Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty:
 
 40,00 zł od markofix1   IV - 2.04.
 

Bardzo serdecznie dziękujemy

kwiatki15.jpeg.76292071e8820f65995fd2c73dc57b93.jpeg

oraz
40,00 zł od elik  IV  -  2.04.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty:

    20,00 zł od Aldrumka    IV  -  6.04.
    30,00 zł od Siostry elficzkowa  IV  -  6.04.
    50,00 zł od ania75    III  -  10.04.
    30,00 zł od Pani Małgorzaty  K/B  IV  -  11.04.

Bardzo serdecznie dziękujemy 

depositphotos_12766634-stock-photo-abstract-background-of-flowers.jpg.d8d57957b1becc6cb3ee7400d34bca73.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zagapiłam się troszkę, ale moja stała dla Fado już u Ciebie Elu na koncie.

Przy problemach z Guciem, Faduś trochę zszedł na drugi plan, konferowałam z Anecik głównie o Guciusiu  tym bardziej, że u Fadusia wszystko ok. Także przepraszam, teraz to się zmieni.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.04.2024 o 11:34, agat21 napisał:

Zagapiłam się troszkę, ale moja stała dla Fado już u Ciebie Elu na koncie.

Przy problemach z Guciem, Faduś trochę zszedł na drugi plan, konferowałam z Anecik głównie o Guciusiu  tym bardziej, że u Fadusia wszystko ok. Także przepraszam, teraz to się zmieni.

Nic się nie stało Agatko  🙂 

Na szczęście Faduś ma jeszcze zapasik kasiorki, ale będziemy musiały postarać się o przypływ gotówki, bo zapas się kurczy. Aktualnie brakuje Fadusiowi deklaracji na kwotę 70,00 zł do pokrycia należności za miesięczny pobyt w hotelu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.04.2024 o 12:35, elik napisał:

Nic się nie stało Agatko  🙂 

Na szczęście Faduś ma jeszcze zapasik kasiorki, ale będziemy musiały postarać się o przypływ gotówki, bo zapas się kurczy. Aktualnie brakuje Fadusiowi deklaracji na kwotę 70,00 zł do pokrycia należności za miesięczny pobyt w hotelu.

Tak, zawsze sprawdzam stan finansów Fado. Pomyślę nad jakimś zastrzykiem i sposobem jego zdobycia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.04.2024 o 14:40, agat21 napisał:

Tak, zawsze sprawdzam stan finansów Fado. Pomyślę nad jakimś zastrzykiem i sposobem jego zdobycia.

Uwzględnię Fadusia w najbliższym bazarku. Jeśli masz jakieś fanty i chciałabyś przeznaczyć je dla Fado, to możesz podesłać mi zdjęcia. Dochód z tych fantów będzie w 100% dla Fado.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...