Jump to content
Dogomania

Co sądzicie o Basenji?


Ninna

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']Basenji - w Twoim przypadku, to raczej psiak-usypiak. A o liczbie mnogiej to ja będę gadała. :lol: Chyba, że coś mnie omineło? Jakaś dyskusja domowa...? :evil_lol:
Pzdr.[/quote]
no właśnie czy my tu o czymś nie wiemy??? :evilbat: :evilbat:
Pzdr
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszystkim, jak wszystkim :o
A ja od czasu do czasu mam zaniki pamięci i zupełnie, ale to zupełnie nie pamiętam, co było ustalane i uzgadniane. Tak więc sorki, ale ja się będę przypominała. :D
Ukłony dla TKŻ.
W ten weekend ma być u mnie Natalia i obgadamy to i owo. Dam znać o wynikach rozmów na szczycie w temacie "to i owo".
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Pożełuj jej wsiego choroszego od Basendźiego.
Ja jestem chętny a ty dogaduj ewentualne warunki - zgadzam się na Twoje propozycje. Ewentualnie napisz co możesz zaproponować.
Gdyby były jakieś sprawy techniczne to dzwoń, bo 1 i 2 maja jestem w Bydgoszczy na zlocie mojego klubu tuningowego :lol: (hurra)
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Asiaczek']W tym temacie, to ja jestem "za". Mowa, oczywiście, o basenji. :thumbs: Ale moje zdanie już wszyscy znają. I na dodatek, nic nowego nie mogę napisać. :cry:
Pzdr.[/quote]
buuuu szkoda!mam nadzieje że to tylko chwilowe :wink:
Pzdr
Villarica Siberians :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

No to ja dodam coś nowego. Oczywiście gratulacje dla mojej baskowej rodzinki. Buziaki dla Asi. Odnośnie basków, to włos mi się na ciele jeży, jak piszecie o trzymaniu basków w klatkach - gdy wychodzicie do pracy. Ja mam rocznego Goma i jeszcze nigdy nie zdemolował mi mieszkania. Nie wyobrażam sobie zamykać go gdziekolwiek, a tym bardziej w klatce. Zniszczył parę drobiazgów ( długopisy, ładowarki czy takie tam), ale to tak naprawdę małe straty. Jak zostawiam, go samego, to oczywiście chowam potencjalne zdobycze, ale to tylko tyle. Odnośnie posłuszenistwa - tak rasa jest rozbrykana, ale można i to pokonać, od czego mamy parki, pola, lasy, trzeba tylko chcieć. Ostatnia nasza wyprawa skończyła się pogonią za kuropatwami, tylko w terenie można zobaczyć kto to jest prawdziwy basenji. Jak ja kocham te psie kociaki. Buziaki

Link to comment
Share on other sites

W galerii coś nie mogę umieścić zdjęć, bo mnie cały czas z niej wywala. Mam pytanko: Jak umieścić zdjęcie na forum w większym formacie? Bo nie radzę sobie :D Pomocy!!! A Basenji pytanko: Czy zamierzasz powiększyć swoją baskową rodzinkę o maleńką sunię. Mam nadzieję, że tak, my również planujemynabyć maleństwo.

Parę informacji o moim Guniu. Urodził się w kochającym baskowym domu w Warszawie, a było to 04.01.2004r. Jako pierwszy z sześciorga szczeniąt, syn FARIQUE – FOR CHRISTMAS EVE i FITRI Liwang. Mama porządnie go wylizała i przedstawiła całej rodzince. Szczęśliwi rodzice nadali mu imię GAZAR - SUN AND SHADOW Asiaczek. Odziedziczył rodowe nazwisko po wyśmielitych baskach( Asiaczek). Od małego był cichym i leniwym urwiskiem, taki cwaniaczek - sami wiecie. Tak rozpoczęło się jego życie. W wieku 2,5 m-ca, wyprowadził się z domu. Jego celem było poznanie świata i wieczna pogoń za przygodą. Zamieszkał na Bielanach u swojej nowej rodzinki, gdzie stał się wielkim Panem. Zdetronizował kotkę Psotkę i zasiadł na tronie. Nastały rządy baskowego króla. Nadał sobie nowe imię Gomez Cymes I, choć nigdy nie zapomniał o swoich korzeniach. Gomez oczywiście jako król świetnie się sprawuje, od rana do wieczora leniąc się pracuje. Jego najlepszą rozrywką są polowania za wszystkim, co się rusza. Jego motto to GANIAĆ. W chwilach wolnych od pracy w promieniach słońca się wygrzewa. Marzy o miłości - zakochany śpiewa.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agabass']W galerii coś nie mogę umieścić zdjęć, bo mnie cały czas z niej wywala. Mam pytanko: Jak umieścić zdjęcie na forum w większym formacie? Bo nie radzę sobie :D Pomocy!!! ...[/quote]

Witam i śpieszę z pomocą:

Zanim wkleisz zdjęcie zapoznaj się z [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=15516][b] TYM[/b][/url] tematem.

[size=6][b]*****[/b][/size]
Aby uzyskać więcej porad technicznych możesz odwiedzić:
[URL=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=17735&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=52612a3dd155bf37f3bd5f6ef7caceed][img]http://pageperso.aol.fr/Ewelinea/images/Efekty/DPG.jpg[/img][/URL]
[size=2][color=green]...wystarczy kliknąć powyższy banerek.[/color][/size]
Na pierwszej stronie topiku jest dokładny spis treści
z linkami do konkretnych instrukcji.
Oferujemy również pomoc w robieniu avatarków (emblematów) i podpisów.
Jak będzie taka potrzeba to tam również uzyskasz informację,
jak umieszczać zdjęcia na forum.
Nie trzeba brnąć przez cały topik, wystarczy się wpisać na bieżąco.
Zapraszam.

Pozdrawiam.
:D

Link to comment
Share on other sites

[b]Agabasek[/b] - witaj w klubie baskowym!!! Bardzo się cieszę, że już tu jestes i piszesz takie miłe słowa nt. naszych milusińskich. Nie wiedziałam, że umiesz rymować. Świetnie Ci to idzie, naprawdę!!!! Ja czekam na dalsze rymowanki.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[color=darkblue][b]agabass[/b][/color], zwróć uwagę na tekst znajdujący się na dole tej strony:
[url]http://basenji.republika.pl/foto_galeria.html[/url]
Jak wynika z opisu, wszystkie zdjęcia zamieszczone w tej galerii
mają również swoje odpowiedniki mieszczące się
w regulaminowym formacie Dogomanii.
Możesz zatem wstawiać do postów zdjęcia Gomeza,
z jego "osobistej" galerii. :wink:

Niemniej poznanie metod na wstawianie zdjęć,
jakie Ci zaproponowałem w moim poprzednim poscie,
prędzej czy później stanie się niezbędne.

Pozdrawiam.
:D

Link to comment
Share on other sites

[b]Baskomaniak[/b] dzięki za pomoc wstawiłam zdjęcia, jeszcze tylko w wolnej chwili ściągnę sobie dobry program do zmniejszania zdjęć. Muszę się sama tego nauczyć, tak będzie najlepiej, nie jestem obeznana w tym temacie, ale nie poddam się. :lol:

[b]Asiaczku[/b] - tak nareszcie jestem i może niebawem, druga część z życia Goma Gnoma pojawi się na forum. Jak zawsze on jest moją największą inspiracją. Wiesz, że jestem świrem strasznym, jeżeli chodzi o tego mojego małego stwora.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...