Jump to content
Dogomania

Praskie kociaki słodziaki, czyli czym się kończy chodzenie na "skróty"♥️Reaktywacja ♥️Koty z Chojnic od str.21


UlaFeta

Recommended Posts

Dnia 16.10.2023 o 16:31, UlaFeta napisał:

Jesteśmy już w domu.Neko żyje i ja też 😀

No i miliony monet to kosztowało 😁

Miała usuwane 3 zęby 🥲 Jeden planowy i 2 nadplanowe.🥲,bo się ruszały.W RTG wyszło,zanik blaszki kostnej przykorzennej,fruktacja? powyżej 6.

 

Uffffff!
Neko szybko wróci do normy, jutro już nie będzie pamiętać - mówię na podstawie psów, bo z kotami nie mam doświadczenia.
Może fluktuacja - odchylenia czegoś od czegoś 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2023 o 18:45, jola&tina napisał:

Uffffff!
Neko szybko wróci do normy, jutro już nie będzie pamiętać - mówię na podstawie psów, bo z kotami nie mam doświadczenia.
Może fluktuacja - odchylenia czegoś od czegoś 🙂 

Pewnie odchylenie.🤔Zeba od dziąsła.I te zęby były usuniete.W piątek zobaczę RTG.

Dnia 16.10.2023 o 17:02, Kamila Proc napisał:

najwazniejsze, ze juz w domu. jak sie czuje, pewnie nie za specjalnie na razie?

 

Dnia 16.10.2023 o 17:08, guccio napisał:

To teraz chuchać i dmuchać na biedaczke,pewnie bólowa będzie.Dostala leki?

Jest dobrze.Dostala antybiotyk o przedłużonym działaniu.Kontrola w piątek. 😅

Najgorsza była głodówka.😁😁

PS.Jeszcze miała usunięty kamień a żeby się nie tworzył,trzeba myć 🐱 zęby.To ja się na to nie pisze.😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2023 o 19:10, UlaFeta napisał:

Pewnie odchylenie.🤔Zeba od dziąsła.I te zęby były usuniete.W piątek zobaczę RTG.

 

Jest dobrze.Dostala antybiotyk o przedłużonym działaniu.Kontrola w piątek. 😅

Najgorsza była głodówka.😁😁

PS.Jeszcze miała usunięty kamień a żeby się nie tworzył,trzeba myć 🐱 zęby.To ja się na to nie pisze.😉

Nie wyobrażam sobie tego..,

Link to comment
Share on other sites

Mój Tygrys nie ma zębów z lewej strony pyszczka. Biedak przy jedzeniu przechyla głowę i gryzie prawą stroną, chyba, że dostaje mus gourmet, to wtedy nie musi 🙂 Mycia zębów bym się nie odważyła. U Kici tak, ale u niego nie. Nawet podnieść go nie mam odwagi. I jak na balkonie muszę się przeciskać koło fotela, na którym leży, to też mam stresa i najpewniej się czuję mając ze sobą jakąś tarczę do zasłonienia 😁 Najczęściej za tę tarczę robi tablica do bigowania 🤣

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2023 o 10:19, Isiak napisał:

Mój Tygrys nie ma zębów z lewej strony pyszczka. Biedak przy jedzeniu przechyla głowę i gryzie prawą stroną, chyba, że dostaje mus gourmet, to wtedy nie musi 🙂 Mycia zębów bym się nie odważyła. U Kici tak, ale u niego nie. Nawet podnieść go nie mam odwagi. I jak na balkonie muszę się przeciskać koło fotela, na którym leży, to też mam stresa i najpewniej się czuję mając ze sobą jakąś tarczę do zasłonienia 😁 Najczęściej za tę tarczę robi tablica do bigowania 🤣

Prawdziwy Tygrys Ci się trafił 🤣

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2023 o 13:28, UlaFeta napisał:

Prawdziwy Tygrys Ci się trafił 🤣

On jest bardzo spokojny, tylko nie lubi zbytniej poufałości i jak za dużo ruchu wokół niego. Głaski tylko wtedy, jak on chce, to wtedy sam przychodzi i mruczy 🙂 Jak Kicia parę przechodzi pod jego fotelem, to dwa - trzy razy wytrzyma, ale za czwartym to już zahaczy ją pazurami za ogon 😄

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2023 o 13:34, Isiak napisał:

On jest bardzo spokojny, tylko nie lubi zbytniej poufałości i jak za dużo ruchu wokół niego. Głaski tylko wtedy, jak on chce, to wtedy sam przychodzi i mruczy 🙂 Jak Kicia parę przechodzi pod jego fotelem, to dwa - trzy razy wytrzyma, ale za czwartym to już zahaczy ją pazurami za ogon 😄

Biedna Kicia 🥲

Link to comment
Share on other sites

Widziałam RTG.Neko nie ma też zębów przednich na górze i na dole(oprócz kłów).Wetka mówiła, że musiały wypaść wcześniej.Na szczęście żadnego stanu zapalnego nie było.Jeden szew na górze "puścił"trochę.Dostala antybiotyk o przedłużonym działaniu.Mam nadzieję, że wszystko się dobrze zagoi,bo złapać Neko do kontenera do jest sztuka 😁

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.10.2023 o 05:39, UlaFeta napisał:

Widziałam RTG.Neko nie ma też zębów przednich na górze i na dole(oprócz kłów).Wetka mówiła, że musiały wypaść wcześniej.Na szczęście żadnego stanu zapalnego nie było.Jeden szew na górze "puścił"trochę.Dostala antybiotyk o przedłużonym działaniu.Mam nadzieję, że wszystko się dobrze zagoi,bo złapać Neko do kontenera do jest sztuka 😁

Nie zazdroszczę....Potrafią robić nieźle uniki a nas wkurzyć.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...