Jump to content
Dogomania

I nieoficjalne zawody agility w Goleniowie, 30.05.2009. WYNIKI !!!!


BooBC

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[COLOR=red]Uwaga![/COLOR]


Nastąpiłly pewne zmiany !!!
Istotniejszą zmianą jest to, że zawody odbywać się będą w jeden dzień (sobota), każdy pies będzie miał jeden jumping i jeden przebieg agility, w związku ze zmniejszeniem przebiegów ulega też zmiana kosztów zgłoszeniowych 15zł ;) .

Wiem, że formularz jest nieciekawy, ale postarajcie się ;).

Link to comment
Share on other sites

wolałabym 1 osobę z 2 różnymi psami ;) . niestety nie można. ewentualnie może pobiec w czasie dodatkowych konkursów ;) .

ja nie wiem co jest z tymi zgłoszeniami ... czy je połyka czy co ? kilka osób już mi mówiło że są zgłoszone a na e-mail NIC nie przyszło !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']wolałabym 1 osobę z 2 różnymi psami ;) . niestety nie można. ewentualnie może pobiec w czasie dodatkowych konkursów ;) .

ja nie wiem co jest z tymi zgłoszeniami ... czy je połyka czy co ? kilka osób już mi mówiło że są zgłoszone a na e-mail NIC nie przyszło ![/quote]

Trudno, a myslalam , ze i z Luckiem wystartuje , My juz zgloszeni!

Link to comment
Share on other sites

tak wiemy soniu wiemy, dziewczyny też już wiedzą.

Dziś byłam oglądać strefy itd. jeszcze muszą trochę je dopracować, malowanie, szlifowanie. powinny przyjść we wtorek. obiecuję, że odrazu wstawię foto, okey ?

co do A0, myślę aby zrobić od 12 mies. ale musze pogadać z dianą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']Robi się, robi :lol:;) Zobacz sobie na liste startową np: do Bydgoszczy :cool3:[/quote]

O ile mi wiadomo, to wg regulaminu jednego dnia pies może biec tylko jedną próbę - a już na pewno nie dwa razy ten sam tor.

Ale to w ciągu jednego dnia - w Bydgoszczy zawody trwają dwa dni, a to już inna sprawa ;-) - i domyślam się, że o to tu chodzi, a nie, że jeden pies biegnie dwa razy torek A0, tylko z innym przewodnikiem ;-)

ps. jeśli się mylę - poprawcie mnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wafelek']O ile mi wiadomo, to wg regulaminu jednego dnia pies może biec tylko jedną próbę - a już na pewno nie dwa razy ten sam tor.

Ale to w ciągu jednego dnia - w Bydgoszczy zawody trwają dwa dni, a to już inna sprawa ;-) - i domyślam się, że o to tu chodzi, a nie, że jeden pies biegnie dwa razy torek A0, tylko z innym przewodnikiem ;-)

ps. jeśli się mylę - poprawcie mnie ;)[/quote]

Aha no chyba,że tak ;)

Link to comment
Share on other sites

Ejj HELOŁ krejzole?! co tu tak cicho :razz:?! juz jest 3 maj za 27 dni zawody (za 26 seminarium agility:roll:), a tu zadnego odlicznia, cicho NIC sie nie dzieje?! jak tak mozna przed taka imprezą :eviltong: i nawet nikt sie nie pochwali ze beda seminaria przed i po, i ze bedzie sporo NNL'owych borderow i Ewa oraz Iwona z NNL :roll::diabloti: nie no niee...."FATALNE wychowanie" jak to zawsze do Maryski mowie :evil_lol: :evil_lol: ciekawe wogole ile zgloszen doszlo ja mam osobiscie potwierdzenie ze doszlo ;)

Link to comment
Share on other sites

Ty krejzolu maly :) ladnie tak sie chwalic , ze potwierdzenie zgloszenia masz? Nie tylko Ty, bo ja tez, a co, i ja sie pochwale :evil_lol: haha, za godzine bedzie 26, wiec do zawodow pozostalo wladsciwie tylko 22 dni :D A co odliczanie rozpoczete ! :multi:Ja juz ?Fuksowi mowilam, ze jak wraca z dis to zawoze go do schroniska i wymieniam na lepszy model :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...