Jump to content
Dogomania

CZAJA-> sunia, która paliła się żywcem... MA NOWY DOMECZEK!!! Wrocław


demi

Recommended Posts

[quote name='Ruby']Bardzo się cieszę, że mogłam choć tyle pomóc. A czy karma doszła taka, jak powinna być? Czy przyszło 15 kg tej karmy?

Proszę mi mówić po imieniu - Kasia;)[/quote]

dobrze;)

tak, doszło 15 kg dla doroślaczków :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Asiu :) to może by się już pochwalić że Czajunia dziś znalazła domek?
Pozdrawiamy razem z Czają z kanapy ;)
PS.
2h spacerku i padła jak zabita nawet ją koty nie interesowały :lol:

Pozdrawiamy Asia i Czaja ( kilka stron wcześniej są nasze zdjęcia z pikniku z nad wody... tak bardzo ją pokochałam że moje życie dla niej zmieniłam) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='silver_shira']Asiu :) to może by się już pochwalić że Czajunia dziś znalazła domek?
Pozdrawiamy razem z Czają z kanapy ;)
PS.
2h spacerku i padła jak zabita nawet ją koty nie interesowały :lol:

Pozdrawiamy Asia i Czaja ( kilka stron wcześniej są nasze zdjęcia z pikniku z nad wody... tak bardzo ją pokochałam że moje życie dla niej zmieniłam) :loveu:[/quote]


hehe, a no nareszcie przyszedł czas żeby sie pochwali, ja tak ładnie chciałam to napisać, a ty tak prosto z mostu- no wiesz :cool3: to żeś mnie tutaj wyprzedziła, jak ja setki telefonów odbieram, to nie fair :eviltong:

Także no jak Asia napisała, Czaja jest już w nowym domku. Czaiła się na Czaję tyle czasu i w końcu się zdecydowała :loveu:

Link to comment
Share on other sites

aj no... czaiłam się na czaje :lol::lol: ;] myślałam o niej tyle czasu już więc musiałam się zdecydować na adopcje, ona jest wprost idealna:loveu:
i coraz lepiej znosi moje wyjścia do toalety :lol:
na początku jak u mnie była to niemiłosiernie płakała a dziś tylko położyła się pod drzwiami więc postęp jest. ;)
jak tylko naładuje baterie z aparatu to wstawię zdjęcia jak się zaaklimatyzowała u mnie :loveu:
Pozdrawiamy :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='silver_shira']aj no... czaiłam się na czaje :lol::lol: ;] myślałam o niej tyle czasu już więc musiałam się zdecydować na adopcje, ona jest wprost idealna:loveu:
i coraz lepiej znosi moje wyjścia do toalety :lol:
na początku jak u mnie była to niemiłosiernie płakała a dziś tylko położyła się pod drzwiami więc postęp jest. ;)
jak tylko naładuje baterie z aparatu to wstawię zdjęcia jak się zaaklimatyzowała u mnie :loveu:
Pozdrawiamy :multi:[/quote]

wiem, ze na kom mi zdjęcia przesyłasz, ale ja niestety nie mogę ich otworzyć na swojej kom i dusza :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']trochę kasy na Czajkę poszło - w poniedziałek powinna być na koncie[/quote]

Bardzo dziękujemy, tyciulkę za późno, bo Czaj jednak pojechała do Asi- choć nie wierzyłam w to do końca :razz:.
Także wypadało by odesłać, prawda?;) gdyż Czaj już nigdy nic nie zabraknie:loveu: i tak niedługo do mnie na wakacje przyjedzie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='demi']Bardzo dziękujemy, tyciulkę za późno, bo Czaj jednak pojechała do Asi- choć nie wierzyłam w to do końca :razz:.
Także wypadało by odesłać, prawda?;) gdyż Czaj już nigdy nic nie zabraknie:loveu: i tak niedługo do mnie na wakacje przyjedzie :evil_lol:[/quote]
osz ty :mad:no ladnie ze nie wierzylas:mad: ;P
najlepsze ze jak poszlam sie kompac to czaja nawet nie zauwazyla :lol: jak zahipnotyzowana patrzyla na chomika :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ależ się cieszę z takich wiadomości:loveu::loveu::loveu:No i moglam następna biede w podpis wsadzić a Czjunie wykasować:eviltong::eviltong::eviltong:
WIadomo- we Wrocku same dobre ludzie mieszkają (dziś tam jadę- uwielbiam to miasto-mam stamtąd swoja Salmunie kochaną:lol::lol:)Proszę o mizianki dla suni:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='silver_shira']Dzień dobry wszystkim :)
Kurcze strasznie miło widzieć że tyle osób się o nią martwiło :loveu:
Czajka puki co daje nieźle popalić moim kotką :lol: ale mam nadzieję że za kilka dni już się zaprzyjaźnią :)
Jeszcze chodzi za mną krok w krok, a dziś idę do pracy więc zostaje z moim chłopakiem w domku. Ustawiliśmy sobie tak grafik żeby się mijać przez pierwszy tydzień, i powoli przyzwyczajać ją do zostawania w domku:p. Od lipca zapisujemy się na Agility :razz: bo ten pies to wulkan energii.
Pozdrawiamy :p[/quote]

Dzień dobry :loveu::loveu::loveu:

Świeżutkie wiadomości na dobry początek dnia :loveu:

Pozdrowienia dla Czajuni ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry wszystkim :)
Kurcze strasznie miło widzieć że tyle osób się o nią martwiło :loveu:
Czajka puki co daje nieźle popalić moim kotką :lol: ale mam nadzieję że za kilka dni już się zaprzyjaźnią :)
Jeszcze chodzi za mną krok w krok, a dziś idę do pracy więc zostaje z moim chłopakiem w domku. Ustawiliśmy sobie tak grafik żeby się mijać przez pierwszy tydzień, i powoli przyzwyczajać ją do zostawania w domku:p. Od lipca zapisujemy się na Agility :razz: bo ten pies to wulkan energii.
Pozdrawiamy :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='silver_shira']osz ty :mad:no ladnie ze nie wierzylas:mad: ;P
najlepsze ze jak poszlam sie kompac to czaja nawet nie zauwazyla :lol: jak zahipnotyzowana patrzyla na chomika :lol:[/quote]


daj takiej chomika i masz z głowy na cały dzień ;)

a no nie wierzyłam... Bo już raz okazało się że "niet" dlatego jakoś specjalnie nie robiłam nikomu nadziei, choć bardzo chciałam żeby do Ciebie trafiła, bo będzie mieć wspaniale, tfuu tzn ma wspaniale :loveu:

NAjważaniejsze, ze sobie radzicie. A ja teraz ODPOCZYWAM- jaki spokój bez Czajkulca w domu :lol::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='demi']
A ja teraz ODPOCZYWAM- jaki spokój bez Czajkulca w domu :lol::cool3:[/quote]


za to nam daje ostro popalić :evil_lol:

ale zmęczyliśmy ją na spacerze tak że ledwo po schodach wchodziła :P:lol:
jak uda mi się zrzucić fotki z telefonu na kompa to wrzucę tu :p

Link to comment
Share on other sites

Jak obiecałam zdjęcia ze spaceru :loveu:
Czaja jest bardzo mądrą psinką i dziś nauczyła się już łapać freesbie :loveu: jak by była do tego stworzona :p


Wyjcie na spacer
[IMG]http://s1.zapodaj.net/images/24504067.jpg[/IMG]

NO DALEJ RZUĆ MI JUŻ :lol:
[IMG]http://s1.zapodaj.net/images/85218839.jpg[/IMG]

UMIEM ŁADNIE SIEDZIEĆ :p
[IMG]http://s1.zapodaj.net/images/43632569.jpg[/IMG]

[IMG]http://s1.zapodaj.net/images/99746902.jpg[/IMG]
[IMG]http://s1.zapodaj.net/24504067.jpg.html[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...