Jump to content
Dogomania

Warszawa 08-10.04.2005


Agappe

Recommended Posts

  • Replies 717
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agasia']I za to go kocham chociaz nawet nie znam :lol: :lol: [/quote]
:grins:

[quote]Oj problem nie problem - zawsze jasniejszy !! :P[/quote]
Haha dlatego ja mam czarne lub czarno-srebrne :wink: :lol: . A tak w ogole to i tak dla mnie the best sa olbrzymy :evilbat: .

Link to comment
Share on other sites

hmmm, byłoby to nawet zabawne gdyby nie to że o owym katalogu ja już słysze że "będzie jutro" od 2tygodni :-?
nawet kiedy bylem w zk to miła pani powiedziałą że "no podałabym panu stawki ale jutro bedą w internecie to pan sobie sprawdzi" . No i tak sobie czekam i "sprawdzam"
Rzecz jasna bardzo sie uciesze jesli jutro na stronie stołecznego zk pojawi sie katalog i będe mógł odwołać swoje bezczelne uwagi....

P.S. Niektórzy juz swoje stawki znają razem z numerami wiec chyba wszystko jest od jakiegos czasu gotowe czemu wiec tyle sie czeka zeby to pojawilo sie na stronie zk??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wfh85']hmmm, byłoby to nawet zabawne gdyby nie to że o owym katalogu ja już słysze że "będzie jutro" od 2tygodni :-? [/quote]wfh85, ja nie wiem, czy jutro ten katalog będzie, czy nie i nie o to mi chodziło. Raczej chodziło mi o to, że pisanie w ŚRODĘ postu z pytaniem, czy jest katalog, kiedy dopiero co ktoś podał informację, że katalog będzie dopiero w CZWARTEK - po prostu nie ma sensu.

Natomiast narzekanie, że katalog był już dawno obiecywany i ciągle go nie ma, to już zupełnie inna sprawa - szczególnie jeżeli rzeczywiście był obiecywany przez kogoś, kto ma prawo to obiecywać, czego nie wiem. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wfh85']P.S. Niektórzy juz swoje stawki znają razem z numerami wiec chyba wszystko jest od jakiegos czasu gotowe czemu wiec tyle sie czeka zeby to pojawilo sie na stronie zk??[/quote]Może dlatego, że ktoś musi wstukać to wszystko do kompa, a to sporo roboty?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='wfh85']P.S. Niektórzy juz swoje stawki znają razem z numerami wiec chyba wszystko jest od jakiegos czasu gotowe czemu wiec tyle sie czeka zeby to pojawilo sie na stronie zk??[/quote]Może dlatego, że ktoś musi wstukać to wszystko do kompa, a to sporo roboty?[/quote]

Rzecz w tym że wszystko było juz "wstukane" i gotowe do opublikowania a opublikowane nie zostalo do tej pory. [size=2]Z resztą ja już się nie udzielam w tej kwestii bo mam do tego najmniejsze prawo [/size]-[size=1] tzn stawke znam [/size]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...