Jump to content
Dogomania

Jaką karmę wybrać?


lunapodhalan

Recommended Posts

15 godzin temu, lunapodhalan napisał:

weterynarz zalecił Royal lub Hills.

Jasne..i oczywiście,żeby kupować u niego.Nie daj się nabrać.

Wygugluj sobie karmy dla szczeniąt ras średnich i dużych,kieruj się zawartością mięsa,(nie "mączka drobiowa" np.

Na pewno coś znajdziesz w cenach o wiele przystępniejszych niż przereklamowany Royal.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, bou napisał:

Jasne..i oczywiście,żeby kupować u niego.Nie daj się nabrać.

Wygugluj sobie karmy dla szczeniąt ras średnich i dużych,kieruj się zawartością mięsa,(nie "mączka drobiowa" np.

Na pewno coś znajdziesz w cenach o wiele przystępniejszych niż przereklamowany Royal.

Super dziękuję tak zrobię:)

Link to comment
Share on other sites

Tylko nie Royal, najdroższa i najgorsza karma, chyba płacą wetom za jej reklamę.

Jeżeli już musisz karmić suchą to faktycznie posłuchaj bou. Ja osobiście suchej nie uznaję i cale życie a mam psy ponad 53 lata karmię naturalnie czyli mięsem z dodatkami i ew. urozmaicam od czasu do czasu karmą ale dobrą mokrą.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, dwbem napisał:

Tylko nie Royal, najdroższa i najgorsza karma, chyba płacą wetom za jej reklamę.

Jeżeli już musisz karmić suchą to faktycznie posłuchaj bou. Ja osobiście suchej nie uznaję i cale życie a mam psy ponad 53 lata karmię naturalnie czyli mięsem z dodatkami i ew. urozmaicam od czasu do czasu karmą ale dobrą mokrą.

Dziękuję, na razie wybrałam karmę Brit, ale wszystko wyjdzie w praktyce, gotować na razie nie mam mocy, bo już mam 6 osobników w domu do wykarmienia. Pomyśle nad wersja mokrą ewentualnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...