Jump to content
Dogomania

ELBLĄG 17.04 KLUBÓWKA


Basenji

Recommended Posts

Właśnie wróciłam z Elbląga i jestem skonana.... więc bedzie krótko: Gama doskonała i II lokata na 13, a Puzel też doskonały ale musiał się zadowolić IV lokatą na 4. Ale to co mnie najbardziej cieszy z minionego weekendu to zdobycie przez Gamę Dyplomu II stopnia z Konkursu Pracy Posokowców :D
Bardzo miło było mi poznać Basenji dzięki któremu mamy fotoreportaż :)
[quote name='Basenji '][img]http://img67.echo.cx/img67/2408/p10100188xi.jpg[/img][/quote]
A to właśnie moja Gama :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to widać już jakieś konkretne odzewy z bytności Basenji na wystawie. Nie ukrywam, że liczę na więcej. No, ale Wy się pewnie jeszcze dobrze bawicie i zapomnieliście o tych, co to nie mogli pojechać. :(
Ale będę złosliwa i przypomnę, że jutro jest poniedziałek (pobudka o 6.00!!!) i do pracy!!! I co Wy na to?!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[img]http://img113.echo.cx/img113/5769/p10100151xh.jpg[/img]

zdrówko[/quote]
witam na reszcie przy komputerze, więc tak mój Huk (LOBO) 2 na 6, a Hoka 7 na 13, ja jestem zadowolona, bo naprawdę było ciężko...ale ogólnie super wyjazd. miło było mi poznać basenji..dzięki za zdjęcia i do zobaczenia

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli miałabym się do czegoś przyczepić, to do nieprecyzyjnej nazwy wystawy. Otóż była to wystawa owszem ogólnopolska, klubowa, ale posokowców. I to warto zaznaczyć. Tytuł wystawy jest podany na katalogu.
No i zabrakło mi w paru miejscach przecinków.
Ale generalnie Junior wyrabia sobie pióro. I bardzo dobrze. Może niech wypowie się też [b]Savannah[/b], ona pisywała teksty do czasopism kylonogicznych.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jeżeli miałabym się do czegoś przyczepić, to do nieprecyzyjnej nazwy wystawy. Otóż była to wystawa owszem ogólnopolska, klubowa, ale posokowców. I to warto zaznaczyć. Tytuł wystawy jest podany na katalogu.
No i zabrakło mi w paru miejscach przecinków.
Ale generalnie Junior wyrabia sobie pióro. I bardzo dobrze. Może niech wypowie się też [b]Savannah[/b], ona pisywała teksty do czasopism kylonogicznych.
Pzdr.[/quote]

Tekst juniora został "przycięty" w kilku miejscach przez administratora, stąd też widoczne pewne "luki" w tekście.
Młody pisze w zasadzie tylko o grach komputerowych do czasopism i największych portali - to był jego debiut w innego rodzaju pisaniu.
Ale pierwsze koty w płoty.
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...