Jump to content
Dogomania

Jarosław 6 marzec 2005


gruca

Recommended Posts

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kurcze, nie moge dodzwonic się do Przemysla :-? czy ktoś ma dostep do katalogu?
Kto w końcu sędziuje w II grupie hovki? Ile jest zgłoszonych hovcińskich i ile ras przed nami na ringu (mam nadzieje, ze nie wejdziemy na ring o 16,00 jak w Rzeszowie 0X ) ?

Z góry dzięki za info :fadein:

Link to comment
Share on other sites

No już sie nie obrazaj - nie wyglądasz na obrażalską 8)

A tak na marginesie - błoto w Rzeszowie bylo dużo lepsze? 8)[/quote]

OKI- nie jestem. :wink:
Tylko, że błoto w Rzeszowie (o zgrozo- nie przypominaj mi nawet) było trudniej przewidywalne- podobnie jak ulewa w Legionowie dwa lata temu.
A jak się robi wystawę w marcu- to trza się liczyć z tym, że może być zimno.
I właściwie napisałam taki dramatyczny post tylko dlatego, że pamiętam, jak z Mrowcem w pewnym momencie zaczęliśmy się cholernie spieszyć z oceną- i tak sobie wtedy myślałam, że ludzie przyjechali po rzetelną ocenę, a nie po łebkach. A myśmy już naprawdę byli tak skostniali, że nie panowaliśmy nad organizmami, mimo spożywania procentów.
To był pierwszy raz w moim życiu, kiedy byłam wdzięczna organizatorom za podanie nam "góralskiej herbaty". Szanuję tu organizatorów za przytomność umysłu.

Pozdrawiam-

Gosia

Link to comment
Share on other sites

Gosiu i znów jest zimno, i znów pełno psów jak na taką prowincjonalna wystawę :roll: 628 sztuk .

Istotą tej wystawy jest to,że ma miejsce na początku sezonu, że nie wszystkim chce sie na nią jechać, bo daleko. Mnie zresztą też wszedzie od nas daleko............., a jednak jeżdżę z powodzeniem z moją psiurą. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Chyba nie ma nic gorszego niz rozpiska godzinowa. Jednak milo jest wiedziec ile jest psow przed Toba :) zwlaszcza jak sie ma kawal drogi do przejechania :-D
A duzo terierow jesT?? Ile macie airedale i welshy. Juz nie moge sie doczekac[/quote]

Airedale-2
welshe-7

Link to comment
Share on other sites

Ale mi średnia postów wzrosła :wink: A musze się podzielić z Wami taką refleksją- skąd ludzie biorą pomysły na nazwy psów - niektóre nawet w najszerszych rubrykach karty ocen trudno zmieścić :o zapisać trudno , a przeczytać jeszcze trudniej :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']Ale mi średnia postów wzrosła :wink: A musze się podzielić z Wami taką refleksją- skąd ludzie biorą pomysły na nazwy psów - niektóre nawet w najszerszych rubrykach karty ocen trudno zmieścić :o zapisać trudno , a przeczytać jeszcze trudniej :o[/quote]

- ja wymyslam sobie :)

RCHIGARRI VINGADARA VANDY no chyba z tym nie miałas kłopotu :wink: :lol: :lol: :lol:

Prosiłabym o Staffiki i Asty - dzieki ,dzieki :angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']Ale mi średnia postów wzrosła :wink: A musze się podzielić z Wami taką refleksją- skąd ludzie biorą pomysły na nazwy psów - niektóre nawet w najszerszych rubrykach karty ocen trudno zmieścić :o zapisać trudno , a przeczytać jeszcze trudniej :o[/quote]
Każdy z nas na pewno coś tam miał na myśli nazywając szczeniaki tak, a nie inaczej. A że nazwa długa - bywa i tak.
W mojej hodowli zdarzyło się tak, że dwie suczki (kryte w odstępie 10 dni) urodziły tego samego dnia. Tym szczęśliwym dniem była Wigilia. No więc, jak tu nie podkreślić w nazwie psiaka, że są takimi miłymi prezentami pod choinkę? A razem było ich 8!!! I dlatego do "normalnego" imienia psa dodałam jeszcze "FOR CHRISTMAS EVE" właśnie dla podkreślenia, że bimbusie urodziły się w Wigilię. Czy coś w tym złego?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...