Jump to content
Dogomania

Zakończony. Daj mu szansę na dom! Cegiełkowy bazarek na leczenie zamojskiego "brązowookiego" Rubika ( do 4.11.)


Rubik

Recommended Posts

Zapraszam serdecznie na bazarek dla kota Rubika, wypatrzonego przeze mnie na parkingu jednego z zamojskich hoteli , a uratowanego przez Tolę 

Rubik jest pod opieką  Zamojskiej Fundacji dla Zwierząt i Środowiska ZEA. 

Poniżej link do ich działań:

https://www.dogomania.com/forum/topic/36492-potrzebna-pomoc-dla-szczeniaków-teraz-jest-ich-10zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości/page/973/

 

rubik.jpg.97b08c5dc9f9e1990e2988a77d3fdd56.jpg

Koteczek przebywa od sierpnia w lecznicy,  ma problemy z oddawaniem moczu, niestety zdarza mu się załatwiać poza kuwetą :(  Pomocą może okazać się  specjalny lek Nivalin, który Rubik już dostaje od jakiegoś czasu. Widać postępy, ale problem wciąż jest. Miesięczny koszt leczenia to 300 zł, a  powinno  potrwać jeszcze ok 2 miesięcy. 

To cudowny kot, miziak prawdziwy, tylko to siusianie... które może być przeszkodą w adopcji :(  Leczenie jest szansą na spokojne życie i na dom.

Bazarek trwa do 4 listopada do godz. 22:00

Można wspomóc leczenie Rubika cegiełką - kostką Rubika :)  o wartości 5 zł. 

kostka.rubika.jpg.0a5b362c6caf2f1a4170aa73a8f3aec3.jpg

Zapraszam!!!

Link to comment
Share on other sites

Aldrumka - 2 ciegiełki

agata21 - 2 cegiełki 

Nesiowata - 2 cegiełki 

mila-ada - 3 cegiełki 

Jo37 - 2 cegiełki 

mdk8 - 1 cegiełka

Koki-99 - 2 cegiełki 

Malgoska - 1 cegiełka

Bakusiowa - 6 cegiełek 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aldrumka napisał:

2 cegiełki poproszę

Czy on przy tym cierpi ?

Dziękuję!!! Oj, muszę zapytać Toli, bo ja na drugim końcu Polski i wiadomości mam od niej

2 godziny temu, agat21 napisał:

Ja też trochę hałasu narobię, żeby nie było tak cicho ;)

2 cegiełki proszę!

Dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję z bazarek, dziękuje tez wszystkim, którzy tu zaglądają.

Rubik to wspaniały kocurek, bardzo miziasty i ma taki niespotykany kolor futerka.

Prawdopodobnie jakiś czas temu uległ wypadkowi, trzeba było amputować ogon no i niestety pozostał też  jakiś problem neurologiczny i kocurek nie zawsze trafia do kuwety:(.

O ile ten amputowany ogon nie będzie przeszkodą w adopcji, o tyle to podsikiwanie na pewno tak:(.

Nivalin stosuje się ok. 3 miesiące, czyli Rubik musi go brać do końca listopada.

 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Tola napisał:

Bardzo dziękuję z bazarek, dziękuje tez wszystkim, którzy tu zaglądają.

Rubik to wspaniały kocurek, bardzo miziasty i ma taki niespotykany kolor futerka.

Prawdopodobnie jakiś czas temu uległ wypadkowi, trzeba było amputować ogon no i niestety pozostał też  jakiś problem neurologiczny i kocurek nie zawsze trafia do kuwety:(.

O ile ten amputowany ogon nie będzie przeszkodą w adopcji, o tyle to podsikiwanie na pewno tak:(.

Nivalin stosuje się ok. 3 miesiące, czyli Rubik musi go brać do końca listopada.

 

A to inny problem niż ma mój rudzielec, 

Czy on idzie do kuwety tylko nie trafia ?

A maile lat jest oceniany ?

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Aldrumka napisał:

A to inny problem niż ma mój rudzielec, 

Czy on idzie do kuwety tylko nie trafia ?

A maile lat jest oceniany ?

Raczej gubi po drodze, tak to nazywa wetka... wcześniej jak nie brał leku, to i kupa i siku były zostawiane poza kuwetą, teraz podobno tylko siku.

Ma ok. 3 lat

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...