Jump to content
Dogomania

POMAGAMY Rozlicz.wydatkow wet. maluchów- Inki i Cyryla na str.100


guccio

Recommended Posts

18 minut temu, guccio napisał:

Ogłoszenia Bgra wyróżnione do 25-go,moje do 23-go.Daj znać gdy,od podać gdy y coś jeszcze było.DzisiJ dwa numery podałam Sue.

Dziękuję :) na razie nie chce zabierać szansy Twoim kotkom, dopiero jak pojadą to proszę pamiętaj o tomaszowskich kiciach.

Link to comment
Share on other sites

Ivo ma domek.

Dostałam telefon o kotka.Wybranek Ivo.

Koło Kedzierzyna-Kozle.Jakis dobry duch czuwał bo wizytatorka na tej samej ulicy,zna ludzi.Jeszcze większe zaskoczenie-przyjada po kocurka.

Wszystko pozałatwiane,sprawdzone.Mowili coś po niedzieli.Po dwudziestej zadzwonili czy będzie dla mnie problemem jak przyjadą zaraz,czyli w nocy.

Przyznam,że mnie zamurowało.Do przejechania 900 km!!! Myślałam,że się przesłyszałem.Byli po pierwszej w nocy.

Jesteśmy w kontakcie.Ivo jak to kot po zmianie miejsca.Bedzie tam wizyta jeszcze.

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyśka) napisał:

:) Bgra chyba przejęła po mnie pałeczkę ogłoszeniową :D Świetnie, że dobra passa trwa. 

Niech się wiedzie Ivo!

Tysiu w naszej metropolii łatwiej o znalezienie domu, sporo tych ogłoszeń już zrobiłam i o domki łatwiej. Do wizyt pa korzystamy z grupy, Ewa w mig pod ogłoszeniem wywołuje wizytatorów, którzy mieszkają blisko. Sama chodzę bardzo często w moim mieście. Guccio ma tani transport i dobrze się dzieje. Jednak to, że plusowe kotki tak szybko znalazły domki też mnie zaskoczyło :) Domki wybierane bardzo rozważnie.

Jeżeli chcesz to spróbuję zrobić, też na Śląsk, bo mam dwa ogłoszenia wolne, wyróżnione do 24 kwietnia. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Bgra napisał:

Tysiu w naszej metropolii łatwiej o znalezienie domu, sporo tych ogłoszeń już zrobiłam i o domki łatwiej. Do wizyt pa korzystamy z grupy, Ewa w mig pod ogłoszeniem wywołuje wizytatorów, którzy mieszkają blisko. Sama chodzę bardzo często w moim mieście. Guccio ma tani transport i dobrze się dzieje. Jednak to, że plusowe kotki tak szybko znalazły domki też mnie zaskoczyło :) Domki wybierane bardzo rozważnie.

Jeżeli chcesz to spróbuję zrobić, też na Śląsk, bo mam dwa ogłoszenia wolne, wyróżnione do 24 kwietnia. 

Fantastycznie,  że jest taka ekipa pomocowa. 

Jeśli mogłabyś ogłosić to byłabym wdzięczna. Kotki siedzą od pół roku w dt, trafiły tam jako brzdące, więc żal wielki że nadal są bez domów.  Z góry dziękuję w imieniu swoim i dziewczyn ze Stowarzyszenia. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyśka) napisał:

Fantastycznie,  że jest taka ekipa pomocowa. 

Jeśli mogłabyś ogłosić to byłabym wdzięczna. Kotki siedzą od pół roku w dt, trafiły tam jako brzdące, więc żal wielki że nadal są bez domów.  Z góry dziękuję w imieniu swoim i dziewczyn ze Stowarzyszenia. 

Zrobiłam ogłoszenia na Katowice, każdemu z osobna. Powodzenia kociaki :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...