Jump to content
Dogomania

Jarosław 6 marzec 2005


gruca

Recommended Posts

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Asia&Focus']Ja rzecz jasna tez gratuluję i Tobie i Bafisi.. :wink: :drinking:

widzialam, jak sie z nia rozstawalas, psinka nie chciala sie ruszyc tlyko wypatrywala za toba :wink: Zazdrdoszcze, moj by poszedl i jeszcze by sie cieszył :lol:[/quote]


Asiu to dowód jej przywiązania do mnie, bardzo też kocha swojego Pana, ale własnie tak się zachowuje jak ja jestem w pobliżu - czasem to męczące :wink:

Link to comment
Share on other sites

Tak pierwsza grupa była niestety na zewnątrz, do tego V.W hali jarosławskiej jest zbyt mało miejsca na tak dużą ilość psów.Choć może gdyby szanowny zarząd pomyślał , troszkę inaczej rozlokował ringi i te psy mogły być w środku.Wtedy by było bardzo ciasno , ale pod dachem.Zapewne nie starczy nigdy miejsca dla ON.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puz']Uwazam ze pomimo małej hali mozna zoorganizowac wystawe na dwa dni i byłoby w porzadku i z pewnoscia mniej wariackich papierów ale coz to nie twoja wina Kika i gratuluje sukcesów, moze ktos za rok pomysli[/quote]

dzięki [b]puz[/b] brdzo dużo radości dostarczyl mi wynik - sędzia sympatyczny, choć prawdą jest ,ze bardzo wolno działał. Najsympatyczniejsze było jego stwierdzenie, że z championatem nie będzie dyskutował.Poza tym konkurencję w rasie miałyśmy tym razem bardzo wątpliwej jakości(pies ze złamanym ogonem).

A ,że mi trochę wstyd za sytuację na wystawie.........to mój charakter i podejście do sprawy.Ludziom , którzy nie jeżdżą na wystawy, nie znaja wystawców koło nosa to lata. Ja wielu z Was znam i świecę oczami.

Link to comment
Share on other sites

[b]Kika[/b] - daj spokój. Przecież to nie Ty "tymi ręcami" organizowałaś wystawę. Każdy miał swoją działkę, za którą był odpowiedzialny. Po prostu zwróć uwagę osobie, która układała program, że może w przyszłym roku (gdyby wystawa miała mieć miejsce w tej samej hali) warto pomyśleć o wystawie 2-dniowej. Powiedz również, że to nie tylko Twoje zdanie, ale na DGM było sporo osób niezadowolonych z wielkości ringów itp. Trzeba na to zwrócić uwagę. Można też spróbować zorganizowac wystawę 1-dniową na innym terenie (jeżeli takowy jest dostępny). Naprawdę nie rozdzieraj szat, trudno, stało się. Ważne, aby nie powtórzyć tego błędu za rok i aby nikt nie mówił, że Jarosław ma nas-wystawców i nasze zdanie w d...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiaczek ,a Ty myslisz ,że o tym sie nie mówi- od kilku lat.Ale to jak ..........., a szkoda gadać.
Może faktycznie zbyt osobiście traktuję sprawę, na innych wystawach też są jakieś niedociągnięcia, a przecież dalej na nie jeździmy.

Link to comment
Share on other sites

Otóż to. Jak komuś naprawdę nie spodobała się wystawa w J., to na drugi raz nie przyjedzie. I z tym organizatorzy też muszą się liczyć. Bądźmy optymistami, w przyszłym roku też znajdą się tacy, co wystawią ocenę. Oby była lepsza, niż tegoroczna.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No to macie wspaniałą pamiątkę z wystawy w J.! Autorowi tego zdjęcia należą się duże podziękowania, prawda?
Pzdr.[/quote]

Chyba do tej pory nikt nie wpadł na taki pomysł jak[b] puz [/b]- może to kontynuować na innych wystawach, a potem sobie urządzimy konkurs pt. "Kogo tu widzę"? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...