Jump to content
Dogomania

Sfora Hektora


Tekla64

Recommended Posts

Weszko
mam czynne caly rok!!! i szczerze mowiac mnie sie o kazdej porze roku tu podoba, moze wlasnie dlatego tu siedze?!
psiskom chyba tyz odpowiada maja co robic nie wygladaja na znudzone a ino moje ADHD ma wiecznie sily na rozne rozniste psoty,figle, ostatnio odkryl w sobie dusze lowcy-kopacza ale to tak rychtys i poluje zawziecie na myszy w ziemi ,nie zawsze tam gdzie mu wolno kopac ,a dochodzi do takiej wprawy pod czujnym okiem mistrza w kopaniu Gustawa ,ze niedlugo go przerosnie w tej dziedzinie, co mnie az tak starsznie nie cieszy.
nieuzytki tak porosly ze niewidac gdzie kopie a on czesto ma tak gleboko wsadzony nos z uszami ze nie slyszy jak go wolam
Hektor znowu ma faze ozywienia i lata za wszystkim z wielkim ochryplym szczekiem, a drze ta pape jak i gdzie ino moze.

Zerduszko
ciesze sie ze jednak az tak dobra w tej technice nie jestem i nie znalazlam nie istniejacej galerii:razz:
zagladaj do mnie czesciej a moze i ciebie skusze na wizyte?

Link to comment
Share on other sites

Od kiedy znalazłam galerię, to zaglądam regularnie. I czytam, nie tylko oglądam :eviltong:
A co do podróży, to ja preferuję takie do 50 km :evil_lol: Ale czasem mein najdzie i już 2 razy nad morzem byłam :-o:lol:

Ps. A dlaczego tam nic nie am o psach, ino o Danielach?? Ja to bym Hektora chętnie poznała i jak się da to wymiziała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']
ciesze sie ze jednak az tak dobra w tej technice nie jestem i nie znalazlam nie istniejacej galerii:razz:
[/quote]

:roflt: hahaha



[quote name='zerduszko']
A co do podróży, to ja preferuję takie do 50 km :evil_lol: Ale czasem mein najdzie i już 2 razy nad morzem byłam :-o:lol:
[/quote]


:evil_lol::evil_lol::evil_lol:



to może kiedyś się zbierzemy i hurtem do Magdy pojedziemy - no szkoda, że to aż tak daleko :placz:

Link to comment
Share on other sites

my w Rybniku mamy przyjaciol i jakos nawet z dwojka malych dzieci co jakis czas nas nawiedzaja, to moze i tobie sie zachce troche przejechac ?:diabloti:
ponoc coraz dluzsza jest autostrada:razz:
a powietrze mam naprawde czyste.Hektor z mizianiem to tak na lezaco chetnie i jak jemu sie bardzo chce to sie nawet doprasza ale nachalny nie jest.
o psach bedzie mam nadzieje na nowej stronie co to sie teraz wlasnie projektuje ino nie wiem kiedy bedzie, ale chce miec tam i ich zdjecia.

no to Hektor i Nikodem sa w 100% sznupy a Tekla to taki stateczny sznup:loveu:
ona krzyczy jak jest na co albo na walesajace sie wiejskie psy.

Link to comment
Share on other sites

ja mam w zasadzie zawsze jakies pastwisko wolne a ogrodzenie jest oki i czasem wykorzystuje je jako ogromne kojce wiec nie mam nic przeciwko zjazdowi z waszymi szczekunami to zalezy ino od was .

moze fajnie by bylo se w realu pogadac na sapcerach i na ognisku
pomyslecie moze cos z tego wyjdzie

Link to comment
Share on other sites

Pieknie witam i dzieki za komplemanty[w wiekszosci nie zawinione przeze mnie]

a co moze nieprawde powiedzialam ze w wiekszosci gadam sama ze soba ???:evil_lol:
ale ciesze sie z kazdych odwiedzin! no nic na nowych znajomych trza se zapracowac i mam nadzieje ze kiedys tych innych wpisow bedzie wiecej niz moich pogaduszek ale i tak bede se pisac bo mnie to daje duza radoche ;)
co prawda wsciekam sie na swoj sprzet do zdjec i brak umiejetnosci[kompletne beztalencie] i jeszcze draznia mnie moje trzy niefotografusy ale co zrobic , nie narzekajmy i bawmy sie dalej.

i mam ciuchutka nadzieje ze nie drazni was ze czasem sie wcinam w wasze galerie:roll:

Link to comment
Share on other sites

Borys ON mojej corci ma panike w oczach jak biore do reki komorke ,a szal stachu jak mam w reku kamere,Hektor nie bardzo lubi pozowac i z dostojenstwem sie zawsze wycofuje lub spuszcza glowe a Nikodema nie moge moim sprzetem zlapac zbyt szybki i ciekawski
za to Tekla moze na rozniste sposoby a i Gustaw nie ma nic przeciwko.
ja tam sie nie martwie czy dobrze wychodza , pstrykam i tyla moze jakies jedno w koncu bedzie ladne i dobre, ale lubie u innych popatrzec na ichnie cudenka i podziwiac dar bozy

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, jak sie robi zdjecia żeby było cos ino widać, a nawet nie wie co to znaczy to całe przepalenie :evil_lol: a aparat ma się taki, że jak nie ma idealnej pogody, to same ciemne plamy widać i czasem ciężko stwierdzić, gdzie tył, a gdzie przód, o zobaczebniu nosa czy o oczu nie ma mowy, to woli sie białe :p

E, to moja jest modelka, wdzięczy się do aparatu ajk głupia... w domu :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']

i mam ciuchutka nadzieje ze nie drazni was ze czasem sie wcinam w wasze galerie:roll:[/quote]

Mnie nie:grins:Zapraszam w skromne progi:lol:

[quote name='eria']marudzicie, mi się zdecydowanie lepiej fociło czarnego psa niż białego :loveu: bo czarnego się nie przepali :cool1: a to główny problem przy zdjęciach Foksiastej[/quote]

Cíemnego mego nie przepalam ale czesto biedny oczu nie ma:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']ja se moge kombinowac , Hektor udaje ze nie slyszy kompletnie!!!
Borys zmiata najlepiej wlasnie do piwnicy [gdyby sie nie bal tam wejsc] a Niko zaraz przylatuje i tyz guzik ze zdjecia bo wsadza nos w obiektyw.:cool3:[/quote]

hahah to Hektor tak jak Pepa, zresztą Luna też głuchnie jak mam aparat, dziwnym trafem szelest papierka po jakimś jedzeniu słyszą z odległości kilku kilometrów :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...