Jump to content
Dogomania

Pies agresywny dla swojej tylnej łapy, kręci się za nią, agresywnie szczeka


szczekajacy

Recommended Posts

Jak w temacie.

Ma to nie pamiętam nawet od kiedy. Kilka kilkanaście razy dziennie goni swoją tylną łapę, kręci się w koło, i jest przy tym agresywny, tzn zawzięcie szczeka i prawie nic nie jest go w stanie powstrzymać od tego, chyba tylko woda.

Ogólnie to bardzo żywy mieszaniec. Odrobaczanie nic nie pomogło, u weterynarza zaczęli mu mierzyć temperaturę i zrezygnowałem z takiego weterynarza. Nie ma pcheł. Zazwyczaj napady tego ma nie wiadomo skąd, czasem go głaszczę a on po pewnym czasie zaczyna to swoje kręcenie i szczekanie.  

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, szczekajacy napisał:

zrezygnowałem z takiego weterynarza.

To b.nierozsądnie.Zeby zdiagnozować problem,trzeba psa zbadać,pomiar temperatury jest rutynowym badaniem.

Wygląda na to,że ta łapa może go bardzo boleć.Ten objaw jest od dawna,a teraz dopiero się nim zainteresowałes,dlaczego?

Link to comment
Share on other sites

Gryzienie łap to objaw bólu! Trzeba dokładnie psa zbadać. Mój Yoru gryzł łapy i okazało się, że to problem ze stawami. Dostaje leki na stawy i już nie męczy sobie łapek wcale, sprawniej tez chodzi. Moja sunia natomiast jest chora na nowotwór i gdy guz gwałtowniej rośnie, to ból pokazuje intensywnym drapaniem się po pysku i wygryzaniem łap właśnie także. Wtedy wiem, ze muszę dodatkowe tabletki (uzgadniane z wetem) jej czasowo wprowadzić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...