Jump to content
Dogomania

Pies i kot


Pati02

Recommended Posts

Witam ,posiadam psa 9 lat , kotkę 2 lata (wysterylizowana) i drugą kotkę ok. 1 rok (niewysterylizowana) . Od jakieś paru miesięcy,zachowanie mojego psa uległo zmianie na gorsze . Chodzi za starszą kotką obwąchuje ją,ona go atakuje ,bo ile można A ona nadal swoje .Wącha ją cała nie tylko pod ogonem, liże po pyszczku ,uszach gdzie tylko się da . Nie daje jej spokoju ,jest to conajmniej denerwujące. Zamknę to w pokoju to będzie szczekać i piszczeć, gdzie nigdy tego nie robił.  Dzisiaj chwyciłam to za obroże i chciałam go wyprowadzić z pokoju A on mnie ugryzł.  Jestem już bez sił, nie mam wogóle ochoty siedzieć w domu i słychać jego pisków i miałczenia wiecznie kota ,który też ma go dosyć. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Pati02 napisał:

A ona nadal swoje .Wącha ją cała nie tylko pod ogonem, liże po pyszczku ,uszach gdzie tylko się da . Nie daje jej spokoju ,jest to conajmniej denerwujące. Zamknę to w pokoju to będzie szczekać i piszczeć, gdzie nigdy tego nie robił.  Dzisiaj chwyciłam to za obroże i chciałam go wyprowadzić z pokoju A on mnie ugryzł.  Jestem już bez sił, nie mam wogóle ochoty siedzieć w domu i słychać jego pisków i miałczenia wiecznie kota ,który też ma go dosyć. 

To w końcu czym/kim jest pies?

ona,to,on?  :) Jesteś pełnoletnia? Jeśli tak,to posłuchaj dwbem i idz z kotką do weta,a sobie kup może meliskę?Jak się ma trzy zwierzaki w domu,to podstawą jest cierpliwość...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...