Jump to content
Dogomania

Sfora Hektora


Tekla64

Recommended Posts

tego jamnika to ja za bardzo nie znam ale juz sie u nas pojawil w galerii , i tak jest troche dziwny nawet jak na jamnika i zwlaszcza od momentu jak mu sie w domu pojawil amstaff , nim naprawde rzadzi ale u nas ino na Nikusia se zeby poszczerzyl przed reszta mial respekt .
ale kradl wsystkie zabawki i kosci i koniecznie chcil wszystkie zgwalcic ino ze nikt na tego typu zabawy z mojej sfory nie chcial sie zgodzic.
a Gustaw to doslownie go totalnie zignorowal

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Ja to już zapomniałam, które foty miałam cytować;-) Wszystkie fajne:loveu:[/QUOTE]

Tez mam ten problem :D Zazwyczaj mam notatnik otworzony i na bierząco w notatniku pisze post jak zdjęcia cytuję bo potem nie pamietam które było które;)

Link to comment
Share on other sites

hehehe dobre wytłumaczenie :)
zdjęcia super, Dona jest przepiękna i ma świetny ogon. bardzo mi się podoba taka z nieciętym.
no a jamnik jak to jamnik, każdy jamnik to niezły kawał bandziora ;) moja trochę mniejsza od Gustawa hihihi, ale zadziorna... i temperamentna z niej kobietka, potrafi się na grzywcu uwiesić (grzywiec 16 cm wyższy) i próbuje bzyku bzyku

Link to comment
Share on other sites

cale szczescie Gustaw jest normalny .... no moze jednak nie calkiem , bo nawet dla mnie to dziwny jamnior, i tylko jak dziewczyny maja cieczke to ma tego typu fazy
i straszliwie byly wszystkie zbulwersowane zachowaniem naszego goscia z powodu wlasnie nadmiernej pobudliwosci i to nie koniecznie w stosunku do plci przeciwnej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']cale szczescie Gustaw jest normalny .... no moze jednak nie calkiem , bo nawet dla mnie to dziwny jamnior, i tylko jak dziewczyny maja cieczke to ma tego typu fazy
i straszliwie byly wszystkie zbulwersowane zachowaniem naszego goscia z powodu wlasnie nadmiernej pobudliwosci i to nie koniecznie w stosunku do plci przeciwnej[/QUOTE]

[I][B]kochajacy inaczej ...w końcu mamy seksualną wolność hihih więc co chłopaka krytykujecie hihihihi

buziam popołudniowo ;-)[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...