Jump to content
Dogomania

Zakończony.Rozliczony.Bazarek cegiełkowy na sterylizację czterech kotek do 23-go sierpnia do godz.21:00


bakusiowa

Recommended Posts

Rozliczenie bazarku:

180 zł - dn.20.08.2020 - do lecznicy Kowalscy w Szczebrzeszynie na sterylizację pierwszej kotki.

60 zł - dn.20.08.2020 - do dt u Kasi na testy dla kotki.

180 zł - dn.11.09.2020 - do Lecznicy Kowalscy w Szczebrzeszynie na sterylizację drugiej kotki/od Piotrka/.

180 zł - dn.29.09.2020 - do lecznicy Kowalscy w Szczebrzeszynie na sterylizacje trzeciej kotki.

180 zł - dn.11.11.2020 - do lecznicy Kowalscy w Szczebrzeszynie na sterylizację czwartej kotki.

Sue bardzo proszę o potwierdzenie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Dziękuję raz jeszcze za bazarek. Ciężko nawet sobie wyobrazić, co by było, gdyby te kotki nie zostały w porę ciachnięte...

Potwierdzam przekazanie kasy do lecznicy. Odbyły się 4 zabiegi kotek: 1) bezimienna zgłoszona przez państwa P., 2) Rutka, 3) Sabinka od Piotrka, 4) burasia od starszych ludzi, nadałam jej jakieś imię w lecznicy ale zapomniałam. 

Link to comment
Share on other sites

 

5 minut temu, sue napisał:

Dziękuję raz jeszcze za bazarek. Ciężko nawet sobie wyobrazić, co by było, gdyby te kotki nie zostały w porę ciachnięte...

Potwierdzam przekazanie kasy do lecznicy. Odbyły się 4 zabiegi kotek: 1) bezimienna zgłoszona przez państwa P., 2) Rutka, 3) Sabinka od Piotrka, 4) burasia od starszych ludzi, nadałam jej jakieś imię w lecznicy ale zapomniałam. 

To wszystko dzięki naszym kochanym dogomaniakom.

Sue, dziękuje za potwierdzenie. Bazarek uważam za rozliczony i zakończony.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • bakusiowa changed the title to Zakończony.Rozliczony.Bazarek cegiełkowy na sterylizację czterech kotek do 23-go sierpnia do godz.21:00

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...