Jump to content
Dogomania
mitr

Zespoł konskiego ogona u staruszki

Recommended Posts

Mój psiak właśnie usłyszał opisany w tytule wątku wyrok, zlecenie -operacja. Przyznam że pomijając już koszty ( tu sie tego pasa jeszcze jakoś zaciśnie) dla mnie to troche męka dla psa.O życie poprzedniej staruszki walczyłam dlugo i bez sensu , opracjami , miliardami wkłóc i kroplówek i i tak tą walkę przegrałam. Jedna operacja pociągała za soba drugą , bo jeśli jedna rzecz sie wycieło to pojawialy się skutki uboczne takie jak np totalnie zajechana narkozami wątroba. Nie chcę tego znowu kolejnej staruszce fundować.  Zastanawiam sie jednak czy ktoś może polecić jakiegoś weterynarza , który stosuje metody alternatywne do operacji, może poprawić komfort życia i pozbawić bólu. Może jakiś kregarz, może akupunktura? Czy komuś z was udalo sie w sposób nieopracyjny w podobnym przypadku pomóc psu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem -poniżej_ sa bardzo sensowne informacje o tym schorzeniu.

https://psy24.pl/choroby-psow,ac123/zwezenie-kanalu-ledzwiowo-krzyzowego-u-psa-czyli-zespol-konskiego-ogona,2888

Jeśli tutaj nikt nie bedzie w stanioe Ci odpowiedzieć - poszukaj w Google  terapeutów  (psich),posługujących się innymi,alternatywnymi technikami .

Od siebie moge powiedzieć,że jeśli pies jest seniorem,to (gdyby był mój) - nie poddałabym go zabiegowi chirurgicznemu,natomiast nie bacząc na skutki uboczne - dawałabym leki p/bólowe.Do chwili,kiedy przestałyby działać......W przypadku naszych czterołapnych przyjaciół,bardziej istotny jest komfort życia niż jego długość,takie jest moje zdanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Announcements

×