz pierwszy tak długo czekałam na akceptację ogłoszenia, dotąd było zawsze aktywne w kilka minut.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 30.12.2021 o 09:08, mari23 napisał:

udało się, żeby "zmylić" OLX zmieniłam jej imię na Cyntia 😉 dodałam też starsze zdjęcia, ogłosiłam na Poznań (wybrałam "Ogrody", nie znam kompletnie tego miasta) 

czekam na akceptację moderatora, jak zaakceptuje, to wyróżnię, martwi mnie, że tak długo sprawdzają 😞

https://www.olx.pl/d/oferta/mlodziutka-radosna-cyntia-szuka-czlowieka-do-pokochania-na-zawsze-CID103-IDNbsOT.html?bs=olx_pro_listing

edit:  ufff..... zaakceptowane, wypromowane na miesiąc. Po raz pierwszy tak długo czekałam na akceptację ogłoszenia, dotąd było zawsze aktywne w kilka minut.

Mari, bardzo Ci dziękuję za ogłoszenie serce-ruchomy-obrazek-0535.gif

Zaraz wrzucę od siebie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.01.2022 o 21:34, Tola napisał:

Może Kraków?

Zmienione na Kraków :) i zdjęcie główne zmieniłam.

Dnia 11.01.2022 o 21:37, Poker napisał:

Moje ogłoszenie jest na Wrocław. Mało wejść, ani jednego pobrania telefonu.

Zmieniłam zdjęcie wiodące i imię na Czacza . Nie mam zniżki. Ktoś ma?

Też czekam na zniżkę, żeby Micha i resztę wypromować, Cynkę promowałam bez zniżki, ale reszta musi poczekać 😉

U mnie było jedno pobranie telefonu, ale i tak nikt przecież nie dzwonił 😞

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.01.2022 o 21:37, Poker napisał:

Moje ogłoszenie jest na Wrocław. Mało wejść, ani jednego pobrania telefonu.

Zmieniłam zdjęcie wiodące i imię na Czacza . Nie mam zniżki. Ktoś ma?

Ja mam, ale mogę wyróżnic na nią tylko swoje ogłoszenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...