Jump to content
Dogomania

Małgorzata Edyta Sweklej


zakla

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='JOLY']Bardzo miła sędzina w stosunku do psów i wystawiających. daje rzeczowe opisy. Nie słodzi. Pojęcie o psach ma !!!. Dużo ogląda, maca, porównuje, ale robi to sprawnie i szybko.Sędzia na plus.:lol:[/QUOTE]

Sama maca psy? czy ma od tego asystentów??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Sama maca psy? czy ma od tego asystentów??[/quote]

Oczywiscie ze sama od tego jest sedzia !

(asystentów do macania? kto wydaje werdykt ? sedzia czy asystent? i jakie kompetencje ma asytent żeby mowić sedziemu czy dany pies ma poprawną budowę czy tez nie i on ocenia jego wady i zalety)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Cóż bywając na wystawach zauważyłam że dość często asystencji podchodzą, też na własnym psie miałam taką sytuacje,że macał asystent a nie sędzia- i tylko przekazywał informacje ( na międzynarodówce)[/quote]

Zadarza sie ale nie u kazdego. Ja tez byłam świadkiem (podobnej sytuacji - asystent sprawdzał jądra u psów - 1 z nich (krótkowłosy owczarek, więcej nie powiem) na 100% ich nie miał; aystent nierzetelnie poinformował sędziego i psu została przyznana ocena doskonała).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Już po ocenie ;)
Sędzina bardzo miła. Mój pies mimo iż był najmniej owłosionym i delikatnym w rasie zgarnął BOBa, czyli nie patrzy dużo sierści, pies czołg = bob. Biega się bardzo mało dwa kółeczka zaledwie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...