Jump to content
Dogomania

Praskie kociaki słodziaki, czyli czym się kończy chodzenie na "skróty"♥️Reaktywacja ♥️Koty z Chojnic od str.21


UlaFeta

Recommended Posts

Dnia 9.10.2023 o 17:44, Kamila Proc napisał:

maja dylemat - by zawieszonym czy powieszonym

Czy za burdy ochrony i stanowisko burmistrza miasta (pani) mają odpowiadać kibice?No nie wiem.(tak obiektywnie)

Tak czy inaczej pewnie im się dostanie.

A bilety na mecz powinni odbierać w Radomiu 😂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.10.2023 o 14:14, guccio napisał:

Pelagia po usunięciu odżyła ale przez tydzień miała podawane antybiotyk i przeciwzapalne.To staruszka po ciężkim kocim katarze,może Neko młodszą nie czeka taka kuracja?

Doktorka zobaczy co trzeba usunąć po odczytaniu pantomografu.Dzis będą wyniki krwi.

Link to comment
Share on other sites

No więc tak

W wynikach badań nie stwierdzono przeciwwskazań do zabiegu.Uff.

Zabieg będzie wykonany w poniedziałek.O 7,30.i wtedy się okaże co 🐱ma w paszczy.Na pierwszy rzut oka, kamień i zniszczone szkliwo.Jeden ząb do usunięcia.Oby tylko.

Trzymajcie kciuki i za mnie też 😉.

Moja rada dla kociarzy jest taka.Przy wizycie u weta poproście o ogląd zębów,bo w przypadku Neko nic nie wskazywało na taki problem a 🐱 bardzo dobrze maskują wszelkie choroby.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.10.2023 o 20:29, UlaFeta napisał:

No więc tak

W wynikach badań nie stwierdzono przeciwwskazań do zabiegu.Uff.

Zabieg będzie wykonany w poniedziałek.O 7,30.i wtedy się okaże co 🐱ma w paszczy.Na pierwszy rzut oka, kamień i zniszczone szkliwo.Jeden ząb do usunięcia.Oby tylko.

Trzymajcie kciuki i za mnie też 😉.

Moja rada dla kociarzy jest taka.Przy wizycie u weta poproście o ogląd zębów,bo w przypadku Neko nic nie wskazywało na taki problem a 🐱 bardzo dobrze maskują wszelkie choroby.

 

 

Trzymam mocno.A moja wetka na pier szy rzut ogląda paszczę,czyli dobra wetka👍

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...