Jump to content
Dogomania

I nieoficjalne zawody agility w Goleniowie, 30.05.2009. WYNIKI !!!!


BooBC

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='palma']!!! UWAGA !!!!
[COLOR=#000000]Dzień przed zawodami tj. 29 maja odbędzie się seminarium agility z Iwoną Gołąb (ilość miejsc ograniczona!!!). [/COLOR]
[COLOR=#000000]Koszt seminarium to 60zł.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Dzień po zawodach tj. 31 maja odbędzie się seminarium frisbee z Ewą Łukasik (ilość miejsc ograniczona!!!)[/COLOR]
[COLOR=#000000]Koszt seminarium to 60zł.[/COLOR]
[/quote]

Kto to jest Iwona Gołąb? Gdzie biega, jakie ma osiągnięcia?
Kto to jest Ewa Łukasik? jw.
Przepraszam, że pytam. Nazwiska nie są mi znane, ostatnio nie startowały chyba w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='***mayer***']Kto to jest Iwona Gołąb? Gdzie biega, jakie ma osiągnięcia?
Kto to jest Ewa Łukasik? jw.
Przepraszam, że pytam. Nazwiska nie są mi znane, ostatnio nie startowały chyba w Polsce.[/quote]

Czy naprawdę nikt nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie? :crazyeye:
W googlach wyskakuje mi p. Gołąb, sporadycznie w wynikach zawodów agility i zazwyczaj są to same DIS :roll:

Link to comment
Share on other sites

Już odpowiadam :) Nie każdy ma dostęp do internetu 24/ dobę i czasem trzeba poczekać na odpowiedź ;)

Ewa Łukasik i Iwona Gołąb mają hodowlę psów rasy border collie [url=http://www.bordercollie.pl/]Border Collie - Hodowla Never Never Land[/url] . Prowadzony jest u nich chyba najlepszy obóz agility ... N4S . Iwona jest , nie chcę teraz skłamać , ale o ile pamiętam misztrzynią europy razem ze swoją suczką Ness we frisbee. Myślę, że strona, którą podałam wiele wyjaśni, a jeśli nie, myślę, że Ewa chętnie o sobie opowie jeśli poprosisz o to kierując pytanie konkretnie do niej, np. na e-mail.

Pozdrawiam i zapraszam na zawody oraz seminaria.
Karolina. Klub FastDogs.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksowata']A u Ciebie tez mona wymienic na lepsze modele? Bo takigo jednego mam upatronego :)[/quote]

Mistrzów nie wydaje czyli Luckiego nie dostaniesz :cool3::lol:

Ile jeszcze zostało miejsc na zawody, Karolina ? Bo ja namawiam rodziców i musze wiedzieć :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote] Prowadzony jest u nich chyba najlepszy obóz agility .. [/quote]
Na jakiej podstawie tak twierdzisz?
Jezeli chodzi o obozy to zawsze wydawało mi się ze w Polsce KaFort prowadzi najlepsze obozy i to od paru lat, chociazby z tego powodu ze zapraszaja jako prowadzacego Antoniego Grygara, znanego sędziego i doskonałego trenera agility z Czech a inne obozy prowadzi Magda Ziółkowska która już nie raz była reprezentantką Polski na MSwiata.

[quote]
Myślę, że strona, którą podałam wiele wyjaśni,
[/quote]
Ale Mayer zadał (a) konretne pytanie dotyczace agility. Na tej stronie co podałas nic nie ma o agility, wiec mogłabys sama tutaj odpowiedziec na pytanie Mayer skoro jestes organizatorką i umiesciłas info na dogo.

Link to comment
Share on other sites

Nie piekl się tak laluna ... napisałam że chyba najlepszy, bo to jest moje zdanie do którego mam prawo. okey :) . Mogę napisaćw następujący sposób : prowadzony jest tam moim zdaniem najlepszy obóz w polsce - N4S. Co do wymienionych przez Ciebie osób różnież uważam, że są rewelacyjni i mają ogromną wiedzę o agility ! Miałam przyjemność brać udział w seminarium prowadzonym przez M. Ziółkowską i byłam bardzo zadowolona. ;)

Osobiście podoba mi się praca Ewy i Iwony z psami. Na podanej stronie można zobaczyć wyniki startów jaki w agility taki we frisbee .... wiesz, nie ma problemu mogę przeklejić całą liste, ale trochę tego wyjdzie.

Dominika - lista zgłoszeń na zawody nieograniczona. Na seminarium agility zostały jakieś 2 miejsca, a na frisbee chyba 5. Nie mogę podać dokładnej liczby gdyż zgłoszenia napływają do mnie i do Diany :) .

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote] Nie piekl się tak laluna[/quote]
Palma daruj sobie takie określenia. Ogłaszając płatne seminarium jestes chyba zobowiązania do odpowiadania na wszystkie pytania dotyczące tego seminarium.
Jeżeli nie masz żadnych informacji na temat osiągnięć czy argumentacji dlaczego jest najlpeszy w Polsce, to zaznacz ze nie masz takowych danych i posiadasz wyłacznie swoją opinię.
[quote] Mogę napisaćw następujący sposób : prowadzony jest tam moim zdaniem najlepszy obóz w polsce - N4S. Co do wymienionych przez Ciebie osób różnież uważam, że są rewelacyjni i mają ogromną wiedzę o agility ! Miałam przyjemność brać udział w seminarium prowadzonym przez M. Ziółkowską i byłam bardzo zadowolona.
[/quote]
Widocznie z KaFortu nie byłas tak zadowolona jak z N4S skoro jako ten najlepszy wybrałas N4S.
Mozesz powiedzieć co było w nim gorszego?
Bo ja sobie porównałam te dwa obecne obozy:
KAFort dla początkujacych i sredniozaawansowanych
800,- zł dla osób które juz były na obozie
900,- zł dla osób pierwszy raz na obozie
instruktorzy A3, A2 ( dwójka)reprezentantów Polski na Mistrzostw Swiata
Noclegi- domki , pokoje 2-3 osobowe
Wyżywienie 3 razy dziennie przygotowane przez firme posiadajacą atesty, zgodę sanepidu na przygotowywanie posiłków
koszulka obozowa
osoby niepełnoletnie wyłącznie pod opieka osoby dorosłej
N4S
dla początkujacych i średniozaawanosowanych
700,- zł
instruktorzy A1 i jedna osoba którą wogóle nie kojarzę z agility,gdzieś mi jedynie wyskoczyło ze w 2007 roku była zapisana w A0.
noclegi - we własnym zakresie
wyzywienie - 2 razy dziennie, własna kuchnia. Bez atestu sanepidu na gotowanie posiłków dla ludzi
osoby niepełnoletnie za zgoda rodziców, ale organizator nie bierze za nie odpowiedzialnosci ( i to ostatnie raczej nie jest zgodne z prawem, bo za osobę niepełnoletnią ktoś musi ponosić odpowiedzialnosc - wiec jezeli cos sie stanie to albo Organizator albo rodzic który nie ma prawa pozostawić osobę niepełnoletnią bez opieki)

To są suche fakty. Ale jestem ciekawa w czym widzisz tą wyższosc jednego obozu nad drugim.
[quote] Na podanej stronie można zobaczyć wyniki startów jaki w agility taki we frisbee .... wiesz, nie ma problemu mogę przeklejić całą liste, ale trochę tego wyjdzie. [/quote]
Dobrze, to przeskanuj jedynie wyniki z agility.
I nie przejmuj się nie masz limitu objętosciowego swoich postów, wiec mozesz wkleić kazda ilosć wyników.

Link to comment
Share on other sites

[quote]
Dominika - lista zgłoszeń na zawody nieograniczona. Na seminarium agility zostały jakieś 2 miejsca, a na frisbee chyba 5. Nie mogę podać dokładnej liczby gdyż zgłoszenia napływają do mnie i do Diany :smile: .

[/quote]

A to spoko. :cool3: A seminariami nie jestem zainteresowana. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']Iwona jest , nie chcę teraz skłamać , ale o ile pamiętam misztrzynią europy razem ze swoją suczką Ness we frisbee. [/quote]
Palma, jesteś organizatorem imprezy i ludzie oczekują od Ciebie rzetelnych informacji, więc upewniaj się, zanim coś napiszesz.
Iwona wygrała z Ness na Mistrzostwach Europy 2007 klasę Young Dog, co jest dużym osiągnięciem i moim zdaniem, dokonały tego w pięknym stylu, ale zwycięstwo w klasie młodych psów nie ma nic wspólnego z tytułem Mistrza Europy, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Link to comment
Share on other sites

stereo napisałam że być może się pomylę. mam teraz ograniczony dostęp do internetu, a odpisanie na wszystkie postu z pytaniami zajmuje mi dużo więcej czasu niż go mam. b.Was za to przepraszam.

Laluna ja co do obozów nie wyrażam opinii na temat własnych przeżyć, bo akurat na obozie ani tym ani tym nie byłam. Mówię to co czytam na forum. :)

Obiecuję, że jak znajdę troszkę więcej czas tu napiszę i o Iwonie i o Ewie, albo zlecą to komuś z klubu. ;)

A tak nawiasem śmiało pisać co robię źle, bo zawody organizujemy pierwszy raz (klub Fast Dogs) więc od razu wszystkiego nie wiemy :)


Pozdrawiam
Karolina&Boogie.

Link to comment
Share on other sites

Ależ nadal nie rozumiem o co Ci chodzi.

Odpowiedziałam Ci. Jeśli nie satysfakcjonuje Cię moja odpowiedź to bardzo mi przykro. Więcej nic nie wiem, mi te informacje wystarczyły aby zorganizować seminarium z tymi osobami. Jeśli uważasz, że to za mało to również mi przykro. A taką ironię zostaw sobie na kiedy indziej, nie lubię ludzi odważnych tylko na forum.

Pozdrawiam
Karola&FD.

Link to comment
Share on other sites

Są miejsca, i można bez psa :) .

Z tym, że zapewniamy tylko klasę i materace, śpiwory, koce etc. już na własną rękę :) .
Podkoniec tygodnia umieszczę plan zawodów, listę psów startujących, oraz podam dokładne informacje odnośnie noclegu .

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Mamy już 10 osób więcej niż przewidywałam :cool3:.

W niedziele podam plan zawodów i w jakich godzinach odbywać się będą seminaria z Iwoną i Ewą. Jeszcze z klubem muszę dopracować kilka szczegółów ;) .


Powiem tylko tyle, że zrobi nam się bardzo borderowato :eviltong: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...