Jump to content
Dogomania

Kochana, cudna *FIBI* - MORELOWA PUDELKA - MA WSPANIAŁY DOM!!! Dziękujemy!!


fizia

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dziewczyny, na jednym z wątków gdzie poszukiwałam osoby do wizyty przedadopcyjnej odezwała się wilczek007 i napisała:
[QUOTE]:p cholewka...a kiedy dokładnie????bo jak sie nie da busem dojechac to kumpele zamówie...i moze bym jechała... [/QUOTE]
Możesz się z nią Fiziu skontaktować i dogadać szczegóły? Podaję link do jej profilu z dogo [url=http://www.dogomania.pl/forum/members/77086.html]Dogomania Forum - Zobacz Profil: wilczek007[/url][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/77086.html"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Truskawa - mam do Ciebie pytanie - czy dałoby się ze schronu uzyskać jakiś duplikat z dowodem szczepienia Fibi na wściekliznę? Bo ten który szedł z psem "zaginął w akcji" -patic zapomniała chyba przekazać i zdaje się że go diabli wzięli (chyba, ze jest u niej ale mi na pw nie odpowiedziała więc nie wiem).
A przydałby się papier ze wscieklizną bo to szczepienie obowiązkowe, a ładowanie jej jeszcze jednej szepionki na wściekliznę nie byłoby dobre dla jej zdrowia. Zwłaszcza, że trzeba by ją teraz zaszczepić na "psie choroby", jeśli wet uzna, że już można.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Dziewczyny, na jednym z wątków gdzie poszukiwałam osoby do wizyty przedadopcyjnej odezwała się wilczek007 i napisała:

Możesz się z nią Fiziu skontaktować i dogadać szczegóły? Podaję link do jej profilu z dogo [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/77086.html"]Dogomania Forum - Zobacz Profil: wilczek007[/URL][/quote]

Ok, już wysyłam ten dokładny adres

Link to comment
Share on other sites

O super, że się Wilczek odezwała:loveu:Miejmy nadzieję, że będzie mogła i sprawdzi:lol:
W schronie musi być wpis o szczepieniu, a rzeczywiście to nie było by wskazane, żeby ją drugi raz szczepić(zresztą żadnego psa nie jest wskazane:shake:).
Truskawa dołączam się do prośby Equus:loveu:

Link to comment
Share on other sites

:-(...niestety...ta kumpela da rade dopiero po 11.05.09 bo teraz wyjeżdza z racji tego weekendu i chwilowo tam zostaje...więc klapa.Nikogo innego nie znam, a ja musiałabym na hulajnodze zajechac...:-(:angryy::-(...nie cierpie tego!chce pomóc a nia moge:angryy:...dacie rade kogos znależć???....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczek007']:-(...niestety...ta kumpela da rade dopiero po 11.05.09 bo teraz wyjeżdza z racji tego weekendu i chwilowo tam zostaje...więc klapa.Nikogo innego nie znam, a ja musiałabym na hulajnodze zajechac...:-(:angryy::-(...nie cierpie tego!chce pomóc a nia moge:angryy:...dacie rade kogos znależć???....[/quote]


Nie martw się, dzieki serdeczne za chęć pomocy!!:loveu:
Coś wymyślimy!

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim musimy poczekać do jutra i zobaczyć czy już mozna oddać Fibi do adopcji.

Miejmy nadzieję, że wszystko będzie OK

A ja wierzę, że ktos się znajdzie, kto sprawdzi ten domek!

Jednak naprawdę myślę, że gdyby miało się to przeciągać w nieskończoność, a ktoś zaufany mógł połączyć zawiezienie Fibi do Pani Grażyny i wizytę przedadopcyjną, to nie byłoby to wcale takie złe rozwiązanie.

Narazie szukajmy jednak dalej

Link to comment
Share on other sites

Aha no to jesteśmy w punkcie wyjścia....:-(:-(:-(


[COLOR=#000000][FONT=Courier New]Z przykrością to piszę,alem jednak muszę zrezygnować z adopcji Fibi.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Courier New]Wiem,że jest chora i powoli dochodzi do siebie,ale po ponownym przemyśleniu doszliśmy do wniosku,że przy dwójce małych dzieci lepiej nie ryzykować.Szczególnie chodzi mi o pałeczkę ropy błękitnej.Bardzo żałuję i przepraszam za zamieszanie.Aby trochę wspomóc jej leczenie przesyłam na konto 50 zł.Dużo dobrego[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

dziweczyny ale dostałam maila:placz::placz::placz::placz:

[INDENT]Przykro mi o tym pisać,ale jednak zrezygnowałam z adopcji Fibi ze względu na wnuki.Gdyby w domu byli sami dorośli,nie byłoby problemu.Bardzo przepraszam za zamieszanie.Życzę dużo dobrego.
Grażyna Kowalik
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

no dobra, głowa do gory

mam namiar na jeszcze jeden domek, z Krakowa, ale juz wysłałam pw z tym info do dziewczyny, ktora wrzuciła ostatnio na pudle w potrzebie tego biedaka znalezionego w worku. Pani bedzie dopiero 4 maja, bo wyjechala za granice. Co teraz, moze przedstawic Pani oba psy i niech wybierze, oczywiscie o ile wogole sie zdecyduje


:placz::placz::placz::placz::placz: NIE WIERZE, ZE DOMEK PRZEPADŁ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...