Jump to content
Dogomania

Akita Amerykańska-rozwolnienie


Spes

Recommended Posts

Cześć. Mój AA praktycznie od początku robi bardzo rzadkie kupki i ma częste, bardzo śmierdzące gazy. Ma 6 miesięcy. Je trzy razy dziennie gotowane jedzenie. Np. rabki, karkówka, szynka wieprzowe do tego ryż lub kasza i warzywa. Czasem wołowina lub jakieś podroby. Dodaje do tego też suchą karmę Josera. Macie jakiś pomysł dlaczego ma to ciągłe rozwolnienie?

Link to comment
Share on other sites

Rany, psy nie powinny jeść wieprzowiny wogóle a już takiej tłustej  nigdy. Dla psów najlepsza jest wołowina ew. drób, oczywiście może być z ryżem i warzywami. Po tłustej wieprzowinie nic dziwnego, że ma biegunki.

Mam psy ponad 50 lat, karmię wołowiną, drobiem, kiedyś jak były tańsze dostawały czasem ryby ale nigdy wieprzowinę. Najwyżej jakiś skrawek jako smakołyk.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Spes napisał:

Cześć. Mój AA praktycznie od początku robi bardzo rzadkie kupki i ma częste, bardzo śmierdzące gazy. Ma 6 miesięcy. Je trzy razy dziennie gotowane jedzenie. Np. rabki, karkówka, szynka wieprzowe do tego ryż lub kasza i warzywa. Czasem wołowina lub jakieś podroby. Dodaje do tego też suchą karmę Josera. Macie jakiś pomysł dlaczego ma to ciągłe rozwolnienie?

Mam/y. Pies nie moze jesć wieprzowiny to raz,dwa - nie powinno się karmić mieszana karmą - albo sucha,albo gotowana,trzeba wybrać.Twój pies to szczeniak,jedzenie to bardzo wązna sprawa.Zostałabym na Joserze dla szczeniaków i smaczkach wołowych np.- przy okazji szkolenia.Jeśli wybierzessz karme gotowaną - to dowiedz się (choćby z netu) - jak ja przygotowywać i jakie suplementy podawać psu,żeby zdrowo rósł.

Możesz równiez dać do zbadania kał na obecność lamblii,opisane objawy występują również przy zakażeniu tym pasozytem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Josera to kiepski wybór. Zdecyduj się na konkretny sposób żywienia, albo gotowane, albo na początek, póki nie wyregulujesz całego systemu trawiennego tylko sucha karma. Najlepiej lekkostrawna, na bazie jagnięciny, albo indyka, bez domieszek białka kurzego. Spróbuj poszukać w przewodniku po karmach : www.przewodnikpokarmach.pl

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, savage28 napisał:

Josera to kiepski wybór. Zdecyduj się na konkretny sposób żywienia, albo gotowane, albo na początek, póki nie wyregulujesz całego systemu trawiennego tylko sucha karma. Najlepiej lekkostrawna, na bazie jagnięciny, albo indyka, bez domieszek białka kurzego. Spróbuj poszukać w przewodniku po karmach : www.przewodnikpokarmach.pl

Wiesz...powinnas się wstydzić.To Twój post sprzed kilku lat: (grunt to reklama,prawda?)

"Bardzo dobre karmy hypoalergiczne - holistyczne o wlasciwosciach, które na pewno pomoga wrócic psu do zdrowia. Link do naszego sklepu: http://www.go-dog.pl/category/pies-karmy-suche, a tu link do karmy NDFC :
http://www.naturaldogfoodcompany.pl/."

Nie krytykuj innej karmy niż polecana przez Ciebie.Josera to niezła karma.

Link to comment
Share on other sites

Nie mam się czego wstydzić ;) Dobrze zauważyłeś (aś), post sprzed kilku lat, bo tez w 2016 roku zakończyłam działalność , a obecnie mieszkam za granicą. Josera, to niestety nie najlepsza karma, ale skoro uważasz inaczej....karm dalej :)

 

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, savage28 napisał:

Nie mam się czego wstydzić ;) Dobrze zauważyłeś (aś), post sprzed kilku lat, bo tez w 2016 roku zakończyłam działalność , a obecnie mieszkam za granicą. Josera, to niestety nie najlepsza karma, ale skoro uważasz inaczej....karm dalej :)

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...