Jump to content
Dogomania

Cruft's 2010


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hej jo-jo ten numer kolo nazwy rasy to numer klasy wystawowej. W Anglii kazda klasa danej rasy ma swoj numer, ktory jest iczony jest od poczatku zestawienia rasy i klas w kazdej rasie. Sa to numery klas takei jak w programie wystawy ktory organizatorzy opublikowali ponad pol roku temu. Numery dadza wtedy na wtsawie jak sie rpzejdzie kontrole weterynaryjna na miejscu. A te karteczki "void" to po prostu puste miejsca na gotowych formularzach ktore moglyby byc wydrukowane potencjalnie, ale jak nei masz wejsciowek na inne dni i katalogi to masz je puste. Szereg ringow zaczyna prace wczesniej niz o godz. 9.00 dlatego tzreba poczytac, zeby sie nie spoznic. TYlko ponoc NEC otwieraja oficjalnie o 8.15, a o 8.30 juz neiktore ringi startuja wiec pewnie otworza hakle wczesniej, ale u angoli nic nie waidomo...

Link to comment
Share on other sites

My pierwszy raz bedziemy na Crufts i mam pytanie, czy mozna wejsc z psem w klatce na kolach, takiej jak zawsze sie psy bierze na Wystawy. czy moge tylko maly box wziasc .
Moze ktos troszke doradzi jak to wyglada od zaplecza i moze ktos ma Zdjecia.
Z gory bardzo dziekuje
Magi

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje bardzo za informacje. Obejrzalam twoje Zdjecia z Crufts i mniej wiecej sobie to moge wyobrazic.
Boxy sa w pewnej odleglosci do Ringu i skad sie wie, kiedy ma pies byc w ringu ? czy trzeba caly czas chodzic i uwazac zeby wejscia nie przegapic ?

magi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magi']Dziekuje bardzo za informacje. Obejrzalam twoje Zdjecia z Crufts i mniej wiecej sobie to moge wyobrazic.
Boxy sa w pewnej odleglosci do Ringu i skad sie wie, kiedy ma pies byc w ringu ? czy trzeba caly czas chodzic i uwazac zeby wejscia nie przegapic ?

magi[/QUOTE]
Boxy sa niekoniecznie blisko ringu i specjalnie nie zapraszaja Cie do wystepow z psem wiec przegapic kolejke jest latwo. Po prostu musisz sie czaic przy ringu i wyczekiwac na swoja klase albo stac z psem juz przy poprzedzajacej.. Daja tez dwa identyczne numerki - jeden przypinasz sobie i z nim paradujesz, drugi oznacza miejsce parkingowe Twojego psa w boxie :)

[URL]http://tinyurl.com/ygsx4x4[/URL]

Aha, i jeszcze jedna [B]WAZNA[/B] uwaga ktorej nie widzialem - na wystawe lepiej przyjechac wczesniej, z rana sa straszne korki (i nic dziwnego ludzie przyjezdzaja na ta wystawe z calego swiata)

[URL]http://tinyurl.com/ya9lqtl[/URL]

Sam po 30 min czekania w aucie zrezygnowalem i poszedlem do NECu pieszo 45 min to i pies mial dluzszy spacer od razu, pozniej non stop do godziny 16.00 siedzi w klatce z wyjatkiem przygotowania do wejscia i tupania a tak to wychodzi tylko sie zalatwic na specjalnie owiorowane zakamarki w hali...

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Wybaczcie ale mam pytanie z serii głupich:

Czy na 48 godzin przed przekroczeniem granicy mam psa tylko odrobaczyć czy również odkleszczyć ?? Bo prawdę mówiąc nie wiem jak mam im udowodnić, że psa odkleszczyłam, po za ewentualnym własnym wpisem do książeczki (paszportu)...

I drugie - ile mniej więcej zajmuje cała wycieczka tunelem ? Wiem że w samym tunelu to ok. 30 minut ale jak to jest z odprawą - ile czasu można tam stracić ?

No i cały czas zastanawiam się nad chipem - pies zachipowany 5 lat temu, chip działa (sprawdzany ostatnio kilka razy) ale nie wiem w jakim systemie przez co obawiam się żeby ich czytnik mi przeczytał. (aha weci też nie wiedzą...)

Hotel w Birm już klepnięty, jutro pora na kąpiel i powoli pakowanie...
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Odpchlenie i odrobaczenie robisz u weta z uprawnieniami do wystawienia paszportu.
Wydaje/podaje preparaty, wpisujac date i godzine podania. Musisz przekroczyc odprawe po francuskiej stronie miedzy 24 a 48 godzina od podania.
Wet tez podpisuje w ksiazeczce sekcje/strone o stanie zdrowia psa.

Zapytam, jesli mozna, jaki hotel przyjmuje z psem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karjo2']Odpchlenie i odrobaczenie robisz u weta z uprawnieniami do wystawienia paszportu.
Wydaje/podaje preparaty, wpisujac date i godzine podania. Musisz przekroczyc odprawe po francuskiej stronie miedzy 24 a 48 godzina od podania.
Wet tez podpisuje w ksiazeczce sekcje/strone o stanie zdrowia psa.

Zapytam, jesli mozna, jaki hotel przyjmuje z psem?[/QUOTE]

[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]No to dobrze, przynajmniej to mi się wyjaśniło. Dziękuję

Bardzo chętnie bym Ci odpowiedziała co to za hotel ale nie mam zielonego pojęcia -nie ja rezerwowałam, ale jak się dowiem to oczywiście napiszę.[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...