Jump to content
Dogomania

galeria wyżłów (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


gośku.

Recommended Posts

Guest Fiorka

[QUOTE] aaaj, moj brzuch... i monitor do czyszczenia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

:diabloti:

Noooo jakość niesamowita, zazdroszczę.
Widze że wy też okupujecie ambony, też mam w zwyczaju oblegać z wyżłami ambony ;)

Tylko staruszek oblega auta ... ostatnio pojechałam na pola i chciałam porobić mu zdjęcia ... ale nici z planu bo nie chciał odstąpić na krok auta i nawet na rękach Michał go wyniósł kawałek ... ale nici z tego, pokazał nam sam tyłek biegnąc do tico i koczował pod autem ... no cóż pasjonat :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Śliczne zdjęcie tu wstawiacie, aż się napatrzeć nie można.
Prosimy o więcej! :cool3:

[URL]http://img368.imageshack.us/img368/4793/16wu3.jpg[/URL]
[URL]http://img261.imageshack.us/img261/8305/25847885cn3.jpg[/URL]

Pozdrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

Nie mam zdjęć, ale sie pochwale. :lol:
Dziś odwiedziła nas Fara i wygląda wyśmienicie, w super kondycji (nawet ładnie zaczęły jej się mięśnie rysować na zadzie) i w super nastroju. Była oczywiście ze swoja mała koleżanką Fenką. Co nas odwiedzi i ją widzę, to utwierdzam się tylko, że to był najlepszy wybór:p A Asia i Tomek to po prostu skarby.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fiorka

Ojoj ... szkoda ten który planowałaś bardzo fajny, myślałaś już nad nowym?

[LEFT] Noi wstawiam już ostatnie zdjęcie ( już nie będe Was męczyć :eviltong: ), domyślam się że połowa skomentuje że jest zbyt rozciągniety i złe kątowanie itp., itp. ale ja go lubie takiego i sam lubi się tak ustawiać, więc nacieszę się chociaż jego mięśniami ... jak to mówią czego nie można mieć samemu ... można to przelać na dziecko :evil_lol:
[/LEFT]

[CENTER][IMG]http://i192.photobucket.com/albums/z201/asiaszumer/Kesior.jpg[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Nie wzięłam aparatu i Tomek i Asia też nie mieli ze sobą. Jesteśmy umówieni, że jak się zrobi cieplej i stabilniej z pogodą to jadę do nich w odwiedziny. Zaznaczam, że się nie wpraszałam, sami mi zaproponowali (już o tym była rozmowa jak brali Farę ode mnie):p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Honey']No wiesz... Ja Ciebie wcale o wpraszanie sie nie posadzam :evil_lol:
Czyli fotki niebawem beda, to super ! :multi:[/quote]


:roll: ojej nie aż takie niebawem.
Jutro Berlin jeżeli w ogóle dojedziemy i jeżeli wpuszczą nas ;) Potem obiecane odwiedziny u Ciri, w między czasie może Praga, a potem już długi weekend i długie plany :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']:roll: ojej nie aż takie niebawem.
Jutro Berlin jeżeli w ogóle dojedziemy i jeżeli wpuszczą nas ;) Potem obiecane odwiedziny u Ciri, w między czasie może Praga, a potem już długi weekend i długie plany :evil_lol:[/quote]

Ale Was nosi ! :evil_lol:

W takim razie mocno sciskam kciuki i czekam na wiesci. Powodzenia ! :multi:
(nie dziekuj!)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=3][COLOR=magenta]Sylwia!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=magenta]Wielgachne gratulacje dla Ciebie i FORYSA !!!!![/COLOR][/SIZE]
:klacz::klacz::klacz::multi::multi::multi::multi::multi::klacz::klacz::klacz:[/CENTER]


[CENTER]A jakies zdjatka beda?[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Honey :)
Sędziował Irlandczyk Harry O`Donoghue, całe szczęście, że nie siedziałam pod tablicą z wynikami:crazyeye:, bo pewnie bym "nerwa" dostała i poszło by na psa. Wśród ocen można by było powiedzieć, że "rzadkością" była ocena doskonała.


[SIZE=1] Fotka lekko prześwietlona czy jak to sie tam mówi ;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Dzięki Honey :)
Sędziował Irlandczyk Harry O`Donoghue, całe szczęście, że nie siedziałam pod tablicą z wynikami:crazyeye:, bo pewnie bym "nerwa" dostała i poszło by na psa. Wśród ocen można by było powiedzieć, że "rzadkością" była ocena doskonała.


[SIZE=1]Fotka lekko prześwietlona czy jak to sie tam mówi ;)[/SIZE][/quote]

Tym wieksza satysfakcja ! :)
Jeszcze raz gratuluje !

[SIZE=1]Ach sie fotki czepiasz, to nie o nia tu chodzi[/SIZE] :eviltong: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Fiorka

[CENTER][COLOR=Red]GRATULACJE GRATULACJE !! NASI GORA !

[/COLOR][LEFT]Falco ... piękny tygrysek Ci rośnie w koszyczku ;) Gratulacje i dla Was bo to będzie kolejna i napewno śliczna suka hodowlana Ars Venandi !
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...