Jump to content
Dogomania

Praskie kociaki słodziaki, czyli czym się kończy chodzenie na "skróty"♥️Reaktywacja ♥️Koty z Chojnic od str.21


UlaFeta

Recommended Posts

Dnia 9.01.2022 o 12:15, Kamila Proc napisał:

tu bedzie ciezej

Nic nie pisałam,bo nie wiedziała jak to się dalej potoczy.

Kicia bura nazywana Babuszką lat 9 nadal u P.M.Kicia biało-czarna nazwana Keri w fundacji w Gorzowie.

A było tak.

Kicia cały czas siedziała w kącie klatki z łepkiem zwieszonym w dół:(P.M nie mogła sobie z tym dać rady.Pisała do róznych fundacji o pomoc,żeby ktoś pomógł ją oswoic.Odezwała się JEDNA fundacja z Gorzowa i po przesłaniu filmiku,pani z fundacji powiedziałaże to jest kotka bólowa .Że ją coś strasznie boli i dlatego taka pozycja i że ją przejmą.

"U mnie było TRZECH weterynarzy i ZADEN na to nie zwrócił uwagi"ŻADEN.

Umówiły się w pół drogi w Pile.Wolontariuszka jadąc po kota miała wypadek;(((( Szybka mobilizacja.Drugi samochód dojechał bez przeszkód i kota od razu obejrzał ich wet. 

I tak,kicia miała pozostawione przez weta popsute zęby i korzenie,wet leczył jej wszoły a one nadal tam były!!!!!.

"A najgorsze jest to,że w wynikach wyszedł FIP:(((''Badania mają być powtórzone w tym tygodniu.

Trzymajcie kciuki i zaklinamy rzeczywistość.

Mam zdjecia,ale są drastyczne.Ja się popłakałam,ale jak chcecie mogę wstawić.

To tyle.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2022 o 19:47, UlaFeta napisał:

Nic nie pisałam,bo nie wiedziała jak to się dalej potoczy.

Kicia bura nazywana Babuszką lat 9 nadal u P.M.Kicia biało-czarna nazwana Keri w fundacji w Gorzowie.

A było tak.

Kicia cały czas siedziała w kącie klatki z łepkiem zwieszonym w dół:(P.M nie mogła sobie z tym dać rady.Pisała do róznych fundacji o pomoc,żeby ktoś pomógł ją oswoic.Odezwała się JEDNA fundacja z Gorzowa i po przesłaniu filmiku,pani z fundacji powiedziałaże to jest kotka bólowa .Że ją coś strasznie boli i dlatego taka pozycja i że ją przejmą.

"U mnie było TRZECH weterynarzy i ZADEN na to nie zwrócił uwagi"ŻADEN.

Umówiły się w pół drogi w Pile.Wolontariuszka jadąc po kota miała wypadek;(((( Szybka mobilizacja.Drugi samochód dojechał bez przeszkód i kota od razu obejrzał ich wet. 

I tak,kicia miała pozostawione przez weta popsute zęby i korzenie,wet leczył jej wszoły a one nadal tam były!!!!!.

"A najgorsze jest to,że w wynikach wyszedł FIP:(((''Badania mają być powtórzone w tym tygodniu.

Trzymajcie kciuki i zaklinamy rzeczywistość.

Mam zdjecia,ale są drastyczne.Ja się popłakałam,ale jak chcecie mogę wstawić.

To tyle.

 

Biedna koteczka.Kciuki trzymam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2022 o 10:59, Isiak napisał:

Ojej, czy jeszcze jakieś jej zostały?

Nie.

Stomatolog ze Szczecina wyrwał wszystkie i korzenie, które zostawil wet-konowal  w Chojnicach.Jest nadzieja, że wyniki dodatnie na FIP były zafałszowane,przez stan zapalny.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2022 o 14:17, UlaFeta napisał:

Nie.

Stomatolog ze Szczecina wyrwał wszystkie i korzenie, które zostawil wet-konowal  w Chojnicach.Jest nadzieja, że wyniki dodatnie na FIP były zafałszowane,przez stan zapalny.

 

 

Zagoją się rany po rwaniach i koteczka odzyje.Biedna,ile ona się ucierpiała....

Link to comment
Share on other sites

Może wet zabrał się za robotę i mu nie wyszło. Mój nowy rudy nabytek ma 1 ząb, ktory prawdopodobnie będzie do usunięcia w przyszłości, ale moje wetki się za to nie biorą, tylko wyślą mnie do stomatologa. Podobno kocie kości (więc i szczęki) są jak sitko, korzenie zębów mocno w nich siedzą, a korona zęba bardzo łatwo się ułamuje i korzeń zostaje. Stomatolog ma specjalne narzędzia do odsuwania dziąseł, zwykły wet nie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2022 o 15:21, Isiak napisał:

Może wet zabrał się za robotę i mu nie wyszło. Mój nowy rudy nabytek ma 1 ząb, ktory prawdopodobnie będzie do usunięcia w przyszłości, ale moje wetki się za to nie biorą, tylko wyślą mnie do stomatologa. Podobno kocie kości (więc i szczęki) są jak sitko, korzenie zębów mocno w nich siedzą, a korona zęba bardzo łatwo się ułamuje i korzeń zostaje. Stomatolog ma specjalne narzędzia do odsuwania dziąseł, zwykły wet nie.

Po co się brał,jak się nie zna.Wzial kasę za nic.

Ja szanuje lekarzy, którzy odsyłają do specjalistów.A nie udają wszystkowiedzących.Tak samo weci.

Isiaczku.Kita nie jest w Szczecinie.Dziewczyny z fundacji ją tam zawiozły.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2022 o 15:21, Isiak napisał:

Może wet zabrał się za robotę i mu nie wyszło. Mój nowy rudy nabytek ma 1 ząb, ktory prawdopodobnie będzie do usunięcia w przyszłości, ale moje wetki się za to nie biorą, tylko wyślą mnie do stomatologa. Podobno kocie kości (więc i szczęki) są jak sitko, korzenie zębów mocno w nich siedzą, a korona zęba bardzo łatwo się ułamuje i korzeń zostaje. Stomatolog ma specjalne narzędzia do odsuwania dziąseł, zwykły wet nie.

To chociaż poinformowali w czym rzecz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...