Jump to content
Dogomania

ELBLĄG 17.04 KLUBÓWKA


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja wybieram się jako widz, z aparatem.

Zdrówko

Ja też będę, ale jako pomocnik przy organizacji. Zachęcam do współpracy.

Pozdrawiam

Basenji, skoro wybierasz się z aparatem, do tego nie będąc obciążonym wystawianiem własnego pieska, to zapewne zobaczymy jakiś mały reportaż. Propozycja współpracy ze strony tongue może pomóc w dotarciu do najbardziej interesujących miejsc. Ja wiem, jak pomocny dla fotoreportera jest dobry przewodnik.

:D

Link to comment
Share on other sites

Tongue nie słuchaj Baskomaniaka i Basenji. Oni coś kombinują z przemycaniem psa... może jeszcze przez granicę? Akurat.

Chociaz ja jak wracałam z Włoch z 2 kupionymi tam suczkami basenji, na dodatek nie mając odpowiedniego zaświadczenia o ich stanie zdrowia, tylko książeczki zdrowia (paszportów wtedy jeszcze nie było), na pytanie na granicach:"Czy macie coś do oclenia?" Odpowiadałysmy zgodnym chórem:"Tylko wino." Abyło tego wszystkiego...2 może 3 butelki. A więc tacy ze mnie i moich koleżanek przemytnicy. Śmiałyśmy się, że nawet suczki dorzuciły swój kamyczek do przemytu, bo podczas przekraczania granic siedziały (a właściwie spały) pod kurtkami na tylnym siedzeniu. I nawet nosa nie wyściubiły. No cóż, stress.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

O, i to mi się podoba!
Współpraca, kooperacja, pomoc. Wybierz odpowiednie słowo.
Ale nie ma się co śmiać. Przyorganizacji wystawy naprawdę liczy się każda para rąk i chęci. Widziałam organizację wystawy od wewnątrz i cos wiem, na ten temat.
Dzięki Basenji za chęci. Myślę, że organizatorzy na tym skorzystają.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

[quote name='Basenji']Czy ktoś wie, czy tak jak wystawa Gdańska z lutego, ta specjalistyczna ma też mieć miejsca dla innych grup?
Zdrówko :)[/quote]
Jak Klubówka, to tylko zainteresowane grupy/rasy. W tym wypadku - posokowce. W rozpisce rocznej nic nie jest napisane o innych grupach w tym dniu w Elblągu.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No to bawcie się dobrze i skutecznie dajcie popalić konkurencji.
Ja, niestety, ze względu na taka a nie inna rasę, będę nieobecna. Ale moje przedłużone ramię w postaci będzie obecne i na pewno "uprzejmie doniesie" ciekawostki z wystawy. Taka mam nadzieję, choc umowy-zlecenia jeszcze nie podpisaliśmy. Ale czasu mamy na tyle, że dogadamy się, prawda Basenji?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Termin przyjmowania zgłoszeń na Klubową posokowców został przedłużony do 08.04.2005, więc jeżeli ktoś ma jeszcze ochotę na zgłoszenie swojego posokowca lub alpejczyka to jest to ostatni dzwonek (a dla każdego zgłoszonego psa będzie upominek :) ). Zgłoszenia możne jeszcze przesyłać faxem:058 555 90 19 lub 058 551 33 69, albo
e-mail:[email protected]

Do zobaczenia w Elblągu, będe z dwoma moimi posokowcami: PUZLEM z Krainy Przodków i GINĄ Herbu Czarna Maska

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...