Jump to content
Dogomania

Kochana, cudna *FIBI* - MORELOWA PUDELKA - MA WSPANIAŁY DOM!!! Dziękujemy!!


fizia

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='fizia'][B][U][SIZE=5][COLOR=#ff0000]na dzień 19.04. mamy jedynie[/COLOR][/SIZE][/U][/B]
[B][U][SIZE=5][COLOR=#ff0000] 74,8 zł....:shake:[/COLOR][/SIZE][/U][/B][/quote]
Kurcze, a pati mi w piątek mówiła, ze chce jej w poniedziałek zrobić kolejne badanie krwi, żeby sprawdzić jak to teraz wygląda...
Może znowu zrobić allegro, jak myślicie? Jakby mała miała dobre wyniki to może przy okazji możnaby napisać że nadal szuka odpowiedzialnego domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']No to chyba jedyne wyjście, bo nie mam pomysłu jak inaczej zebrac pieniądze na dalszy pobyt i leczenie.

Dom stały by się strasznie przydał...[/quote]

Dziewczyny, jakby co to piszcie do mnie PW - zresztą na wątek Fibi regularnie zaglądam :)

Link to comment
Share on other sites

z czarnych kwiatków, dodane przez gameta:

"Proszę o umieszczenie w trybie pilnym na czarnych kwiatkach osoby z Gdańska (woj. pomorskie), przebywającej tu na dogo jako fioletka. Wyadoptowałam jej z mojego DT pudliczkę Daszę, to jej wątek:
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!

Kobieta nazywa się Dorota S. wyszukuje zwierzęta na chwilę obecną tylko poprzez Allegro. Sprawia wrażenie osoby bardzo miłej, entuzjastki. Chwali się, że ma 7 kotów, ptaki i dużo innych zwierząt. I to jest prawda. Tylko że zwierzęta te, dokładnie koty, są w stanie skrajnego wycieńczenia i zagłodzenia. Przy dzisiejszej próbie wyrwała mi Daszeńkę z rąk i zatrzasnęła drzwi przed nosem. Próbowała zaadoptować Morelkę, inną pudliczkę z dogo, też zlalezioną przez allegro, więc cały czas poszukuje kolejnych zwierząt do kolekcji.
Jej aktywny login na allegro to basiutek77. Poprzednie, zablokowane konto to Ffioletka - tam uzbierała 75 negatywów.
Ktokolwiek będzie słyszał, że ta kobieta poszukuje jakiegokolwiek zwierzęcia do adopcji - proszę o kontakt na pw. Ona ma 7 kotów, 2 psy, królika i około 40 ptaków. Pełne dane i telefony (dzwoni z różnych numerów) podam zainteresowanym na pw.

Ktokolwiek ma pomysł, jak odebrać Daszę z rąk tej niewątpliwie chorej psychicznie kobiety, proszę o kontakt na pw."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Dziewczyny, jakby co to piszcie do mnie PW - zresztą na wątek Fibi regularnie zaglądam :)[/quote]


Lara - jak będziesz miała kiedyś chwilę...:oops:

Twoje poprzednie allegro nas uratowało :loveu:

Nie mam zupełnie pomysłu co zrobić...



Domku znajdz się!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, tak, można pisać o tym co się stało... Ja mam dramat, dobrze, że tą pudliczkę udało mi się znaleść i ostrzec :( Ja wiem, że wam jest ciężko ale to co jest u tej kobiety to dramat... Równie mocno trzymam kciuki za DS dla małej - ale taki dobry, prawdziwy i kochający. Trzymajcie się !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Tak...już chyba można o tym pisać, bo widzę, ze na wątku dziewczyn, które mnie ostrzegły jest to jawnie napisane..[/quote]

Ta sama??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: aż mi włosy dęba stanęły jak pomyślałam, że Fibi mogłaby trafić do takiej kobiety :placz::placz::placz: jakie szczęście, że tam nie trafiła... :angryy::angryy::angryy::mad:

Fiziu, jutro zrobię allegro Fibi, dzisiaj, tzn. zaraz mam zamiar zrobić Łajce ;)

Link to comment
Share on other sites

Atkaa - dzięki serdeczne za odwiedzenie malutkiej:loveu:

Gameta - z całego serca, jeszcze raz dziękuję za ostrzeżenie!!!!:loveu::loveu:

Kurcze, a ja myślałam, ze może faktycnzie miłośniczka zwierząt...:shake:

Trzymam kciuki za Daszeńkę!!

Link to comment
Share on other sites

No tak...ale z drugiej strony, jakby ktoś miał dużo pieniędzy i czasu, to może dałoby się nawet takie ilości zwierzaków opanować i dobrze się nimi zaopiekować...

Jednak nie w tym przypadku..

Jak to jednak trzeba być ostrożnym...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Atkaa - dzięki serdeczne za odwiedzenie malutkiej:loveu:

Gameta - z całego serca, jeszcze raz dziękuję za ostrzeżenie!!!!:loveu::loveu:

Kurcze, a ja myślałam, ze może faktycnzie miłośniczka zwierząt...:shake:

Trzymam kciuki za Daszeńkę!![/quote]

Fizia, ja też tak myślałam, ale to rzeczywiście było nienormalne, pamiętasz o jakich ilościach zwierząt ona pisała?? :crazyeye: te ptaki, żółwie, itd. Szok...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GPooLCLD']Jak ta kobieta jest naprawdę miłośniczką zwierząt, to może zorganizować jej pomoc?...

Chociaż z drugiej storny jak jest w takiej sytuacji to po co szuka następnych zwierząt:shake: Dziwne to...

Jeszcze mam takie pytanie gameta ta pani chciała "Twoją" pudelkę i Fibi? Czy albo jedną albo drugą?[/quote]

Daszeńka od Gamety już u Niej jest...

Link to comment
Share on other sites

Jak ta kobieta jest naprawdę miłośniczką zwierząt, to może zorganizować jej pomoc?...

Chociaż z drugiej storny jak jest w takiej sytuacji to po co szuka następnych zwierząt:shake: Dziwne to...

Jeszcze mam takie pytanie gameta ta pani chciała "Twoją" pudelkę i Fibi? Czy albo jedną albo drugą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Daszeńka od Gamety już u Niej jest...[/QUOTE]

Tak, wiem właśnie i mam nadzieje, że uda się ją szybko odebrać... Tylko chodziło mi o to czy ona chciała dwie pudelki, czy tylko jedną?


a Lara ja mogę Ci przelać te 22zł za allegro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GPooLCLD']Tak, wiem właśnie i mam nadzieje, że uda się ją szybko odebrać... Tylko chodziło mi o to czy ona chciała dwie pudelki, czy tylko jedną?


a Lara ja mogę Ci przelać te 22zł za allegro[/quote]

Ojej no nie ukrywam, żeby byłoby cudownie, gdybyś mogła to wpłacić :multi:- bo ten nasz budżet to się mizerniutki zrobił...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...