Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY ROZLICZONY. II Wiosenna Aukcja Sztuki Pięknej. Do 24 maja godz. 21:00 czasu dogo.


elik

Recommended Posts

A u mnie dalsza cześć problemów jeszcze nie ochłonęłam z Laluni a już dowalili mi za prąd 150 zł ze niby tyle zużyłam ponad prognozę , Jestem chora przeziebiona i to mocno łep rozsadza więc zadzwoniłam do mojej lekarki po e receptę a ona że mam jechać do Szpitala zakaźniego zrobić test czy to nie korona. To mnie bardzo zdołowało , chociaż myślę ze jak byłam u siostry w sobotę to było bardzo zimno a my po lesie z psami ganiałyśmy żeby się pieski dotleniły i zabawiły fakt że szalały z radosci i tarzały się po trawie az było miło popatrzeć a zaczęło lać i bardzo zmokłam w polarze zanim doszlyśmy do samochodu to wszystko i bieliznę miałam mokrą . w domu siostra włączyła ogrzewanie a ma podłogowe więc zanim się nagrzało to siedziałam i szczzękałam zębami wiec to przeziębienie a nie korona ale samo to że mam taka zmarnowana jechac do szpitala to też dołuje .  Czyli jeszcze trochę muszę poczekać z dobrym humorem i mam nadzieję ze to będzie koniec problemów. A dziwnie ,że pieski też zmokły i nic im nie jest ani kichnęły i dziś na spacerze rozrabiały , no na szczęście. Nie wiem jak będzie dalej bo mój nowy komp nie widzi telefonu i zdjęc nie mogę przerzucić a jestem nierozgarnięta na stare lata  żeby sobie to zreperować .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...