Jump to content
Dogomania

Śpiące aniołki


Magdalena1

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Madzik, maluszki spia bosko - a Tymus na zabaweczce miodzio.

Oskarek - jak zwykle fotogeniczny - a to zdjecie szczeniaczka Oskarka oprawione w cudna rameczke.... :)

Jerrus taki slodki i tak ufnie i spokojnie kuka :)

Sliczne zdjecia.. jak ja zaluje, ze nie mam czasu teraz tyle, by tu czesciej byc. Pokaze Wam jednak maluszki - zdjecia robione trzy dni temu. TEMAT JAK NAJBARDZIEJ AKTUALNY - bo na razie wiekszosc czasu spia. Codzienni eje bierzemy na rece tulimy ogladamy, wczoraj mialy obciete pazurki - sa takie kochane i takie spokojne ...jak temat - aniolki ;)

Zobaczcie sami:

YOKUSZKOWCE W KRAINIE SNOW

Szaliczek z braciszka najlepszy na noc ;)

11212793pt.jpg

Sprobujemy jak sie lepiej spi - osobno...?

1121276a3lz.jpg

...czy razem..??;)

1121272a1lg.jpg

..a moze w czapeczkach i z misiami wspominajac swieta... :lol: :lol:

1101030aa4zo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Yokuszkowce jak to Yokuszkowce :lol: ...no i jak ich mamusia, rzecz jasna ;), na maksa wyluzowane... podrozowaly na Sylwka z nami. Spaly na cieplej poduszce, w swoim legowisku, przy naszym lozku w pokoju hotelowym i zmienialy malowniczo pozy swojego slodkiego snu.

Na zdjeciu byly jeszcze malutkie, urodzily sie 9 grudnia 2004, wiec tutaj mialy trzy tygodnie!

Spanko pod haslem - wszystko jedno jak, byle razem ;)

sylwek0710yd.jpg

Spanko na lyzeczke :lol: - po wojskowemu ;)

sylwek0741ca.jpg

a jak sie takie ukladne spanie znudzilo... to przetasowania typu mordka-zadek ;) i tak na zmiane

sylwek0808cv.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aniu normalnie,aż mi łezka ze wzruszenia w oku się zakręciła :oops: dlaczego mojemu trzeciemu misiowi się nie udało :(

nio trudno,w psim niebie ma na pewno teraz lepiej...

pokażę teraz zdjęcia Toyi w pozie rzadko przybieranej :wink: w domu nazywana pieszczotliwie wcieleniem diabła,takie małego złośnika i zadziory jeszcze nie widziałam,ona jest prawdziwym terrierm :lol:

112sd.jpg

129mw.jpg

oglądajcie bo to naprawdę rzadki widok,sama jestem w szoku :wink:

Link to comment
Share on other sites

No a teraz totalnie sie rozkleilam - przynieslismy niedawno aparat, ktory zostawilismy wczoraj u kuzynki i zgralam zdjecia. Popatrzcie jakie slodziaki:

Yokuszkowiec w stanie absolutnej sennej slodyczy:

1151584aabs1jo.jpg

1151587aabs6av.jpg

1151581abs8uh.jpg

Wzielam go w dlonie, pochuchalam na brzuszek, zrobilo mu sie tak blogo... i spal tak slicznie, co jakis czas zmieniajac nieco pozycje - to wyciagajac lapke, to ziewajac (czego, niestety, Arus nie zdazyl uchwycic). Boskie te maludy!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...