Jump to content
Dogomania

Warszawa 08-10.04.2005


Agappe

Recommended Posts

[color=green]TERMIN ZGŁOSZEŃ NA ŁÓDZKĄ WYSTAWĘ ZOSTAŁ PRZEDŁUŻONY DO 10 KWIETNIA! WYSTAWA ODBĘDZIE SIĘ 30KWIETNIA-1MAJA.
WIEM, ŻE NIE SĘDZIUJĄ CI SAMI SĘDZIOWIE, ALE GDYBY KTOŚ CHCIAŁ KOŃCZYĆ CHAMPIONATY, JAK PISALIŚCIE, TO ZAPRASZAM DO ŁODZI. TEŻ JEST DOŚĆ CIEKAWA OBSADA SĘDZIOWSKA.
[u]NIE KŁÓĆCIE SIĘ! MYŚLĘ, ŻE KAŻDY NA SWÓJ SPOSÓB PRZEŻYWA TEN CZAS I TRZEBA TO USZANOWAĆ, A NIE POUCZAĆ SIĘ![/u]
POZDRAWIAM. DANA1[/color]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 717
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Flaszka to ja tez jestem psychicznie chora:))witaj w klubie:))))
Tez jestem wqrzona!!!
A najsmieszniejsze jest to,ze najwiekszymi zwolennikami odwolania wystawy sa w 90% ci ktorzy NIC nie maja na nia zgloszonego!!!
A pisanie mi,ze moge do Lodzi pojechac???
sami sobie jedzcie do Lodzi!!!
1. sedzia mi nie pasuje!
2. do Wawy jezdza pociagi-do Lodzi tez ale tak,ze dojazd i powrot zajmie mi 3 dni
3. pewna osoba znowu sie na niej pojawi-w Wawie jej nie ma moze ktos zauwazyl
i w ogole Warszawa ma lepsze wystawki jak jakas tam Lodz!

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie - jesteś wkurzona :evilbat:

Skąd jednak taka zła opinia o Łodzi?
Byłam w Łodzi po raz pierwszy w ubiegłym roku i bardzo mi się podobało. Piękna oprawa, świetna obsada sedziowska, dobrze rozplanowane ringi itp.

Natomiast właśnie na warszwską wystawę jechałam z mieszanymi uczuciami... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Masz racje, az tak zle tam nie jest...
ale sedziego mam fatalnego
dojazd jeszcze gorszy
i juz bedzie pani X ze swoimi psami, a na Wawie sedziuej w swiecie i jej nie ma
wiec:(((((((
aaaaaa kit z tym.....przynajmniej kase zaoszczedze na wystawkach :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']dzieki:))chcialam:)))))ale o ile w Lodzi sedzia jest tylko zly to w Krakowie jest tragiczny:))))
[/quote]

[b]orsini[/b] - jeżeli tak będziesz podchodzić do wystaw, to pozostanie ci niewielki wybór. Czasami zła opinia o jakimś sędzim czy sędzinie nie potwierdza się. A czasami złe doświadczenie z przeszłości wcale nie musi sie powtórzyć, zwłaszcza, gdy dotyczy to psa młodego, który z miesiąca na miesiąc się zmienia.

Poza tym większość sędziów nie pamieta psów - sama się o tym przekonałam otrzymujac od tego samego sedziego skrajnie różne opisy i oceny w bardzo krótkich odstępach czasu.

Link to comment
Share on other sites

no niestety-jak sedzia nie lubi danego typu to go nie polubi.
Ja mam psy amerykanskie i jak jakis sedzia woli typ niemieckopomieszany to ja tego nie przeskocze-nie bede skubac wlosow na lapkach,zeby psiak sie podobal.
Mi szkoda kasy na to zeby sprawdzac, czy sedziemu sie juz odwidzialo czy nie:)))wole pojechac do takich co maja jakies pojecie o rasie.A fakt, w tym roku na wiekszosci wystaw mi obsada nie odpowiada-na Wawie miala bys Rosjanka bardzo ostra i dlatego chcialam do niej pojechac zobaczyc co powie.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam zgłosozne psy . MOja suczka tez juz nie skończy championatu, nawet w łodzi nie ma juz szans. Ale nie mam do nikogo pretensji. Uwazam, ze tak jest dobrze. Postarajmy sie uszanowac ta chwile, postarajmy sie uszanowac tych którym żałoba jest droga. Uszanumy wielkiego człowieka!!!! nasze psy żyja i beda zyc, a on juz odszedł i nie wróci. To chyba nie tak wielkie poswiecenie - tylko ta jedna wystawa - zobaczcie co sie dzieje wokół nas , na całym swiecie - ludzie sie godza - wczoraj w Krakowie pogodzili sie kibice - zakońćzcie ten temat i poprostu zostańmy w domu!

Link to comment
Share on other sites

W zwiazku ze smiercia papieza i tego ze pogrzeb bedzie w piatek, decyzje odnosnie wystawy warszawskiej mogly byc tylko zle. Osobiscie uwazam ze mozna bylo przeniesc psy z piatku na poniedzialek i nie odwolywac wystawy. Jesli sie odwolalo wystawe to zwrot pieniedzy w 100%. Natomiast jesli bedzie wystawa w lipcu zamiast krajowki to powinno sie od nowa zglaszac. Ja mialam 3 szczenieta zgloszone w wieku tuz przed 9 miesiacami. I po trzech miesiacach maja byc dalej szczenietami.

Link to comment
Share on other sites

Orsini jak Cie tak nie nawidze i sie z Toba nie pogodze...w koncu psychiczne jestesmy 8) na leczenie juz chyba dla nas za pózno??No ja w Opolu juz szans na Mł.Ch nie mam..a do Łodzi nie pojade bo bede przed sama pisemna, a pozatym Łódz to najgorsza miedzynarodowka dla mnie.

Link to comment
Share on other sites

ja niestetry ze swoją suką już nie pojade na warszawską jak ja przełożą bo smała była kryta i suki zaciążonej w zaawansowanej ciązy ciągac na wystawe nie będę :-? tym samym drugiego psa tez nie bede wystawiac w Wawie bo z jednym psem jechac taki kawał nie bęe bo to jest po prostu za duzy koszt :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dla porównania powiem jak jest w Związku Piłki Siatkowej. W terminie 8-10 kwiecień przewidziane były m.in. Finały Mistrzostw Polski Juniorów i barażowe turnieje o wejście do II ligi. Centrala w Warszawie podjęła decyzję o przełożeniu meczów piątkowych na poniedziałek, a rozpoczęcie każdego meczu w sobotę, niedzielę i poniedziałek poprzedzi minuta ciszy. I widzę tutaj rozsądek, bo życie musi się toczyć dalej.
Wydaje się, że można było postąpić tak i z warszawską wystawą. Pewnie zamieszanie było by mniejsze, a większość przyjęła by decyzję ze zrozumieniem. A komu i to by nie odpowiadało, powinien po prostu zostać w domu. I to też idzie zrozumieć. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

no nie ma co gdybac juz i nalezy uszanowac decyzję
inni powinni uszanowac również zdanie tych i w tym moje,ż e w sobote i niedzielę powinna sie odbyć wystawa na podobnych zasadach jak w Związku Piłki Siatkowej

Link to comment
Share on other sites

hahahaha
bo najglosniej na nas krzycza te osoby co nie maja pozglaszanych psow, albo i tak nie chcieli jechac!moze znajda sie ze 2 osoby ktore bardzo bardzo chcialy jechac, ale...no ale zeby byla chociaz 1 taka osoba, ale nie piatkowa?to juz moznaby polemizowac... :lol:

Link to comment
Share on other sites

a ja sie nie ciesze...

byla szansa na to zeby moj kojot mial juz przynajmniej reproduktora w pieknym wieku 18 miesiecy, a byla to jedyna miedzynarodowa w tym roku na ktora w 100% sie wybieralismy...

a w dodatku mielismy duze szanse na zwyciestwo w swojej klasie... i byc moze zaczelibysmy dorosly Championat...

no nic...lipa i tyle.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...