Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. ROZLICZONY. Serduszka pełne miłości i miseczki pełne jedzenia ! Do 17.10.20, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

  • Havanka changed the title to ZAKOŃCZONY. ROZLICZAMY. Serduszka pełne miłości i miseczki pełne jedzenia ! Do 17.10.20, godz. 20.00

Bazarek już zamknięty.

Zanim podam przybliżoną kwotę, jaką udało nam się zebrać ( jeszcze nie mam wszystkich wpłat), chciałam Wam wszystkim ogromnie podziękować za tak liczny udział, za hojność, za pokazywanie bazarku, Toli za reklamę w podpisie. To wszystko przyniosło wymierne efekty. Na karmę dla Solara zebraliśmy ok. 430 zł a Savi opłacimy czynsz za mieszkanie kwotą ok. 300 zł. 

Bazarek zakończył się sukcesem. Wasza nieustająca pomoc znów odmieni życie kolejnym psom.

Dziękuję !

Kosz 60 róż kwiaty bukiet JUBILEUSZ trwały prezent 7524243553 - Allegro.pl
 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wszystkie zadeklarowane wpłaty już mam na koncie. Ale to nie wszystko !

Konto nieoczekiwanie powiększyło się o wpłaty od nieustannie czuwających Psich Aniołów, kryjących się pod nickami Onaa i Karen116.  Renatko, Kasiu... dziękuję z całego serca !!!

Wszystkim darczyńcom jeszcze raz ogromnie dziękuję !!!

Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie DOBRO, KTÓRE DAJEMY, zatacza koło i wraca...

Flora Edwards

BUKIET ŚLUBNY Z JESIENNYCH KWIATÓW | Floral wreath, Floral, Decor
 
 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zapewne już wiecie, że odbyły się dziś wizyty przed adopcyjne dla Solara i Savi. Poszczęściło się im i wkrótce pojadą do swoich domów !

O ich potrzeby zadbają już nowi opiekunowie.

Na bazarku zebraliśmy razem 835 zł. Chciałabym przeznaczyć je na inne, zamojskie psy a konkretnie na Axę, Aylę i Ferriego z TEGO WĄTKU ,

oraz na kolejną, psia bidę, która będzie miała szczęście i zacznie nowe życie poza schronem.

Axa, Ayli i Ferri otrzymają dopłatę do czynszu u Murki po 120 zł. Razem - 360 zł. Pozostałą kwotę - 475 zł otrzyma kolejny szczęściarz, który opuści zamojski schron.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 24.10.2020 o 17:56, Murka napisał:

360 zł otrzymałam, dziękuję bardzo:)

Dziękuję za potwierdzenie odbioru. Pozostała kwota czeka na kolejnego szczęściarza, które jako pierwszy opuści zamojski schron. Jeżeli okaże się, ze będzie to szczęśliwa"dwójeczka", to podzielimy kwotę po połowie na każdego.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Andrea, stara owczareczka z zamojskiego schronu, dostała szansę życia na wolności i na dobry początek 238 zł z tego bazarku. 

Do opuszczenia schronu, szykuje się jeszcze jeden psiaczek, który będzie pod opieką Onaa. On również dostanie taką samą kwotę.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Jo37 napisał:

Potwierdzam otrzymanie 238,00 zł na konto Rabarbara  04.12.

Bardzo dziękujemy.

Dziękuję Joasiu. Teraz już mogę zamknąć wątek. Miejmy nadzieję, ze nowi beneficjenci bazarku, też szybko znajdą nowe domy.

Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim za udział i hojność !

Znowu udało się nam pomóc kolejnym, zamojskim psom !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Havanka changed the title to ZAKOŃCZONY. ROZLICZONY. Serduszka pełne miłości i miseczki pełne jedzenia ! Do 17.10.20, godz. 20.00

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...