Jump to content
Dogomania

Sfora Hektora


Tekla64

Recommended Posts

Fajne te zdjęcia.
Panienki danielowe to pewnie chciałyby,żebyś im dała śniadanko.
Jak to stado wchodzi do sąsiada jak on ogrodzony?Załatwił sobie darmową kosiarkę :evil_lol:
W tle zobaczyłam świnki - już fajnie urosły.
Fajnie,że w jeziorku zadomowiły się łabędzie.
Śliczne są te zdjęcia leśne w słoneczku.

Link to comment
Share on other sites

sasiad od tylu nie do konca jest szczelnie ogrodzony a poza tym jak i frontowe bramy tak i tylne ma otwarte i na fb widac dokladnie ze pierwszymi krokami na wolnosci to wlasnie wejscie do sasiada bylo hihihi
a nie dziwie sie im bo trawka zielona i blisko naszego stada


aaa i chcialam powiedziec ze Ala zaczyna odkrywac radoche ze spacerow z psami, juz swietnie se radzi ze sledzeniem latajacej Dony i ma wielki usmiech na twarzy jak Dona na gwizd wraca pedem do nas

Link to comment
Share on other sites

[url]http://images54.fotosik.pl/203/9d90f0e437262fdf.jpg[/url] ale ż cudnie ;)

Nie pamietam czy juz pytałama le mnie starszliwie ciekawi dlaczego same panienki wypuszczone bez samca?

Świnki tez widziałam tj grzbiety, jestem przerazona :)

Ala ma fajne dziecinstwo, otoczona psami i naturą, super ;)

Zdjęcia Daniel-ówek u sasiada przecudowne ;)

Link to comment
Share on other sites

Sandra
od pazdziernika do grudnia jest bekowisko i po tym czasie na wolnosci byki odchodza by zyc samotnie do nastepnego bekowiska gdzy zgarniaja sobie wlasne chmary, wiec te lanki w tej chwili nie potrzebuja byka ktory i tak poszedlby swoja droga nie wiadomo gdzie ale kolo zamierza zakupic byka z zupelnie innego zrodla , co jest jak najbardziej adekwatne hodowlanie, i wypuscic do w sierpniu wrzesniu kiedy zacyznaja sie juz rozgladac za panienkami

Eria

te lanki beda sie raczej trzymaly blizej macierzytego stada , do lasu sie jak na razie nie zapuszczaja wcale, ale ja licze na to ze te mlode co sie z nich porodza w czerwcu juz beda zupelnie inne i nie beda sie trzymac ni domostw ni tylko pol

Wz

te gesi nie odlecialy jak i zurawie widocznie maja bardziej wiarygodne prognozy

Link to comment
Share on other sites

nie nie odlecialy !!! masami , tabunami i prawie czarnym niebiem co rano a wieczorami ogromnym geganiem ,uzurpuja se nasze niebo za to zurawie sie dra i cudnymi tancami w duzych grupach nam sie prezentuja
ptaszyna pomniejsza takze malo co z karmikow koryztsa oczywiscie poza wroblami lakomchuchami, nawet sikorek mam malo bo zeru wszedzie pod dostatkiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']no to sie zacznijcie przyzwyczajać do tej myśli, że zima jednak będzie, dziś rano słyszałam, że od przyszłego tygodnia mrozy i śniegi (w sumie zależy gdzie kto mieszka)
witam się :hand:[/QUOTE]

Jeteś cudowna :loveu: mam nadzieję,że w moim rejonie :multi:

Link to comment
Share on other sites

ja se mysle ze jakby miala byc ta zima taka okrutna to te moje tabuny gesi jednak by sie wybraly tam gdzie zwykle a nie zostaly na przystanku odpoczynkowym, tylu gesi o tej porze roku nigdy jeszcze nie widzialam i az tylu zurawi, bo fakt ze jakies zmutowane-zewoluowane zurawie zostawaly u nas na zime ale nie az tyle
zima mnie tyz strasza [ bo teraz to ja juz sie boje zimy] przyroda jednak zupelnie inaczej se ten czas zaplanowala i wedle mnie przygotowuje sie bardziej do wiosny jak do zimy, koty linieja na potege nie mowiac juz o roslinkach

ludzie jestem stara niedolezna i sama sobie sie dziwie jak ja sobie kiedys z tym wszytskim dawalam rade???
na nic nie mam czasu na nic!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...