Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY, rozliczony. Zapraszam na bazarek z różnościami na pomoc dla rekonwalescentek Tiny po parwowirozie i Luny po usunięciu wielkiego guza. Do 27.01. godz. 20:00.


elik

Recommended Posts

2 minuty temu, Kawon5 napisał:

Czy fanty od anica są możliwe do odebrania we Wrocławiu?

Wszystkie fanty znajdują się w Krakowie.  A który  fant/fanty Cię interesują?

Jest możliwość wysyłki za kwotę  9,99 zł za paczkę do 20 kg.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Kawon5 napisał:

Numer 7 i 15. 

Jeśli wyślę Ci je poprzez Ruch, to opłata wyniesie 9,99 zł Przez pocztę byłoby znacznie drożej. W kiosku Ruchu odbierzesz do 5 dni od otrzymania informacji, że paczka czeka na Ciebie w kiosku, który wybierzesz przed nadaniem przeze mnie paczki.  Zazwyczaj paczka jest w drodze 2 do 3 dni roboczych.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Jeśli wyślę Ci je poprzez Ruch, to opłata wyniesie 9,99 zł Przez pocztę byłoby znacznie drożej. W kiosku Ruchu odbierzesz do 5 dni od otrzymania informacji, że paczka czeka na Ciebie w kiosku, który wybierzesz przed nadaniem przeze mnie paczki.  Zazwyczaj paczka jest w drodze 2 do 3 dni roboczych.

OK. To startujemy z fantami 7 i 15.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Kawon5 napisał:

KT, proszę.

 

Jeśli chcesz, możesz otrzymać swoje fanty przed zakończeniem bazarku. Nabyłaś je w opcji K.T. więc są definitywnie Twoje. Wystarczy podać adres do wysyłki i dokonać wpłaty za fanty + opłata za przesłanie.

W przypadku kiosku ruchu potrzebny jest też nr telefonu  (na który dostaniesz SMS-a z informacja, że paczuszka czeka w kioski i kod do odbioru) oraz adres e-mail z numerem, który pozwoli Ci śledzić drogę przesyłki.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Kaas1 napisał:

zalicytuję jeszcze - 21 cw 5 - ja daję 10, 5- cw 5 ja daję 10

pozdrawiam

Witam ponownie  i bardzo dziękuję za zakupy :)

Proszę tylko jeszcze powiedz czy licytujesz, czy chcesz nabyć te fanty w opcji K.T. ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...