Jump to content
Dogomania

I nieoficjalne zawody agility w Goleniowie, 30.05.2009. WYNIKI !!!!


BooBC

Recommended Posts

[quote name='palma']Mamy już 10 osób więcej niż przewidywałam :cool3:.

W niedziele podam plan zawodów i w jakich godzinach odbywać się będą seminaria z Iwoną i Ewą. Jeszcze z klubem muszę dopracować kilka szczegółów ;) .


Powiem tylko tyle, że zrobi nam się bardzo borderowato :eviltong: .[/quote]

borderowato, borderowato ;p a co z eskami ;p hihih

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marysia&Pysia']To dobrze, że nas coraz wiecej. :diabloti:
A za rok trzeba to rozgłosić! Juz ja się tym zajmę! :cool1: -[SIZE=1]to była groźba^^[/SIZE][/quote]

Marysiu nieee :crazyeye: Bo ich jeszcze wystarszysz i co będzie ? :diabloti::mad::lol:

[quote]
Powiem tylko tyle, że zrobi nam się bardzo borderowato :eviltong: .
[/quote]

Im więcej BC tym lepiej :razz::razz::razz: Bedzie co ukraść i zawieść do domu [Marysiu mogę sie podzielić po powrocie :cool3:, chyba, ze nie chcesz - wiecej dla mnie :eviltong:]

Za zawody płacimy na miejscu ? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Bo ich jeszcze wystarszysz i co będzie ? :diabloti::mad::lol:[/QUOTE]
Racja a ich wystrzasze ! Ale to dobrze, nie ch sie boja. :evil_lol:



[QUOTE]Im więcej BC tym lepiej :razz::razz::razz: Bedzie co ukraść i zawieść do domu [Marysiu mogę sie podzielić po powrocie :cool3:, chyba, ze nie chcesz - wiecej dla mnie :eviltong:]

[/QUOTE]
A ja bardzo chetnie sie podziele - zrobimy grila:eviltong:


[QUOTE]Za zawody płacimy na miejscu ? :razz: [/QUOTE]
Tak ale ja zbieram :razz:;)

Link to comment
Share on other sites

Co do muzyki ja liczę na gust Agnieszki i Pawła (kolega od nagłośnienia ;)) . Muzyka podczas przebiegów również gra, ale cichutko :) .


Pieniądze wpłacać na miejscu do sekretariatu (taki namiocik opisany będzie jako informacja, sekretariat i inne rzeczy :eviltong: ) .

[COLOR=red]Seminarium agility[/COLOR] zaczynamy [COLOR=red]o [/COLOR][COLOR=red]godzie 16[/COLOR] na bocznym boisku na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji - w goleniowie znany jako po prostu stadion.

[COLOR=red]Frisbee[/COLOR] dużo wcześniej, bo [COLOR=red]o godzinie 11[/COLOR] na terenie boiska SP4 .

No to lada dzień, lada dzień :) .

Link to comment
Share on other sites

Różyczka to tak cholerna choroba, że szlag by ją trafił :angryy::angryy::angryy:

Mój brat ją niedawno przechodził i chyba mnie zaraził :angryy: Mam nadzieje, że się wykuruje - ale szanse są nikłe :roll: Mam nadzieje, że jednak się uda :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia&Pysia']UUUU rózyczka :shake: niedobrze :(
Będę modlić się za Ciebie :cool3:
HYhy jesczcze dwa dni :evil_lol:[/quote]

Chyba twoje modły nie pomogą :shake::shake::shake: To dopiero początek. Wysypane narazie nogi i stopy [ w tym stopy całe opuchnięte tak, że okropnie bolą jak się na nie stanie]. Więc raczej wątpie :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...