Jump to content
Dogomania

Jarosław 6 marzec 2005


gruca

Recommended Posts

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmmmmm my doskonała i srebro ale przegrałam z psem brzydszym :lol: bardziej utytym a sedzia nawet nie kazał nam biegac po ringu chyba czas go gonił ale jestem zadowolona z oceny i opisu w karcie ocen. Pomimo II miejsca zadowolona jestem . Bohunek ma Wo.Co do wystawy i organizacji pozostawiam bez komentarza. Juz sama cena za parking pozostawia wiele do zyczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annaszustakiewicz'][quote name='jostra']My mamy Najpiekniejszego szczeniaczka oraz CWC i NPwR :D[/quote]
gratulacje
a może masz przy sobie katalog- jakie były posokowce bawarskie?
z góry wielkie dzieki[/quote]
Dzięki :D
PSY

CZARODZIEJ Piotrowe Gniazdo
OTW
ARES Jelenia Obora Orava
CHAMP
ARON Ponowa
BOLTON Czarnonosa Czereda
KARISSO Strzelec ze Szczytna
SUKI

AGA z Doliny Dojcy
BONITA Szamocińska Psiarnia
VICE VERSA Hazba
OTW
KURACJA z Żywieckich Łączek
UŻYT
GILZA Ostatni Kęs
CHAMP
DORA Zachełmianka

Mam nadzieję, że nic nie przekręciłam :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rOOn7']Dokladnie ring pod niebem :) sypiacy sniek, wiaterak , super pogoda na spacer heheh ,zimno ale w sumie psiaki polnocy :)
Co do wynikow grrrrr kiepszczyzna, sedzina nie lubi samcow ;)
Rase zasluzenie wziela Sunia z Championow ( nie mam pod reka katalogu)
a ja bez Zw.Ml. hehehe , Connorek F. NPwR tez bez CWC, ale humorki dopisaly, gorzej z droga masakara co 15 km sie wracalem w duchu :)[/quote]

Te ringi na dworze faktycznie bomba :o
Szczególnie dla wystawców :-?

Ostro sędzina Was potraktował :-? Ale czasem tez tak musi być, nie ma się co przejmowac :)

Wrzucisz mi całą stawke sh :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PSYLLA'][b]jostra[/b] dzięki za stawkę posokowców. A mogę jeszcze prosić o informacje po jakich rodzicach jest ARES Jelenia Obora Orava i KURACJA z Żywieckich Łączek.[/quote]
Ale nazwy :evilbat:
ARES - Dax Lazky SK - Aida Tri Studne
KURACJA - Qero Vadracka - Bystra Tropiący Jelenia

Link to comment
Share on other sites

Sama wystawa super, jak zwykle trochę mało miejsca, myslę, że orgaznizatorzy przeliczyli się z frekwencją :)
Miła ocena w w ringu, szkoda, że w ostatniej chwili przed oceną pudle zostały przeniesione na inny ring ... ale za to do bardzo ale to bardzo sympatycznego sędziego :)
Natomiast konkurencje ..... ciagnęły się w nieskończoność, ewidentnie sprawa niedopracowana, co wywoływało niemiłe komentarze zza ringu, szczególnie tych , co do domu mieli naprawdę daleko. A droga była ciężka, trasa nieodśnieżona, lód, zamieć...
Najważniejsze, jesteśmy w domu cali i zdrowi - i jak widzę, wielu z nas jest naprawdę zadowolonych :)

Gratulacje dla Kiki i innych zwycięzców :D

Link to comment
Share on other sites

Puz , Pmmazz droga powrotna nawet niezla dalo sie jechac ;), gorzej dzis jak do Lodzi jechalem, Puz jaka znow mieliscie przygode ???
A zostalas z Bohunem na BIS szczeniat ??
Co do sedziny coz, nie zalezalo mi, a i troche sie cieszylem bo moglem odrazu do domu jechac przemarzlem strasznie, smieszne jest to ze dopiero w domu przeczytalem w opisie :.... dobra gorna i dolna linia, lekko spadzisty tyl.
Co jak co, wiele ma do bani ale spadzistego tylu sie u Drako doszukac to .. :lol:
Jestem w Lodzi i nie mam katalogu pod reka :( sry ale wczoraj pisalem Monice.R na gg poprosze zeby oddala ;)
Pmmazz bylo baedzo milo cie spotkac, Ciebie Puz tez szkoda ze tak w biegu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...