Jump to content
Dogomania

Jarosław 6 marzec 2005


gruca

Recommended Posts

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sorki Bibi, ale na stronie oddzialu przemyskiego są nieprawdziwe informacje o tej wystawie - napisano tam o klasie baby (15zl), a w rzeczywistości jej nie będzie, co ustalilem na wystawie w Rzeszowie przy stoliku informacyjnym organizatorów wystawy w Jaroslawiu.
Wiarygodne info jest na stonie ZKwP.
Pozdrowionka.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz - zaproszenie na wystawę, które znajduje się na stronie oddzialu przemyskiego różni się od info umieszczonego na stronie ZKwP w sprawie mnie interesującej, tj, klasie baby (na zaproszeniu jest, a na info nie ma). Na wystawie w Rzeszowie byl stolik przy drzwiach wejściowych, gdzie reklamowali wystawę w Jaroslawiu ludzie z oddzialu przemyskiego. Bezpośrednio u nich, czyli u źródla zapytalem się o klasę baby. Otrzymalem jednoznaczną i stanowczą odpowiedź, że jej nie będzie! (A zaproszenie na stronce swoją drogą, może pierwotnie mieli zamiar zrobić taką klasę, a pożniej zrezygnowali nie poprawiając zaproszenia?) I to oświadczenie, zgodne z info ZKwP jest dla mnie wiarygodne.
Czyli, kierujcie się info, a nie przemyską stronką.
Pozdrowionka.

Link to comment
Share on other sites

Nie jedżcie tam nigdy!!!
Pierwszy raz w życiu znalazłam życiowe uzasadnienie spożywania alkoholu na ringu- w celu niezamieniania się w sopel lodu.

Tylko kilka ras jest wystawianych w hali, większość na zewnątrz, na śniegu, lodzie, w wodzie- zależy, jak słońce przygrzało.
Jarosław nie ma warunków na zimową wystawę.

Gosia

Link to comment
Share on other sites

No, to chyba są jakieś niedomagania organizacyjne. Znam halę, w latach 80-tych często tam gralem. To naprawdę duża hala plus mala salka gimnastyczna (chyba jeden ring dla najmniejszej grupy móglby zafunkcjonować). Nie ma też chyba zbyt wielu wystawców, bo termin nieszczególny, a i miejsce dla niektórych trochę egzotyczne i wyjazd do Jaroslawia traktują jak wyprawę Argonautów.
Nie krytukuję jednak z góry. Wybieramy się zobaczyć i popstrykać, to jakimiś wrażeniami podzielę się z Wami.
A poza tym Podkarpacie jest piękne!(to dla Argonautów).
Pozdrowionka.

Link to comment
Share on other sites

Shiby nie- ale ja tak. :roll:
Ja tam asystowałam w zeszłym roku i zamarzałam.
Nie ma taka wystawa zbyt wielkiego sensu, bo sędzia też marznie i w pewnym momencie zaczyna się spieszyć, no i wiecie, ajk to jest, jak ktoś się spieszy. A potem pretensje.

Gosia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia']Nie jedżcie tam nigdy!!!
Tylko kilka ras jest wystawianych w hali, większość na zewnątrz, na śniegu, lodzie, w wodzie- zależy, jak słońce przygrzało.
Jarosław nie ma warunków na zimową wystawę.

Gosia[/quote]

Gosia trochę rozmijasz się chyba z prawdą?
A że w ubiegłym roku było bardzo zimno - nie da sie temu zaprzeczyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...