Jump to content
Dogomania

Zakończony.Bazarek cegiełkowy na operacje oczu dwóch szczebrzeszyńskich kotów do 31-go grudnia do godz.20-tej.


bakusiowa

Recommended Posts

Wreszcie bardzo dobre wieści od ślepaczków. Bałam się o tym pisać wcześniej, żeby nie zapeszyć, tyle już było iskierek nadziei, które szybko gasły.

Dzisiaj Asia z TZ-tem zawieżli Bursztyna- od dzisiaj Ginger- do DS, w którym poczeka na operację, będzie miał też zapewnioną opiekę pooperacyjną, pan się tego wszystkiego nie przestraszył, a my też nie chciałyśmy odkładać adopcji z uwagi na całokształt sytuacji.

Bazyli- od dzisiaj Larry- został zawieziony na dt do koleżanki Asi. Dziewczyna jest bardzo super, tymczasowała już trudne przypadki,  zapewni Bazylkowi spokój, komfort i leczenie stanu zapalnego oczek przed operacją.

Po naszej stronie pozostaje zapewnienie i opłacenie operacji oczek, a dla Bazylka pokrycie kosztów utrzymania- co i tak robiłyśmy z Asią dotychczas.

Kciuki dalej bardzo potrzebne.

 

Jeszce raz Wszystkim Wam dziękuję za uskładanie na koszty operacji kociaków :)))

Będę informować o wszystkim na bieżąco.

Mam nadzieję że nowe imiona oznaczają dla nich początek nowego, naprawdę dobrego życia.

Jeszce tylko ta operacja. A potem znalezienie super stałego domu dla Larrego.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Baltimoore napisał:

Wreszcie bardzo dobre wieści od ślepaczków. Bałam się o tym pisać wcześniej, żeby nie zapeszyć, tyle już było iskierek nadziei, które szybko gasły.

Dzisiaj Asia z TZ-tem zawieżli Bursztyna- od dzisiaj Ginger- do DS, w którym poczeka na operację, będzie miał też zapewnioną opiekę pooperacyjną, pan się tego wszystkiego nie przestraszył, a my też nie chciałyśmy odkładać adopcji z uwagi na całokształt sytuacji.

Bazyli- od dzisiaj Larry- został zawieziony na dt do koleżanki Asi. Dziewczyna jest bardzo super, tymczasowała już trudne przypadki,  zapewni Bazylkowi spokój, komfort i leczenie stanu zapalnego oczek przed operacją.

Po naszej stronie pozostaje zapewnienie i opłacenie operacji oczek, a dla Bazylka pokrycie kosztów utrzymania- co i tak robiłyśmy z Asią dotychczas.

Kciuki dalej bardzo potrzebne.

 

Jeszce raz Wszystkim Wam dziękuję za uskładanie na koszty operacji kociaków :)))

Będę informować o wszystkim na bieżąco.

Mam nadzieję że nowe imiona oznaczają dla nich początek nowego, naprawdę dobrego życia.

Jeszce tylko ta operacja. A potem znalezienie super stałego domu dla Larrego.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze- gdy zabierałam te koty z nieudanej adopcji, nie wiedziałam że to wszystko aż taak się przeciągnie,

DT w którym były do tej pory zobowiązał się też do ich leczenia i dostał na to pieniądze, choć faktem jest że dziewczyna była przekonana, że to na góra miesiąc, a od sierpnia naciskała mocno, kiedy weźmiemy te koty, bo jej sytuacja życiowa zmieniała się radykalnie. A my nie miałyśmy żywcem gdzie tych kotów wziąć :((

Mogłyśmy tylko leczyć i konsultować koty z doskoku, a one potrzebują systematycznego podawania leków i dopilnowania wszystkiego.

A potem jeszcze ja się tak paskudnie pochorowałam i dalej nie jestem zdrowa :((

Tą zmianę na lepsze teraz koty zawdzięczają Asi.

 

Jeszcze raz chciałam podziękować wszystkim, którzy złożyli się teraz na "ładną sumkę" na cegiełkowym bazarku bakusiowej, szczególnie mocno samej bakusiowej jako organizatorce tego mega bazarku i skarbniczce ślepaczków,

chciałam podziękować Madie, która podarowała kociakom ogromny "kamień węgielny" na leczenie

oraz guccio i jola&tina za ich pracowity bazarek, i kolejny teraz,

Bardzo Wam dziękuję, teraz kotki mają środki na operację i dodatkowe leczenie i są u ludzi, którzy tego leczenia przy naszej współpracy dopilnują

Maskotka, pluszak Poduszka I Love You Serce - 48cm - Najlepsze ceny i  opinie! | Sklep PLUSZAKI.com

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • bakusiowa changed the title to Zakończony.Bazarek cegiełkowy na operacje oczu dwóch szczebrzeszyńskich kotów do 31-go grudnia do godz.20-tej.

Wszystkim którzy kupili cegiełki oraz tym którzy byli tutaj i działali aby bazarek był widoczny dla dogomaniaków bardzo dziękuję za ogromną pomoc. Dzięki Wam sprzedało się 114 cegiełek a uzyskana kwota znacznie zasili fundusze na operacje oczu kociaków. W Nowym Roku życzę Wam dużo zdrowia i wszystkiego co jest akurat potrzebne w życiu.

 

                    Kwiaty na Dzień Kobiet - kolorowe bukiety z kwiatów cebulowych –  Aktualności ogrodnicze | Zielony Ogródek

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...