Jump to content
Dogomania

Praskie kociaki słodziaki, czyli czym się kończy chodzenie na "skróty"♥️Reaktywacja ♥️Koty z Chojnic od str.21


UlaFeta

Recommended Posts

Szczęśliwego Nowego 2022 roku 🍀

siedzę w domu i pilnuję psów, moja Zula zwykle o tej porze już była wystraszona, barrdzo, dzisiaj jakby to za oknem jej zupełnie nie obchodziło. Wniosek - albo ogłuchła 😉 albo  moje metody obłaskawiania hałasu działają ✌️

Zobaczymy o północy... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.12.2021 o 19:10, Bgra napisał:

Szczęśliwego Nowego 2022 roku 🍀

siedzę w domu i pilnuję psów, moja Zula zwykle o tej porze już była wystraszona, barrdzo, dzisiaj jakby to za oknem jej zupełnie nie obchodziło. Wniosek - albo ogłuchła 😉 albo  moje metody obłaskawiania hałasu działają ✌️

Zobaczymy o północy... 

ciekawa jestem

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.12.2021 o 22:42, Kamila Proc napisał:

ciekawa jestem

Witam w Nowym Roku ❤️

Zula przez trzy lata przeszła niesamowitą przemianę, jestem z niej dumna 🙂 bez chustowania, bez leków dała radę, wystarczył tylko mój śpiew 😅 śpiewać to ja nie potrafię, ale moje dziewczyny uwielbiają 😅 Dzisiaj śpiewałam z Yt i jak była przerwa pomiędzy zwrotkami to mnie nosem trącała, żeby śpiewać 😅 po 15 minutach kanonady pod oknami położyła się na boku prosząc o drapanie. Hańcia nigdy, niczego się nie bała. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2022 o 00:36, Bgra napisał:

Witam w Nowym Roku ❤️

Zula przez trzy lata przeszła niesamowitą przemianę, jestem z niej dumna 🙂 bez chustowania, bez leków dała radę, wystarczył tylko mój śpiew 😅 śpiewać to ja nie potrafię, ale moje dziewczyny uwielbiają 😅 Dzisiaj śpiewałam z Yt i jak była przerwa pomiędzy zwrotkami to mnie nosem trącała, żeby śpiewać 😅 po 15 minutach kanonady pod oknami położyła się na boku prosząc o drapanie. Hańcia nigdy, niczego się nie bała. 

Znaczy, trzeba się wydzierać cały rok😜

żeby na Sylwestra zadziałało.😂(taki żarcik, żeby nie było )

Dzień dobry i Najlepszego 🥂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2022 o 12:51, UlaFeta napisał:

Znaczy, trzeba się wydzierać cały rok😜

żeby na Sylwestra zadziałało.😂(taki żarcik, żeby nie było )

Dzień dobry i Najlepszego 🥂

No fajnie gdyby tak bez zbudowania zaufania się dało 😅  Zula to była najbardziej znerwicowana sunia jaką widziałam, po kilku hodowlach, gdzie uciszało się psy uderzając metalowym prętem w klaty. Trzy lata trwało budowanie zaufania, teraz to zupełnie inna sunia. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2022 o 12:57, Kamila Proc napisał:

mnie sie wydaje, ze psiaki sluchajac spiewu mysla: " w sumie to te odglosy za oknem nie sa takie straszne"

Zulę paraliżował nawet odgłos zgniatanej butelki. To prawda, jest wpatrzona we mnie, ufa mi i to najważniejsze, ale to budowane latami. To śpiewanie u nas tak działa jak piszesz, matka spokojna, wyluzowana to i Zula daje radę. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...