Jump to content
Dogomania

POMAGAMY Rozlicz.wydatkow wet. maluchów- Inki i Cyryla na str.100


guccio

Recommended Posts

Jacuś też ma dom:)))).Dzieciaki pojadą jednym transportem:))

Chciałam podziękować z całego serca 

guccio za udostępnienie wątku i wstawienie zdjęć i ogłoszenia

Brga  za miliony ogłoszeń,za tysiące godzin rozmów ze mną i potencjalnymi domkami za szukanie wizytatorek na wizyty,za szukanie transportu

Wszystkie wyróznione ogłoszenia Brga opłacała z własnych pieniędzy.

Chciałam też podziękować sobie:),za cierpliwość do opiekunki kotów.Miałam więcej niż do własnych dzieci:)))

Trudno było przekonać P.M. do rozdzielenia kotów,potem do ogłaszania dzieciaków osobno.potem do ogłoszeń na Śląsk.Ciężko było:(

Właściwie obie z Bozenka podjełyśmy taką decyzje:)Jak widać dobrą i postawiłyśmy P.M.przed faktem dokonanym.No i się udało:))

Koty wyjeżdzaja z Bydgoszczy w piątek rano.Poprosiłam o relacje(w razie możliwośći).

Mam nadzieje,ze czasami będę mogła coś o nich napisać.Trzymajcie kciuki,zeby Koty w miarę szybko się zaklimatowały się w nowych domach.

Dziewczyny Kochane,bez Was by się nie udało.Czapki z głów.Jesteście wielkie.DZIĘKUJE.

 

 

 

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, UlaFeta napisał:

Jacuś też ma dom:)))).Dzieciaki pojadą jednym transportem:))

Chciałam podziękować z całego serca 

guccio za udostępnienie wątku i wstawienie zdjęć i ogłoszenia

Brga  za miliony ogłoszeń,za tysiące godzin rozmów ze mną i potencjalnymi domkami za szukanie wizytatorek na wizyty,za szukanie transportu

Wszystkie wyróznione ogłoszenia Brga opłacała z własnych pieniędzy.

Chciałam też podziękować sobie:),za cierpliwość do opiekunki kotów.Miałam więcej niż do własnych dzieci:)))

Trudno było przekonać P.M. do rozdzielenia kotów,potem do ogłaszania dzieciaków osobno.potem do ogłoszeń na Śląsk.Ciężko było:(

Właściwie obie z Bozenka podjełyśmy taką decyzje:)Jak widać dobrą i postawiłyśmy P.M.przed faktem dokonanym.No i się udało:))

Koty wyjeżdzaja z Bydgoszczy w piątek rano.Poprosiłam o relacje(w razie możliwośći).

Mam nadzieje,ze czasami będę mogła coś o nich napisać.Trzymajcie kciuki,zeby Koty w miarę szybko się zaklimatowały się w nowych domach.

Dziewczyny Kochane,bez Was by się nie udało.Czapki z głów.Jesteście wielkie.DZIĘKUJE.

 

 

 

 

Trzymam mocno.

Link to comment
Share on other sites

Ula gdyby nie Ty! 😘  

Jeden z kotów, dla potrzeb ogłoszeń nazwany Jaśkiem  bardzo potrzebuje pomocy. Mieszka pod śmietnikiem.jest dokarmiany,leczony bo był przeziębiony. Jest kastratem, wiek oceniony na 6 lat, musiał mieć dom, garnie się do ludzi. Na razie ma tylko ogłoszenie na Katowice. 

 

received_934631610719282.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, guccio napisał:

Martwię się koteczka.Nie ma pospiechu ale potrzebna bedzie diagnostyka.

Guccio może najpierw Twój wet zerknie na Ivę, trzeba ruszyć z diagnostyką, te objawy pojawiły się dopiero co, więc warto się bić o zdrowie Ivci ☘️

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, guccio napisał:

Dobre wiesci.Od pana zwierzoluba dostalam karme i zwirek.Miesiac karmienia z glowy,zwirku starczy na jakieś trzy.

Wow ❤️ pięknie dziękujemy 🌼

Guccio o kasę na diagnostykę Ivci się nie martw, damy radę 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Białemu Jaśkowi i Czarnemu Antkowi wykupiłam ogłoszenia do 2 czerwca. Ludzie dzwonią o Jaśka, z Antkiem będzie trudniej 😭oj leży mi na sercu ten kot, tak jak i czeroletni pies Wafelek. Obdzwoniłam już chyba wszystkich znajomych i znajomych z fb i jak na razie nawet DT dla Antka nie znalazłam. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Bgra napisał:

Białemu Jaśkowi i Czarnemu Antkowi wykupiłam ogłoszenia do 2 czerwca. Ludzie dzwonią o Jaśka, z Antkiem będzie trudniej 😭oj leży mi na sercu ten kot, tak jak i czeroletni pies Wafelek. Obdzwoniłam już chyba wszystkich znajomych i znajomych z fb i jak na razie nawet DT dla Antka nie znalazłam. 

Nie tracmy nadziei.

A Wafelek?wstaw coś.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, guccio napisał:

Nie tracmy nadziei.

A Wafelek?wstaw coś.

Wafelek jest tomaszowski. Jeszcze złapany za moich czasów kiedy działałam tam, a dziewczyny nie były stowarzyszeniem. Było trudno złapać Wafelka, znajomi polowali na niego prawie rok zanim dał się złapać i umieścić w przytulisku. Aby ochronic przed Zamojskim schroniskiem z 3 lata temu trafił do Rafała... będzie ciężko o dom coraz bardziej.... nie znosi smyczy, zamknięcia. Ludzi unika, chociaż za wybawicielem swoim (bezdomnym okolicznym pijakiem) był całym sercem. Jest raczej jak kot. I jak kot jest mistrzem ucieczek. To nie jest dziki pies, ale bardzo skrzywdzony (zima wyrzucony z busa, za którym biegał z parę miesięcy i wył, potem rozstanie z panem bezdomnym, który uratował Wafelka i dzielił się z nim jedzeniem i spiworem), ciężko się otwiera. W kojcowym dużym hotelu ciężko o pracę nad zaufaniem. Kocha psy i to jest wielki atut. Żal mi go mocno :( Gdyby udało się znaleźć mu taki domowy hotelik albo DT jak WiosnaA...

https://www.olx.pl/d/oferta/slodki-nieduzy-wafelek-szuka-domu-z-ogrodem-i-drugim-pieskiem-CID103-IDJur5G.html

https://www.olx.pl/d/oferta/do-domu-z-ogrodem-i-psiakiem-10-12kg-pogodny-uroczy-psiak-CID103-IDJusgX.html

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze dodam, że jeśli stuletni Krecik cudownie znajdzie dom to będę szukać DT lub domowego hoteliku dla Wafelka. Ale dopiero jak zwolni mi się nr konta. Nie dam rady podźwignąć dwóch wątków i dwóch psiaków.

 

Są wieści od Leo?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...