Jump to content
Dogomania

Co sądzicie o Basenji?


Ninna

Recommended Posts

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Śmieszna historia. Jak zobaczył konie po drugiej stronie jeziora, to oczywiście próbował obiec wodę do okoła. Biegał, kręcił się, zawracał. Nie udało się, więc wrócił i usiadł zfrustrowany. Powiedział cicho: "Mam czas poczekam sobie na was" Po pewnym czasie konie pojawiły się po naszej stronie w galopie. Gomzio wyruszył na polowanie, ale został przechwycony przez służby specjalne Agabass. I tak zakończyła się ta przygoda. Wolałam w porę interweniować, a nóż, by je dogonił :)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agabass']Śmieszna historia. Jak zobaczył konie po drugiej stronie jeziora, to oczywiście próbował obiec wodę do okoła. Biegał, kręcił się, zawracał. Nie udało się, więc wrócił i usiadł zfrustrowany. Powiedział cicho: "Mam czas poczekam sobie na was" Po pewnym czasie konie pojawiły się po naszej stronie w galopie. Gomzio wyruszył na polowanie, ale został przechwycony przez służby specjalne Agabass. I tak zakończyła się ta przygoda. Wolałam w porę interweniować, a nóż, by je dogonił :)
Pozdrawiam[/quote]

hihi smieszny Gomez :D
Pzdr
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

[b]Baskomaniak[/b] dzięki wielkie za pomoc. Zaczynam działać, choć jeszcze nie opanowałam wszystkiego. Zmniejszam na 500x500 pikseli, ale i tak maciupkie zdjęcia. Muszę nad tym trochę posiedzieć, bo jak wiesz u mnie techniczny postęp trochę trwa.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agabass'][b]Baskomaniak[/b] dzięki wielkie za pomoc. Zaczynam działać, choć jeszcze nie opanowałam wszystkiego. Zmniejszam na 500x500 pikseli, ale i tak maciupkie zdjęcia. Muszę nad tym trochę posiedzieć, bo jak wiesz u mnie techniczny postęp trochę trwa.
Pozdrawiam[/quote]

Początki w zasadzie zawsze są trudne. Grunt, to się nie załamywać. :D
Pod tym linkiem znajdziesz dokładną instrukcję
jak zmniejszyć zdjęcie przy użyciu ACDSee 5:
[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=843413#843413[/url]

Pozdrawiam.
:D

Link to comment
Share on other sites

Żadnego "zoo" w tytule. Koniec i kropka. Li i jedynie.
Nie lenić się, tylko proszę wymyśleć jakieś normalne określenie.
[b]Agabass[/b] - tak Cię chwaliłam, że ekstra rymujesz i dajesz fajne podpisy pod zdjęciami, to teraz, prosze, wymyśl jakąś nazwę dla mojego zwierzyńca.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Żadnego "zoo" w tytule. Koniec i kropka. Li i jedynie.
Nie lenić się, tylko proszę wymyśleć jakieś normalne określenie.
[b]Agabass[/b] - tak Cię chwaliłam, że ekstra rymujesz i dajesz fajne podpisy pod zdjęciami, to teraz, prosze, wymyśl jakąś nazwę dla mojego [color=red]zwierzyńca.[/color]
Pzdr.[/quote]

A jednak Zwierzyniec!
Może być.
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...