Jump to content
Dogomania

ŻEGNAJ UKOCHANY PELIKANKU! Teraz Jadziunia, z pelikankowego dt, serdecznie prosi o wsparcie.


Recommended Posts

ZESTAWIENIE na dzień: 26 lipca 2019

ZESTAWIENIE miesięcznych wpłat deklaracji stałych dla Pelikanka od listopada/grudnia 2017:

10 zł Zaufany darczyńca z Dogomanii XI, XII, I, II, III, IV, V,VI, VII, VIII, IX, X - zakończona, bo była to tylko deklaracja czasowa

50 zł  Monika z Katowic z Mężem X, XI - bezpośrednio do dt, XII, I, II, III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII

30 zł  Livka i Nikus XI, XII, I, II, III,IV,V,VI,VII, VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII

10 zł  Jolanta08 XI, XII, I, II, III,IV,V,VI, VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII

10 zł  agat21 XI, XII, I, II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII

10 zł caryca26 XI, XII, I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI

10 zł sharka  XI, XII, I, II, III,IV,V,VI,VII, VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI

10 zł sunia2000 XI, XII, I, II, III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII

10 zł mari23  XI, XII, I, II, III, IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,VI,VII

10 zł milagros19853201 z Mamą XII, I, II, III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII

20 zł mimiś  XI, XII, I, II, III, IV, V, VI, VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX

40 zł Pani Agnieszka – znajoma elik XI, XII, I, II, III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII

20 zł Pani Anna ze Szczekocin XII, I, II, III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII

20 zł Pani Marzenna, koleżanka z pracy XII, I, II, III,IV,V, VI, VII, VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII

******************************************************************************************************************

* kolor czarny – miesiące w roku 2017

* kolor niebieski – miesiące w roku 2018

*kolor brązowy - miesiące w roku 2019

Znalezione obrazy dla zapytania kwiaty
Link to comment
Share on other sites

Minął ten piekielny poniedziałek, jakoś przeżyliśmy. Tylko biedna Lala miała trudne chwile. A podobno dziś ma być powtórka, nadal mogą być burze.  Niby deszczu mało ale mogłoby być ciut spokojniej.

Mam nadzieję, że z racji wieku Blondynkowi nie przeszkadzają grzmoty i żyje sobie spokojnie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pogodny poranek. Tylko ja, przyzwyczajona do upałów, dziś rano ciut zmarzłam. No, ale na własną prośbę - czas zakładać trochę inne ciuchy. Za to w nocy jest znacznie lepiej.

Udanego psiego dnia dostojny dżentelmenie. I czekaj na zapowiedzianą wizytę.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witaj Blondynku we wtorek. Słońca chwilowo nie widać, ale ciepełko mamy. A zapowiadają, że dzień ma być burzowy. Może dlatego moja Lala nie chce za nic wyjść z domu?  Wczoraj późnym wieczorem tez tak się zachowała. A zawsze jest pierwsza przy drzwiach.

Nieustająco życzymy Ci zdrowia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Serdecznie dziękuję Elik, która poradziła mi, aby nieco uprościć zapis zestawienia Pelikankowych darowizn.

Znalezione obrazy dla zapytania kwiaty delikatne - grafiki

Obecnie rozliczenie wygląda tak:

ZESTAWIENIE na dzień: 12.08.2019

50 zł  Monika z Katowic z Mężem X, XI - bezpośrednio do dt, XII.2017,   I-XII.2018,   I -VIII.2019

30 zł  Livka i Nikus  XI-XII.2017,    I-XII.2018,    I-VII.2019

10 zł  Jolanta08   XI-XII.2017,    I-XII.2018,    I-VII.2019

10 zł  agat21   XI-XII.2017,    I-XII.2018,    I-VII.2019

10 zł caryca26   XI-XII.2017,    I-XII.2018,    I-XII.2019

10 zł sharka    XI-XII.2017,    I-XII.2018,    I-XII.2019

10 zł sunia2000   XI-XII.2017,    I-XII.2018,    I-VIII.2019

10 zł mari23    XI-XII.2017,   I-XII.2018,   I-VIII.2019

20 zł mimiś   XI-XII.2017,   I-XII.2018,    I-IX.2019

10 zł milagros19853201 z Mamą  XII.2017,    I-XII.2018,    I-VIII.2019

40 zł Pani Agnieszka – znajoma elik   XI-XII.2017,     I-XII.2018,     I-VII.2019

20 zł Pani Anna ze Szczekocin  XII.2017,    I-XII.2018,    I-VIII.2019

20 zł Pani Marzenna, koleżanka z pracy  XII.2017,    I-XII.2018,    I-VIII.2019

******************************************************************************************************************

* kolor czarny – miesiące w roku 2017

* kolor niebieski – miesiące w roku 2018

*kolor brązowy - miesiące w roku 2019

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witaj Blondasku w środowy przedświt (ciut, ciut zaczyna się rozjaśniać niebo). Ty pewnie jeszcze smacznie śpisz, ale mnie dziś wcześnie obudził deszcz. Moja psiarnia za  żadne skarby nie wystawiła nosa za drzwi, ale koty wymaszerowały z dumnie podniesionymi ogonami - aż byłam zdziwiona. Za chwilę uchyliłam drzwi i już z powrotem były w domu. Niestety - psy nie skorzystały z dobrego przykładu, śpią i udają, że nic nie słyszą. Teraz chyba przestało padać, ale  nawet nie podnoszą głów kiedy chodzę (slalomem,  bo rozłożyły się na środku) żebym przypadkiem nie  wpadła na pomysł zawołania ich.

Trzymaj fason psi dżentelmenie, jak do tej pory to czynisz i ciesz nas swoim widokiem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...